Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Podczas instalacji słownika do NEOOFFICE program się wykrzacza ;(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 woojt

woojt
  • 300 postów
  • SkądWuWuA --> The Right Side

Napisano 08 lutego 2007 - 14:07

jak w tutule. nie moge zainstalowac slownika do neo. ani online ani z dysku. w pierwszym wypadku wystepuje "nieowracalny błąd" a w drugim wywala się basic (słownikii ściągnąłem z openofiica.org). mam wszystkie łatki, polonizator do neo, system 10.4.8. macbook na tydzień. poza tym edytor tak wolno chodzi że czasem szybkeij piszę od niego i po chwili się pojawia to co napisałem (to samow w ms word mac) mam 512ramu i mało doświadczenia w makach - może to po prostu za mało pamięci. ale ms word 2003 w win xp chodzi super szybko przy 256ramu więc nie wiem co jest. oczywiście w tle nic nie chodzi orpócz dashboard. w activity monitor mam 5mb ramu wolne (pnad 150mb inactive). nie wiem o co chodzi....

#2 bogdanbudnik

bogdanbudnik
  • 128 postów
  • SkądOrzełek

Napisano 08 lutego 2007 - 22:48

Tego problemu z NeoOfficem nie jestem w stanie rozwiązać. Ale co do Word Mac to wedlug mnie obecne wersje Microsoft Offica są napisane pod stare maszyny PowerPC pod macbookiem działają ale za pomocą Rosety - programu do virtualizacji, który tłumaczy kod PowerPC na Intel. Z tego co wiem w tym roku ma się ukazać wersja UNIVERSAL BINARY MS Offica czyli będzie z nią mozna normalnie pracowac na maszynach intelowskich.

---- Dodano 08-02-2007 o godzinie 22:56 ----
Jeśli chodzi o neooffica to najlepiej sciągnąć najnowszą wersję (powinna być UNIVERSAL BINARY)

#3 woojt

woojt
  • 300 postów
  • SkądWuWuA --> The Right Side

Napisano 09 lutego 2007 - 20:59

sciagnalem od poczatku ze strony neooffice i nadal nie moge zainstalowac slownikow - bez nich uzywanie tego pakietu jest dal mnie bez sensu. prosze o pomoc. czy moze powinienem w jakis magiczny sposob odinstalowac poprzednia instalacje? dotychczas po prostu kasowalem ikonke z folderu applikacje..

#4 Marcin_G

Marcin_G
  • 892 postów
  • Płeć:
  • SkądRumia

Napisano 09 lutego 2007 - 22:08

Czyli Neo ściągnąłeś z tej strony, tak?
To jak już masz NoeOffice zainstalowane to w tym wątku opisuję jak zainstalować słowniki.
  • woojt lubi to

#5 woojt

woojt
  • 300 postów
  • SkądWuWuA --> The Right Side

Napisano 10 lutego 2007 - 00:17

juz niby dziala ale nadal nieaktywny jest polski tezaurus (w menu edytuj moduły języków przy jezyku polskim sa dostepne tylko pisownia i dzielenie wyrazow - pod napisem tezaurus nic nie ma na liscie)

---- Dodano 10-02-2007 o godzinie 00:22 ----
aha i czy mozna tak ustawic slownik aby automatycznie poprawial bledy podczas pisania a nie tylko je podkreslal? takie cos mozna bylo robic w wordzie 2003 na pcta...

#6 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 18 czerwca 2007 - 22:58

Powinno się dać, ale to już raczej musisz pogrzebać w preferencjach. Co do działania to pamiętaj, że to darmowy soft więc prędkość jaką ma taką ma ale i tak jest GITES, bo w ogóle jest jest :) mogło być gorzej, mogłeś musieć kupić M$ OFFICE, za grubą, jak na taki kawałek softu, forsę ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych