Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z okładkami w programie iTunes


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
343 odpowiedzi w tym temacie

#326 maagdaak

maagdaak
  • 1 postów

Napisano 02 lutego 2014 - 17:19

Czy ktoś wie, jak naprawić brak okładek albumów w iPodzie nano 3g? Wiem, że na pierwszej stronie tego wątku jest napisane, jak to zrobić, jednak w obecnej wersji iTunes nie jestem w stanie znaleźć tej opcji. Próbowałam już automatycznego i 'ręcznego' dodawania okładek, wgrywania jeszcze raz piosenek. Dodam, że w iTunes okładki są, nie ma ich tylko w iPodzie. Ktokolwiek coś wie?

#327 muzyczna

muzyczna
  • 5 postów

Napisano 29 kwietnia 2015 - 14:38

Mam problem z okładkami. Dodałam 2 nowe albumy do biblioteki i dodałam dla nich okładki. Po przeniesieniu na iphone'a pojawiły się okładki albumów innych zespołów, jak to naprawić?



#328 radexxx

radexxx
  • 38 postów
  • SkądInowrocław

Napisano 01 maja 2015 - 09:29

Witam, 

 

również mam problem z ściąganiem okładek z iTunes Store do muzyki? jeszcze jakieś 3 aktualizacje temu iTunes pod tym kątem działał bez problemu, ale mam zaktualizowanego do najnowszej wersji i niestety nie działa dodawanie okładek przy pomocy "pobierz grafikę albumu". Czy Wy też tak macie? Może znaleźliście sposób jak to naprawić by nie męczyć się z dodawaniem ręcznie okładek? 



#329 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 01 maja 2015 - 11:26

Mi działa idealnie, przed chwilą sprawdziałem. A masz dobrze opisaną płytę w informacjach?


NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.

Follow me on Instagram jacobswitek
Follow me on Twitter zakino4


#330 radexxx

radexxx
  • 38 postów
  • SkądInowrocław

Napisano 01 maja 2015 - 13:47

Mam podany rok, podanego wykonawce,podaną nazwę utworu i podany album ( - Single) bo to jest utwór singlowy, więc i płyta to "nazwa utworu - Single" (i tak tez pokazuje w itunes) 

i nie synchronizuje :/



#331 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 01 maja 2015 - 13:59

A spróbuj dać inną nazwę albumu albo bez - single.


NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.

Follow me on Instagram jacobswitek
Follow me on Twitter zakino4


#332 radexxx

radexxx
  • 38 postów
  • SkądInowrocław

Napisano 01 maja 2015 - 14:03

A spróbuj dać inną nazwę albumu albo bez - single.

Nadal nic… zagraniczni normalnie się "ściągają", a Polscy nie :/ od czego to może zależeć? 



#333 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 01 maja 2015 - 14:26

A to zmienia postać rzeczy... Być może nie ma w bazie tego ;)


NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.

Follow me on Instagram jacobswitek
Follow me on Twitter zakino4


#334 radexxx

radexxx
  • 38 postów
  • SkądInowrocław

Napisano 01 maja 2015 - 14:38

ale w iTunes Store normalnie pojawia się album czy też album singlowy… to może być tak, że dopiero po jakimś czasie iTunes to uaktualnia? 



#335 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 01 maja 2015 - 14:54

Oj tego Ci nie powiem.


NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.

Follow me on Instagram jacobswitek
Follow me on Twitter zakino4


#336 muzyczna

muzyczna
  • 5 postów

Napisano 02 maja 2015 - 14:34

Mam problem z okładkami. Dodałam 2 nowe albumy do biblioteki i dodałam dla nich okładki. Po przeniesieniu na iphone'a pojawiły się okładki albumów innych zespołów, jak to naprawić?



#337 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 02 maja 2015 - 14:59

Albo błąd aplikacji albo przypadkiem zrobiłeś błąd.

NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.

Follow me on Instagram jacobswitek
Follow me on Twitter zakino4


#338 Makar03

Makar03
  • 3 postów

Napisano 31 lipca 2016 - 21:10

Witam!

 

Gdy dodam album z Apple Music do mojej biblioteki korzystając z LTE, to nie pojawia się okładka w My Music. Dopiero, gdy połączę się z wifi okładki zostają pobrane. Włączyłem w ustawieniach używanie sieci komórkowej. Jest to specjalny zabieg, aby oszczędzić dane, czy coś jest nie tak? 



#339 slythia

slythia
  • 84 postów

Napisano 14 września 2016 - 09:34

Po wczorajszej aktualizacji iTunes zniknęła mi większość okładek wykonawców. Pokazuje standardową nawet wówczas, gdy wszystkie płyty danego wykonawcy mają ustalone okładki. Jak to naprawić, co znowu popsułam?



#340 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 23 sierpnia 2017 - 18:59

Spotkał się ktoś z czymś takim? Okładki w widoku albumów mają wyblakłe kolory, podczas gdy po wejściu w informacje o albumie w celu skontrolowania czy iTunes po prostu pobrał taką dziwną okładkę sprawa wygląda tak jak na zrzucie. Nie mam pojęcia czemu tak się dzieje.


iPhone 13 Pro Max • MacBook Pro (16" 2021 M1 Max) • iPad Pro 11" • 2x HomePod mini • AirPods Pro/Solo Pro • Watch Series 6


#341 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 24 sierpnia 2017 - 09:20

Spotkał się ktoś z czymś takim? Okładki w widoku albumów mają wyblakłe kolory, podczas gdy po wejściu w informacje o albumie w celu skontrolowania czy iTunes po prostu pobrał taką dziwną okładkę sprawa wygląda tak jak na zrzucie. Nie mam pojęcia czemu tak się dzieje.

Faktycznie, wygląda dziwnie. Próbowałeś usunąć katalog Album Artwork z katalogu iTunes i ponownie uruchomić program iTunes?



#342 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 24 sierpnia 2017 - 11:18

Problem w tym, że cała muzyka to albumy z Apple Music, przed uruchomieniem programu wykasowałem cały jego folder znajdujący się w bibliotece muzyka, w tym Album Artwork.

 

EDIT: O, po kolejnym wykasowaniu tego folderu problem zniknął. Dzięki :)


Użytkownik Sebosz edytował ten post 24 sierpnia 2017 - 11:19

iPhone 13 Pro Max • MacBook Pro (16" 2021 M1 Max) • iPad Pro 11" • 2x HomePod mini • AirPods Pro/Solo Pro • Watch Series 6


#343 Pad

Pad
  • 27 postów

Napisano 02 stycznia 2018 - 10:19

Witam

 

Moje pytanie odnośnie okładek w iOS dotyczy audiobooków. Kupiłem audiobooka w polskim znanym sklepie. Chciałbym żeby audiobook wyświetlał się wraz z okładką w Itunes w zakładce Książki audio. Czy ktoś poradzi jak to zrobić??



#344 hajasz

hajasz
  • 2 postów

Napisano 03 kwietnia 2018 - 22:51

Cześć. 
Dopadł mnie dziwny problem. Mój iPod Touch przestał pokazywać okładki całej muzyki, którą dodaję przez iTunes. 
Wszystkie płyty mam otagowane jednym schematem przez program MP3Tag, którym też dodaję okładki płyt do tagów. 
Nigdy nie było żadnych problemów i odtwarzacz pokazywał całą zawartość wraz z okładkami. 
Teraz przestał i myślałem, że coś nie tak z nowymi plikami mp3 więc wgrałem jakieś stare rzeczy, które zawsze pokazywał z okładkami ale 
tu też ich brak. Co ciekawe jak daję informacje o utworze w iTunes to pokazuje okładki, że są wgrane ale odtwarzacz ich nie wyświetla. 
Sprawdziłem program Copy Trans Manager i wszystkie płyty wgrane przez ten program w odtwarzaczu wyświetlają się z okładkami. 
Co może być problemem bo chyba ewidentnie wina po stronie iTunes tak mi się wydaje. iTunes w najnowszej wersji.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych