Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Olsztyn] USE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: [Olsztyn] USE (0 użytkowników oddało głos)

  1. 1 (1 głosów [14.29%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 14.29%

  2. 2 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. 3 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. 4 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  5. 5 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  6. 6 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  7. 7 (1 głosów [14.29%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 14.29%

  8. 8 (2 głosów [28.57%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 28.57%

  9. 9 (1 głosów [14.29%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 14.29%

  10. 10 (2 głosów [28.57%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 28.57%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 16 września 2005 - 11:52

USE Piotr Szawdzianiec
ul. Partyzantów 80
10-527 Olsztyn

Pierwszy kontakt 5/5
Być może dlatego, że nie ma zbyt wielu klientów i nie trzeba zazwyczaj czekać na możliwość rozmowy. Co jest uderzające dla postronnego obserwatora - klienci odczuwają, że są doceniani i traktowani indywidualnie.

Kultura i uprzejmość obsługi 6/5
Tak wypada porównanie ze wszystkimi możliwymi sklepami (nie tylko komputerowymi). W życiu spotkałem się tylko z kilkoma takimi sklepami. Tutaj pracownicy co mogą to zrobią. Nie ma żadnego belferstwa i wymądrzania się.

Fachowość 5/5
Z kobietą na fachowe tematy w sumie lepiej nie rozmawiać, natomiast facet posiada powerbooka. Zna się na 9 oraz osx. Mi osobiście kilka razy robił porządek z 9 (bardzo tanio i solidnie). W ocenie nie uwzględniłem zawinionych błędów SAD-u (Heidi - czekam na odzew :(

Estetyka sklepu 3/5
Na zewnątrz jest jabłuszko, ale sklep jest mały i stąd dość niska ocena

Dostępność sprzętu 4/5
Zawsze coś tam jest i nawet chyba można do tego zasiąść (sporo rzeczy jest włączonych). Ja nie miałem na razie takiej potrzeby. Wiadomo, że wszystkiego nie ma.

Ceny - bez oceny bo chyba jak wszędzie


#2 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 16 września 2005 - 15:48

Ten sklep jest w okolicy dworca PKP, prawda? Wisi nad nim takie duże kolorowe jabłko. Ostatnio jak byłem w Olsztynie i jechałem autobusem na dworzec to go widziałem. Szkoda, że nie miałem czasu, żeby do niego wpaść.

#3 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 16 września 2005 - 16:34

tak, ta ulica biegnie przy torach. Z buta od dworca to jakieś 15-20 minut. hej

#4 BigMac

BigMac
  • 535 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 16 września 2005 - 21:10

Tak to prawda. Mamy ciągły kontakt firmowy.Bardzo dobra współpraca. Pozdrowienia dla P.Szawdzianca :mrgreen:

#5 5029d0b350

5029d0b350
  • 18 postów

Napisano 17 września 2005 - 07:09

nie przepadam za olsztynskim use. ocenianie klienta po wygladzie nie jest mile. jak kupowalem mojego g4, to do czasu wplaty kasy nie wierzono, ze odbiore sprzet. ciekawostek jest wiecej, ale po co zajmowac sie historia.

#6 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 września 2005 - 18:03

nie przepadam za olsztynskim use. ocenianie klienta po wygladzie nie jest mile. jak kupowalem mojego g4, to do czasu wplaty kasy nie wierzono, ze odbiore sprzet.

ciekawostek jest wiecej, ale po co zajmowac sie historia.


Czy możesz napisać tego posta przynajmniej jako ktoś zarejestrowany? Takie anonimowe donosy, pozbawione konkretu ( rozwiń historię) raczej nie wyglądają zbyt wiarygodnie.
Szczególnie nam zależy na forum na głosach krytycznych, byle były rzetelne.

#7 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 17 września 2005 - 18:53

nie jestem pewny, ale SAD chyba sobie życzy coś tam na początku, żeby wysłać cokolwiek. W moim przypadku było tak, że kupując na raty najpierw musiałem 5% zapłacić, bo tego wymagał SAD. Trochę nie rozumiem, dlaczego wobec tego pretensje. Ale oczywiście zawsze masz do tego prawo, anonimowy użytkowniku. hej

#8 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 18 września 2005 - 14:58

SAD nie wymaga od resellerów żadnych przedpłat aby wysłać sprzęt do firmy z którą współpracuje, wszystko płatne przy odbiorze lub przelew.

#9 kungfumiszcz

kungfumiszcz
  • 291 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 20 września 2005 - 09:24

nie przepadam za olsztynskim use. ocenianie klienta po wygladzie nie jest mile. jak kupowalem mojego g4, to do czasu wplaty kasy nie wierzono, ze odbiore sprzet.

ciekawostek jest wiecej, ale po co zajmowac sie historia.


Czy możesz napisać tego posta przynajmniej jako ktoś zarejestrowany? Takie anonimowe donosy, pozbawione konkretu ( rozwiń historię) raczej nie wyglądają zbyt wiarygodnie.
Szczególnie nam zależy na forum na głosach krytycznych, byle były rzetelne.


to pisalem ja - kungfumiszcz. niczego sie nie wstydze, nie boje. nie przepadam za w/w sklepem i jego obsluga. zostalem potraktowany niemilo, z reszta nie tylko ja. wole kupic produkty w sieci i czekac nawet 2 tygodnie, niz lazic do use w olsztynie.

#10 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 września 2005 - 09:44

Możesz opisać zdarzenie? Naprawdę, właśnie takie negatywne głosy są niezwykle cenne !

#11 karak67

karak67
  • 67 postów

Napisano 30 września 2005 - 06:22

Odnośnie USE - sklep jest w porzo i obsługa też. Kupowałem tam Maca - żadnych przedpłat, a sprzęt był od ręki. Pan Piotr Szawdzianiec nie odmawia pomocy kompletnym newbie w Mac OS - ie (można do niego nawet zadzwonić "po godzinach" jak sie ma jakis problem). W sklepie stoi cały czas włączony Mac - można podejść z problemem i na nim podejrzeć jak go rozwiązać a Pan Piotr chętnie wytłumaczy co i jak. Duże pozdrowienia i dzięki dla właścicieli sklepu. Oby tak dalej.

#12 szybkilopez

szybkilopez
  • 18 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 27 stycznia 2008 - 22:27

a jest jakis mail do nich? sorry za spam. nevermind. szybciej robie niz mysle

#13 Zierek

Zierek
  • 141 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 27 stycznia 2008 - 23:52

a jest jakis mail do nich?



sorry za spam. nevermind. szybciej robie niz mysle


USE Piotr Szawdzianiec - Materiały i urządzenia poligraficzne Dystrybutor AGFA, Dealer Apple Computer, iPody i akcesoria

#14 tymek666

tymek666
  • 84 postów
  • SkądButryny, PL

Napisano 13 marca 2010 - 20:10

Czy ktoś z Was wie, gdzie teraz mieści się ten sklep? Na adresie podanym na stronie nie mogę go znaleźć :(

#15 eR

eR
  • 971 postów
  • SkądEuropa

Napisano 13 marca 2010 - 20:36

Wlasciwie to od dawna ten sklep to jest raczej z "farbami" a Mac'i to takie hobby wlasciciela :) W kazdym razie, choc bylem tam tylko kilka razy, nic nie kupujac, to ocene dam wysoka nie za lokalny patryjotyzm, a za obsluge... ktora moze jednego dnia, miala ten slabszy dzien. Kazdemu sie moze przytrafic :)

#16 tymek666

tymek666
  • 84 postów
  • SkądButryny, PL

Napisano 13 marca 2010 - 20:57

Dzięki, byłem na Sprzętowej wypatrując jakiegoś sklepu z logiem nadgryzionego jabłka. Sklep z farbami jakiś widziałem. Czy są tam jakieś Maki na stanie? PS. W Olsztynie sklep z produktami Apple może być tylko hobbystyczny, bo raczej trudno się z tego utrzymać :(

#17 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 04 kwietnia 2010 - 23:06

sklep przeniesiono na Kolonię Mazurską, ale ostatnio punkt przerobiono na DELIKUTASSY. Tera nie wie, gdzie jest.

#18 tymek666

tymek666
  • 84 postów
  • SkądButryny, PL

Napisano 05 kwietnia 2010 - 11:09

Teraz jest podobno na Sprzętowej 3, byłem tam ale jakoś sklepu z komputerami nie widziałem.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych