Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak wgrać darmowe programy i gry?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 hollywood

hollywood
  • 8 postów

Napisano 19 października 2010 - 18:19

Witam, telefon przyjechał ze Szkocji, był więc zablokowany i miał simlocka i nie działał z moją kartą ERY. Ponieważ robie to pierwszy raz oddałem telefon żeby spece zdjęli blokady i teraz wszystko działa. Powiedzieli mi że zrobili Jailbreaka i że odblokowali simlocka, nic więcej od nich się nie dowiedziałem.

Chciałbym teraz wgrać kilka programów, gier, etc., dlatego proszę o info:

1) w jaki sposób mogę dostać się do jakiegoś repozytorium z plikami i darmowym oprogramowaniem do iPhona,
2) jakim sposobem mogę zgrać te aplikacje na telefon i jak je później zainstalować?

Szukałem na forum odpowiedzi jednak w natłoku tylu tematów nie znalazłem, podejrzewam że jest gdzieś poradnik do obu moich pytań, będę wdzięczny za linki lub odpowiedź, dziękuje.:)

[MOD]Temat przeniesiony z działu "iPhone - Rozmowy ogólne".
[URL="http://myapple.pl/iphone-ipod-touch/announcement-b-font-color-red-w-tym-dziale-nie-zadajemy-pytan-zasady-font-b.html"]W TYM DZIALE NIE ZADAJEMY PYTAŃ - ZASADY[/URL][/MOD]


#2 Alex007

Alex007
  • 820 postów

Napisano 19 października 2010 - 18:25

W appstore są darmowe aplikacji. Nie piszemy o piractwie na tym forum, więc nie ma odpowiedzi na pytania.

#3 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 października 2010 - 19:45

1) w jaki sposób mogę dostać się do jakiegoś repozytorium z plikami i darmowym oprogramowaniem do iPhona,
2) jakim sposobem mogę zgrać te aplikacje na telefon i jak je później zainstalować?


1. Prawidłowe repozytorium to Appstore
2. Jedyny sposób to zgranie aplikacji przez iTunes. Innych metod (i wypowiadaniu się o nich) tu nie lubimy.

#4 Paweł Hać

Paweł Hać

    iMagazine.pl Team

  • 3 177 postów

Napisano 19 października 2010 - 19:59

W App Store są przecież i darmowe gry i aplikacje. Niewiele ich co prawda (zwłaszcza tych pierwszych), ale jednak są. Ale najlepszym źródłem gier jest oczywiście App Store. Radzę śledzić wątki o przecenach - jest ich całkiem sporo i nieraz można trafić na naprawdę dobrą grę za darmo.

#5 hollywood

hollywood
  • 8 postów

Napisano 20 października 2010 - 09:36

dzięki wszystkim za odpowiedzi i przepraszam za mój brak niewiedzy, znalazłem na końcu wszystkich aplikacji pulpitu tajemniczą ikonkę Cydia... a tam świat pełen..... miłego dnia ;)

#6 majkool

majkool
  • 4 385 postów
  • SkądPolice

Napisano 21 października 2010 - 03:24

Wyjaśnione. Jak będzie potrzeba otworzyć to Proszę pisać na PW. [MOD]Zamykam.[/MOD]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych