Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Widget] Koniec kadencji koalicji PiS-Samoobrona-LPR


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#1 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 14 lutego 2007 - 17:48

Podgląd
Dołączona grafika

Opis
Witam serdecznie,
idąc za ciosem przygotowałem kolejny widget, tylko razem odliczający maksymalny czas pozostały do końca obecnej koalicji rządzącej :D Oczywiście czas ten może ulec skróceniu, gdy ponownie dojdzie do wyzywania się od chamów i warchołów :)

Liczby są mniejsze niż przy widget'cie Lech Kaczyński, ale także potrafią zepsuć humor :|

P.S. Na zdjęciu umieszczony jest chyba nie ten Kaczyński co trzeba :P Ale kto tam zauważy różnicę :D

Pliki do pobrania
Koalicja PiS-Samoobrona-LPR Countdown.zip

#2 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 14 lutego 2007 - 17:54

Mniamm, ilość dni poniżej 1000 :)

#3 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 14 lutego 2007 - 17:56

Jaki sliczny ;) Licznik juz odlicza :D

#4 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 14 lutego 2007 - 18:01

Tik, tak, tik, tak..

#5 Conrad

Conrad
  • 376 postów

Napisano 14 lutego 2007 - 18:31

A "podkręcić" licznika się nie da? :)

#6 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 lutego 2007 - 18:41

Przy tym tempie dymisji może się (oby) wkrótce okazać niepotrzebny... :)

#7 Conrad

Conrad
  • 376 postów

Napisano 14 lutego 2007 - 21:15

A na marginesie: ten gość na pierwszym planie to oczywiście nasz ukochany prezydent, słońce Tatr, ale w lustrzanym odbiciu. :)

#8 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 14 lutego 2007 - 21:39

Tak, tak. Pisałem o tym w pierwszym poście :D

#9 aldek

aldek
  • 793 postów
  • SkądGrodzisk Maz. Wieś: Reczyce

Napisano 14 lutego 2007 - 21:54

Halo Moderator: czy to aby powinno być w katalogu widgety? Postuluje nowy dział: Gęganie, albo kaczokwęki. Lutecki, napisz jeszcze licznik odliczający dystans Rokity od fotela premiera (może być w latach świetlnych). Dobry byłby też średni wiek demokratów.pl, oraz licznik posad dla Marcinkiewicza (z uwzględnieniem dni jego bezrobocia), w sumie dobry byłby też generator tytułów naukowych dla Leppera, oraz automatyczny list protestu do podpisu przez autorytety moralne (wybierasz temat, treść i podpisy generują się same).

#10 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 14 lutego 2007 - 22:01

aldek, instalowanie tych widgetow nie jest obowiazkowe, takze proponuje abys zastosowal sie do swojego podpisu ;)

#11 aldek

aldek
  • 793 postów
  • SkądGrodzisk Maz. Wieś: Reczyce

Napisano 14 lutego 2007 - 22:09

DoMiNiQue, jak to nie jest obowiązkowe? Serio? A to ci dopiero... Polecam Ci także uważniejszą lekturę mojego podpisu, bardziej holistyczną, że się tak wyrażę... :D I jedno mnie jeszcze zastanawia, jak sobie robimy jaja z kaczorów, to jest fan, a jak sobie robimy jaja z czego innego, to od razu buch w poważny ton. Więcej luzu, chłopaki gęgaki.

#12 Kasia12

Kasia12
  • 1 postów
  • Skądnuneaton

Napisano 14 lutego 2007 - 22:19

Bardzo fajny łidżet :)

#13 Conrad

Conrad
  • 376 postów

Napisano 14 lutego 2007 - 22:43

aldek, Ty naprawdę nie widzisz dlaczego sobie robimy jaja z kaczorów??? Hm, może jesteś z PiS-u?

#14 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 14 lutego 2007 - 23:01

Panowie, to nie jest miejsce na dyskusje polityczne.

#15 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 14 lutego 2007 - 23:19

A może, żeby dać szansę różnym opcjom politycznym, ktoś napisze widget zliczający ilu działaczy SLD potrzebnych jest do wkręcenia żarówki :> ?

#16 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 14 lutego 2007 - 23:50

A może, żeby dać szansę różnym opcjom politycznym, ktoś napisze widget zliczający ilu działaczy SLD potrzebnych jest do wkręcenia żarówki :> ?


A co ci Żarówka zawinił? Nie wystarczy już że Żelazko został wkręcony? :lol:

#17 Samp

Samp
  • 228 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 lutego 2007 - 02:09

Razi to "ń", bardzo razi.

#18 ogryzek

ogryzek
  • 50 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 15 lutego 2007 - 02:26

P.S. Na zdjęciu umieszczony jest chyba nie ten Kaczyński co trzeba :P Ale kto tam zauważy różnicę


ja widze roznice! po zaobraczkowaniu jednego kaczorka ;)

#19 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 15 lutego 2007 - 08:42

wsumie fakt jednego trzeba obawiac sie bardziej wkoncu ma diabla na smyczy ;)

#20 rasputin

rasputin
  • 149 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 lutego 2007 - 08:57

Halo Moderator: czy to aby powinno być w katalogu widgety? Postuluje nowy dział: Gęganie, albo kaczokwęki.
Lutecki, napisz jeszcze licznik odliczający dystans Rokity od fotela premiera (może być w latach świetlnych). Dobry byłby też średni wiek demokratów.pl, oraz licznik posad dla Marcinkiewicza (z uwzględnieniem dni jego bezrobocia), w sumie dobry byłby też generator tytułów naukowych dla Leppera, oraz automatyczny list protestu do podpisu przez autorytety moralne (wybierasz temat, treść i podpisy generują się same).



a ja dorzucę swoje drei groschen i jako prawdziwy wykształciuch proponuję zrobić widgeta z forum szkła kontaktowego

a już najbardziej marzę o tym, żeby moje ukochane szkiełko wychodziło w postaci video podcastów

#21 aldek

aldek
  • 793 postów
  • SkądGrodzisk Maz. Wieś: Reczyce

Napisano 15 lutego 2007 - 09:34

Nie jestem z PiS, co więcej, tak samo jak do kaczek, odczuwam wstręt do gęgu. Gęganie na potysięcznych blogach (łojezu, kaczki, łojezu pis, łoj jaktużyć, łoj, cozapierdolonykraj, łoj, łojezu) niech tam będzie, tam sobie gęgajcie, ale już gęg na myapple pl powinien być (racja Code, racja) ukrócony. Gdyby tu ktoś zaproponował widget odliczający dni do powrotu prof. Geremka do Ojczyzny, szydziłbym tak samo. Nie to miejsce, po prostu. W dziale krotochwilnym, (a jest tu takowy), rozumiem. Ale w dziale "Oprogramowanie" -- nie bardzo. Ot, co
  • MacDada lubi to

#22 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 15 lutego 2007 - 09:59

Jesteście optymistami, chyba w wakacje czytałem w krytyce albo polityce o planach i taktyce kaczek aby załapać się na rządzenie w przyszłej kadencji + drugą kadencję prezydencką.

#23 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 15 lutego 2007 - 10:32

spoko panowie kaczynski od jutra przestaje byc prezydentem ;) rano koronacja ;)

#24 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 15 lutego 2007 - 11:01

Jesteście optymistami, chyba w wakacje czytałem w krytyce albo polityce o planach i taktyce kaczek aby załapać się na rządzenie w przyszłej kadencji + drugą kadencję prezydencką.

A ja mam plan zostać prezydentem USA. Ale czy plan się musi spełnić?

#25 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 15 lutego 2007 - 17:50

a ja powiem tak: nie jestem czarny ni czerwony, głosowałem na zielonych (tak w razie czego). Lecz co bym zrobił, gdybym się dowiedział, że jutro będzie ostatnim dniem mojego życia? Uciekłbym pewnie z Polski :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych