Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Program do ogladania filmow z napisami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 avadakedavra

avadakedavra
  • 5 postów
  • SkądRzym

Napisano 16 września 2010 - 00:25

Czesc, mam Maca od niedawna i w ogole go nie rozumiem.. Potrzebuje jakiegos programu do ogladania filmow z napisami jak np AllPlayer albo BestPlayer Windowsa. Druga sprawa jest taka, ze mam wloskie oprogramowanie i nie wyslwietla mi olskich znakow.. Co mam zrobic? Z gory dziekuje.

#2 andrzej292

andrzej292
  • 45 postów

Napisano 16 września 2010 - 02:08

VLC - VLC Media Player (Mac) - Download
lub
Movist - Download Movist for Mac - Media player with high quality caption feature and more. MacUpdate Mac Software Downloads
a co do polskich znaków ustaw sobie w preferencjach systemowych układ klawiatury "polski pro"

#3 DanielF

DanielF
  • 5 723 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 16 września 2010 - 06:10

Jest też PYM Player - zanim zadasz pytanie sprawdź w wyszukiwarce, bo to jest jeden z najczęstszych tematów.

#4 wojtek82

wojtek82
  • 104 postów

Napisano 16 września 2010 - 19:06

Jak szukasz czegoś na wzór NapiPojekt to jest iNapi (podziękowania dla autora)
iNapi - Wojtek N.

#5 t.sikora

t.sikora
  • 657 postów

Napisano 16 września 2010 - 19:42

chyba najlepsze co znam

pozdro

#6 subs

subs
  • 860 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 września 2010 - 19:51

jest jeszcze boxee Boxee - Movies, TV Shows and Video from the Internet on your TV.

#7 hosanna

hosanna
  • 10 postów

Napisano 26 września 2010 - 19:22

PYM strasznie dlugo sie sciaga :( Glownie intryguje mnie dzialanie , a raczej nie dzielanie iNapi, ze podepne sie do tematu, bo odtworzyc napisy probuje na macku juz drugi dzien. Otwieram prog iNapi, o opcjach filmu zaznaczam otworz z" jak zreszta auto radzi na stronie projektu, wyszukuje cos po swojemu rozpoznaje film -czyli napisy znajduej domsyslam sie i na tym koniec nic sie nie dzieje. Jak to dopasowac, do jakiego odtwarzacza ? czarna magia.

#8 Gregory

Gregory


  • 2 727 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 29 września 2010 - 15:06

PYM strasznie dlugo sie sciaga :(


Dlatego jest też alternatywny link na tego typu sytuacje:
Download pymplayer403b92.zip from Sendspace.com - send big files the easy way.
Nie trzeba zakładać konta, kliknięcie w Regular Download wystarczy.

#9 Fleishman

Fleishman
  • 45 postów

Napisano 18 listopada 2010 - 20:29

Który program pozwala na przesunięcie (np. opóźnienie o 3 sec )napisów ?

#10 Gregory

Gregory


  • 2 727 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 19 listopada 2010 - 09:16

Który program pozwala na przesunięcie (np. opóźnienie o 3 sec )napisów ?


W PYM Playerze możesz zaznaczyć film w bibliotece, nacisnąć Command-I (lub wybrać z menu Biblioteka > Informacje), po czym kliknąć w ikonkę (n), (z) lub (t), zależnie od tego, czy napisy zostały automatycznie pobrane z NapiProjektu, wskazane ręcznie w innym katalogu czy umieszczone w tym samym katalogu co film. Następnie wystarczy przeciągnąć pasek symbolizujący napisy w lewo lub w prawo:

Dołączona grafika

Sam plik napisów nie jest modyfikowany, opóźnienie lub przyspieszenie napisów (oraz zmiana liczby klatek na sekundę, jeżeli format to umożliwia) obowiązuje tylko podczas otwierania filmu z biblioteki lub z trybu przeglądania okładek na pełnym ekranie. Jest też oczywiście uwzględniana podczas eksportowania filmu do iPhone'a.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych