Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Ogólne] Widget Miasto Plusa - może ktoś zdolny zrobi?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 przemekf

przemekf
  • 1 308 postów
  • SkądŁódź

Napisano 17 lutego 2007 - 13:13

Witam, Wiem, wiem. Są inne widgety do wysyłania sms-ów. Używam jednak Miasta Plusa i nielimitowanych sms-ów do sieci Plus. Może ktoś miałby czas i ochotę wykonać odpowiedni widget? Jeżeli znalazłby się chętny - mogę udostępnić gratis zestaw startowy SimPlus na potrzeby prosecu twórczego ;) Pozdrawiam Przemek

#2 Kalari

Kalari
  • 99 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 17 czerwca 2007 - 15:24

popieram podpisuje sie pod ta prosba! bardzo bylabym wdzieczna za taki maly wynalazek. miasto plusa ma wiele zalet ktorych nie maja inne bramki dla mnie przede wszystkim to ze nie gubi smsow i mozna wysylac je bardzo dlugie bez straty miejsca na wielkie reklamy. czekam z niecierpliwoscia

#3 clr

clr
  • 1 326 postów

Napisano 17 czerwca 2007 - 19:17

nie wiem jakie minusy ma callwave ale mi sms przychodza po 2 sek i nie zdazylo sie zeby ktos mi powiedzial ze nie dochodza z callwave.. no ale jak juz prosicie to moze ktos zrobi :) pozdro

#4 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 17 czerwca 2007 - 22:03

callwave bardzo OK, uzywam juz dluzszy czas. oprocz tego ze dodaje stopke z tekstem "Callwave costam" ale to pikus...

#5 clr

clr
  • 1 326 postów

Napisano 17 czerwca 2007 - 22:11

tak ale ma ten ogromny plus ze wysyla sms jakby z twojego numeru wiec osoba moze odpowiedziec bezposrednio do Ciebie. o stopke bym sie nie martwil...kazdy widget nawet z miastaplusa bedzie ja mial.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych