Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Widget] Koniec kadencji koalicji PiS-Samoobrona-LPR


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#26 vivacee

vivacee
  • 376 postów
  • SkądPoznan

Napisano 15 lutego 2007 - 17:55

do wywalenia :)

#27 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 15 lutego 2007 - 17:58

Nie jestem z PiS, co więcej, tak samo jak do kaczek, odczuwam wstręt do gęgu. Gęganie na potysięcznych blogach (łojezu, kaczki, łojezu pis, łoj jaktużyć, łoj, cozapierdolonykraj, łoj, łojezu) niech tam będzie, tam sobie gęgajcie, ale już gęg na myapple pl powinien być (racja Code, racja) ukrócony.


Masz moje pełne poparcie. Tymczasem Lutecki zrobił widget i nie bardzo widzę możliwość, by akurat na temat widgetów kojarzących się z polityką przestać dyskutować. Pozostaje prosić forumowiczów, by powstrzymali się od zbyt daleko idących komentarzy i.."kwękań", mając w pamięci, że nasze forum jest o komputerach , nie o polityce.
  • MacDada lubi to

#28 herbu

herbu
  • 177 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 lutego 2007 - 23:55

a może wiecie, czy któryś z polityków używa Maca? może zagłosuję na niego next time ;) btw. widget miodzio :)

#29 KaszubaS

KaszubaS
  • 225 postów

Napisano 16 lutego 2007 - 00:20

lutecki - moze swoje zapedy do blyskotliwych manifestow politycznych i dlubania widgetow dalbys rade zmaterializowac w jakiejs bardziej praktycznej formie ? ;) Proponuje rozklad jazdy PKP - domyslnie jako stacja docelowa moze byc nawet wybrana Włoszczowa (a jakie pole do popisu w tle!)... byle dzialal.

#30 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 lutego 2007 - 00:22

Panowie, prosiłem już: dajcie spokój.

#31 egodste

egodste
  • 266 postów
  • SkądWarszawa/ Wien

Napisano 16 lutego 2007 - 00:55

a może wiecie, czy któryś z polityków używa Maca? może zagłosuję na niego next time ;)

btw. widget miodzio :)


jakiś czas temu sekretarz generalny (?) Sojuszu, niejaki Napieralski prowadził jakaś prezentację dla dziennikarzy na MacBooku :)

@Insider
nie, nie dyskutuje o polityce, odpowiadam jedynie na pytanie

@Lutecki
tik tak... :D

#32 rasputin

rasputin
  • 149 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 lutego 2007 - 00:27

a może wiecie, czy któryś z polityków używa Maca? może zagłosuję na niego next time ;)

btw. widget miodzio :)


myślisz, że pracując na macu będzie lepszym politykiem? to możnaby składke wtedy zrobić na 2 nowiutkie mbp dla kaczkoklonów... mogliby się wymieniać

jarek lubi prezentacje w iworku a leszek eksperymentuje na garageband

a andrzej wice lubi program Grab

#33 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 17 lutego 2007 - 00:50

jarek lubi prezentacje w iworku a leszek eksperymentuje na garageband

Nie Leszek tylko Lech ;)

#34 iMacOSX

iMacOSX
  • 40 postów
  • SkądToruń

Napisano 19 lutego 2007 - 00:28

To jest totalnie głupi pomysł z tym widgetem i p[okazuje jak ludzie są prymitywni. Kaczyński nic złego nie zrobił co by mogło zaszkodzić na mi Polsce i dba o jej interesy, Pewnie niektórzy powiedzą że Kwaśniewski był najleprzym prezydentem ale to był tylko dobry aktor który miał Polske głęboko w d... i jest postkomunistą!! A jeżeli ktoś się ze mną nie zgodzi to albo nie żył w tamtych czasach albo nie ma pojęcia o historii Polski:/ Tego typu widgety pokazują tylko świadomość naszego narodu:/ Pozdrawiam

#35 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 19 lutego 2007 - 01:48

Polecalbym potraktowac tego widgeta w kategorii zartu. Widget odlicza czas do konca kadencji, a nie czas do zniszczenia Polski przez prezydenta.

#36 kwieto

kwieto
  • 640 postów

Napisano 19 lutego 2007 - 06:55

A jeżeli ktoś się ze mną nie zgodzi to albo nie żył w tamtych czasach albo nie ma pojęcia o historii Polski:/


Nie ma to jak mieć "argumenty" w dyskusji, ech...
Chcąc nie chcąc sam zaprezentowałeś to co zarzucasz innym.

#37 rasputin

rasputin
  • 149 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 lutego 2007 - 07:31

To jest totalnie głupi pomysł z tym widgetem i p[okazuje jak ludzie są prymitywni.
Kaczyński nic złego nie zrobił co by mogło zaszkodzić na mi Polsce i dba o jej interesy,
Pewnie niektórzy powiedzą że Kwaśniewski był najleprzym prezydentem ale to był tylko dobry aktor który miał Polske głęboko w d... i jest postkomunistą!!
A jeżeli ktoś się ze mną nie zgodzi to albo nie żył w tamtych czasach albo nie ma pojęcia o historii Polski:/
Tego typu widgety pokazują tylko świadomość naszego narodu:/

Pozdrawiam


a ja uważem że jakby ktoś zrobił widgeta jakiegokolwiek to i tak dobry pomysł i inicjatywa jakaś
jak mi się nie podobają to nie instaluję

Kaczyński dba o interesy? na pewno nie Polski. Nie zauważyłem jak dotąd znamion normalnej pracy sejmu, jak dotąd co dzień mamy jakiś skandal, aferę, wzajemne nakłuwanie obelgami, w całym tym złym nastroju, żaden polityk nie może się skupić chyba na pracy zwykłej, a ci co próbowali to już chyba odwołani...
jestem już tym poważnie zmęczony i po prostu przestaję to śledzić

#38 kwieto

kwieto
  • 640 postów

Napisano 19 lutego 2007 - 09:30

Panowie, powstrzymajcie się od dyskusji o polityce. Widget należy traktować w kategorii żartu, i IMO władza która nie ma sobie nic do zarzucenia (oraz jej zwolennicy) powinna docenić dowcip. W momencie gdy "dyskusja" schodzi na poziom "argumentów" w stylu "jak się ze mną nie zgadzasz to jesteś głupi" (a niestety tak należy odebrać wypowiedź iMacOSX), to zaczyna pachnąć polityczną pyskówką. Może niech ktoś "w odwecie" zrobi widget mierzący stopień pomroczności jasnej, albo ile Rokit(ów) sie zmieści na łebku szpilki? :")

#39 dundrub

dundrub
  • 842 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 19 lutego 2007 - 09:46

proponuje zamknac watek i klepac sie jabluszkami po makowkach "na privie" ;)

#40 audiopain

audiopain
  • 332 postów
  • SkądPoznań

Napisano 19 lutego 2007 - 09:52

cudo, moze wreszcie zaczne daszborda uzywac :)

#41 quaint

quaint
  • 250 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 19 lutego 2007 - 10:08

@aldek: tyle masz pomyslow a zadnego z nich nie realizujesz;)

#42 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 19 lutego 2007 - 20:18

Tak na marginesie: Kto to do mnie dziś dzwonił rano i się pytał o możliwość zamieszczenia widgetów u siebie? :) Strasznie rwało połączenie i niestety, nie wszystko byłem w stanie zrozumieć :)

#43 herbu

herbu
  • 177 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 lutego 2007 - 21:36

myślisz, że pracując na macu będzie lepszym politykiem? CIACH


nie wiem czy lepszy politykiem, ale ludzie używający Maca to ludzie o dobrych sercach :) ;)

#44 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 19 lutego 2007 - 23:02

To ja powiem tyle, że Bronisław Komorowski pracuje na Maku :P

#45 clr

clr
  • 1 326 postów

Napisano 19 lutego 2007 - 23:38

To ja powiem tyle, że Bronisław Komorowski pracuje na Maku :P


chłop rodzine ma liczebną..musi miec mocne serce ;)

#46 iMacOSX

iMacOSX
  • 40 postów
  • SkądToruń

Napisano 20 lutego 2007 - 00:29

No racja mój post był nieprzemyślany i nie potrzebny. Jak żart to żart:) Tylko wkurza mnie jedno że wszyscy sobie po nich jeżdżą jak po szmatach, czego na przykład nie było za okresu rządzenia SLD gdzie był to totalny burdel i jeden wielki przekręt tylko nikt nic nie mówił do czasu końca kadencji. Dobra nie ma sensu toczyć piany:) Pozdrawiam

#47 dundrub

dundrub
  • 842 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 20 lutego 2007 - 00:51

iMacOSX za LSD nikt nie obiecywal "IVRP" - kradli i ukladali sie ale po cichu - bez plaszczyka "nowej moralnosci. Zeby odreagowac - ludzie musza "jezdzic" - to bardzo proste. A tym bardziej jada, im bardziej czuja sie oszukani. To jeszcze prostsze. Pozdrav PS. Wlasnie zauwalylem, ze jestes nowym forumowiczem - z 2 (DWOMA) postami na koncie. Obydwa polityczne. Obydwa w obronie rzadu. Hmm.. zastanawiajace... i jeszcze ten Torun jako "miejsce pochodzenia".. hahahahah

#48 iMacOSX

iMacOSX
  • 40 postów
  • SkądToruń

Napisano 20 lutego 2007 - 22:47

Wypraszam sobie Rydzyk mi nic nie wbijał:D:D:D:D :D Pozdrawiam.

#49 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 20 lutego 2007 - 23:52

głęboko w d... i jest postkomunistą!!


Tak z ciekawości to czy wszystkich socjaldemokratów nazywasz komunistami?
Nie uważasz że to było by trochę obrzydliwe z twojej strony?

Czy nie sądzisz że nie ważne tak naprawdę jest czy kwaśniewski jest komunistą czy królową angielską ale to że pomimo wszystko zapewniał pewną stabilizację i nikt go nie nazywa warzywem(a nawet jeśli to i tak miał to tam gdzie według ciebie Polskę)?
Może to dlatego mimo niesamowicie złej sytuacji jego kolegów z sld (na którą zresztą sobie solidnie zapracowali) był właściwie do końca popularnym politykiem i nikt tak naprawdę się nie przejmował gdzie ma Polskę?

Może powinieneś zacząć szukać i zauważać w innych osobach ich pozytywnych cech, świat jest wtedy taki przyjemniejszy.

Wierz mi nie ma czarnego ani białego jest tylko szary a efekt zależy od konta padania promieni.

#50 KaszubaS

KaszubaS
  • 225 postów

Napisano 21 lutego 2007 - 02:16

Tak z ciekawości to czy wszystkich socjaldemokratów nazywasz komunistami?


Podejrzewam, ze kolega (poeta) mial na mysli tylko tych tak zwanych "socjaldemokratow", ktorzy swa komunistyczna tozsamosc pospiesznie porzucili wraz z ostatnim wyprowadzeniem sztandaru PZPR, by niby nigdy nic rozpoczac calkiem nowe, dostanie zycie, czerpiac z mlodego, dzikiego kapitalizmu pelnymi garsciami, a napychajac kieszenie, bez mrugniecia okiem, glosic hasla zmniejszenia nierownosci spolecznych :)

Nie uważasz że to było by trochę obrzydliwe z twojej strony?


Oj potwornie :)

Czy nie sądzisz że nie ważne tak naprawdę jest czy kwaśniewski jest komunistą czy królową angielską ale to że pomimo wszystko zapewniał pewną stabilizację i nikt go nie nazywa warzywem(a nawet jeśli to i tak miał to tam gdzie według ciebie Polskę)?


Mała stabilizacja ? Jak za Gomułki :) Poza tym i kartofle, i swinie (takze te czerwone) to raczej domena WSI ;)

Może to dlatego mimo niesamowicie złej sytuacji jego kolegów z sld (na którą zresztą sobie solidnie zapracowali) był właściwie do końca popularnym politykiem i nikt tak naprawdę się nie przejmował gdzie ma Polskę?


Nie "chcem ale muszem" uciekac sie do tanich i przejaskrawionych analogii ;) Adolf, Saddam i Fidel tez "wlasciwie do konca" byli (sa) popularnymi politykami. Czy to implikuje slusznosc ich racji ?

Może powinieneś zacząć szukać i zauważać w innych osobach ich pozytywnych cech, świat jest wtedy taki przyjemniejszy.

W rzeczy samej :) I ziemniaczki bywaja wyborne :)

Wierz mi nie ma czarnego ani białego jest tylko szary a efekt zależy od konta padania promieni.

Widze, ze w jednym odnajdujesz wspolny jezyk z wladza: nikt Ci nie wmowi, ze biale jest biale, a czarne jest czarne ;) ... bez wzgledu na stan konta ;)

Aby nie bylo calkiem off topicowo ponawiam swoj mini apel (apple?) do zaprawionych w bojach widgeciarzy o zmierzenie sie z tematem widgetu pod tytulem "rozklad jazdy PKP" :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych