Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z UITextView


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 night_hunter

night_hunter
  • 154 postów

Napisano 26 października 2010 - 16:38

Witam,

Tworze aplikacje, ktora korzysta z kilku widokow. Pierwszy z nich ma wyswietlac log z dzialania aplikacji. Stworzylem sobie w nim UITextView oraz metode, ktora przyjmuje NSString, a nastepnie dodaje go do UITextView. Jestem poczatkujacy i mam problem jak wywolac ta metode z innego widoku. Probowalem to zrobic poprzez:
InfoViewController *info = [[InfoViewController alloc] init];
[info insertString:@"hello"];

Tylko ze w ten sposob tworze nowa instancje obiektu, a mi chodzi aby odwolac sie do juz istniejacego. Z gory dzieki za pomoc.

#2 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 26 października 2010 - 18:10

Dwie sprawy: 1. Po co - w klasycznym interfejsie iPhone okno jest usuwane przy zamykaniu. 2. Jeżeli koniecznie trzeba to: - metoda klasyczna - definiujesz protokół, który obsługuje okno mające wywoływać twój InfoViewController - metoda IMHO lepsza - nadajesz do istniejącego okna komunikaty poprzez notyfikacje. Wszystko zależy od tego jak i po co chcesz skomunikować obiekty.

#3 night_hunter

night_hunter
  • 154 postów

Napisano 26 października 2010 - 19:32

Jest to log z dzialania, aplikacja pokazuje status polaczenia. Czy moglbys napisac cos wiecej, lub nakierowac mnie gdzie moglbym sie dowiedziec cos wiecej na ten temat? W tej chwili mi to niewiele mowi.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych