Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak zgrać muzykę z ipad'a


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 saab

saab
  • 2 postów

Napisano 25 października 2010 - 05:14

Jak w tytule. W itunes jest możliwość synchronizacji tylko w jedną stronę, czyli z pc do ipad. Jak to zrobić e drugą stronę???

#2 Jenot

Jenot
  • 2 204 postów
  • SkądChełm

Napisano 25 października 2010 - 07:23

No dlaczego w jedną? Jeśli kupisz muzykę na iPadzie to zsynchronizuje się z biblioteką itunes. Ale rozumiem, że chcesz na jednym komputerze muzykę nagrać na iPada a na drugim zgrać. No to nie będzie to łatwe a bez Jailbreak nawet niemożliwe. Jedyny sposób to JB, instalacja openssh i dostęp przez sieć (scp). A i tak pliki mp3 mają nazwy chyba losowane przez iTunes więc rozszyfrowanie co jest co jest możliwe tylko poprzez tagi id3.

#3 ugly

ugly
  • 210 postów
  • SkądKatowice

Napisano 25 października 2010 - 07:28

odradzam instalacja openssh na ipadzie bo przez to ekran staje się rozkalibrowany (m.in. nie działa "dotyk" w części ekranu)

#4 Jenot

Jenot
  • 2 204 postów
  • SkądChełm

Napisano 25 października 2010 - 07:32

Ugly: no ja nic takiego nie zauważyłem - iPad WiFi soft 3.2.1. Openssh działa cały czas.

#5 saab

saab
  • 2 postów

Napisano 25 października 2010 - 08:42

czyli dupa zbita :( nie znam się na tym i boję się kombinować. A co myślicie o sofcie aiseesoft ipad to pc transfer?

#6 ugly

ugly
  • 210 postów
  • SkądKatowice

Napisano 25 października 2010 - 08:59

Ugly: no ja nic takiego nie zauważyłem - iPad WiFi soft 3.2.1. Openssh działa cały czas.

na 3.2.2 u mnie tak się dzieję. Nie tylko u mnie tak się dzieje -> http://myapple.pl/ip...kranu-ipad.html

#7 Jenot

Jenot
  • 2 204 postów
  • SkądChełm

Napisano 25 października 2010 - 09:50

No przeczytałem wątek. Masz po prostu pecha. Może zainstaluj sbsettings i wyłączaj openssh gdy z niego nie korzystasz?

#8 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 października 2010 - 14:09

Nie lepiej po prostu spakować muzykę w .rar-a i sobie wrzucić na przeklej czy inny z podobnych serwisów i później w domu sobie ściągnąć? ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych