Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Play Mobile


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#1 piotr falba

piotr falba
  • 866 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 02 lutego 2007 - 20:33

http://www.playmobile.pl/

haa, jaki paskudny znaczek! BLEEEEE

#2 luke_z

luke_z
  • 414 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 02 lutego 2007 - 21:41

a co to wogóle ma przedstawiać cukierka, gumę do żucia czy zdeptaną kulę?:P

#3 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 03 lutego 2007 - 08:17

Oni sami pewnie nie wiedzą :) Kazali zrobić coś dziwnego i proszę.

#4 db

db
  • 771 postów

Napisano 03 lutego 2007 - 10:49

to logo to jakaś pomyłka a typo już całkowicie leży... Chciałbym to zobaczyć w czystej wersji B&W bez tych wszystkich odblasków, cieni i kolorków....

#5 justiii

justiii
  • 20 postów

Napisano 13 marca 2007 - 12:25

Według mnie logo jest ok. Mocno futurystyczne,a pewnie dlatego tak sie komentowane,bo jest zupełnie inne niz logo innych operatorów,ale właśnie tak powinno byc.

#6 piotr falba

piotr falba
  • 866 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 14 marca 2007 - 07:13

Według mnie logo jest ok. Mocno futurystyczne,a pewnie dlatego tak sie komentowane,bo jest zupełnie inne niz logo innych operatorów,ale właśnie tak powinno byc.


nie, tu nie chodzi o futuryzm, jest po prostu zbyt skomplikowane jak na logo... wyobraź to sobię w wersji b&w, wtedy przypominałoby jakąś nie regularną kropkę w paski, człowiek nie miałby pojęcia, że jest to kawałek "gumy" czy tam czegoś gumo-podobnego.

#7 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 14 marca 2007 - 07:20

Zauważyliście jak fajnie strzelają te kropeczki? To taka internetowa forma folii bąbelkowej dla zestresowanych... ;)

#8 kola_00

kola_00
  • 209 postów
  • SkądOsiek/k Sandomierza

Napisano 14 marca 2007 - 08:18

omg juz nie moge wytrzymac ich reklam w TV kiedy przerywaja mi ogladanie ulubionego filmu :>

#9 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 14 marca 2007 - 09:12

za wykupienie samsunga z-370 zycza sobie 450zl :/ troche duzo jak na studenta ale chyba warto bo tel jest wiecej wart. ciekawe jakie ceny rzuca. moim zdaniem nie zrobia rewelacji... i ciekawe jaka oferte tych 20 tys wybranych dostanie... jesli tylko 1000 minut do sieci play to ich wysmieje prosto w oczy...

#10 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 14 marca 2007 - 09:24

no jak nie zejda z ceny to beda mieli klopot z blisko 20000 uzywanych telefonow ;)

#11 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 14 marca 2007 - 09:25

omg juz nie moge wytrzymac ich reklam w TV kiedy przerywaja mi ogladanie ulubionego filmu :>


Nie dosc, ze reklama jest beznadziejna to w dodatku ten szum sprawia, ze mam ochote zjesc pilota.

#12 Brzoska

Brzoska
  • 104 postów
  • SkądLodz

Napisano 14 marca 2007 - 09:27

dajcie im troche czas, pozyjemy zobaczymy. Choc ja tez tak patrze z pewnym nie dowierzaniem na te marke. Co do logo, nie bede zbyt okrywczy, jak dla mnie porazka na fioletowo. Nistety takiego wejscia jakie mialo Heyah nei da sie poki co powtorzyc. Swoja droga jak Heyah wchodzilo tez kazdy mowil "a po co " "eee" " nie uda sie " itd :)))

#13 justiii

justiii
  • 20 postów

Napisano 14 marca 2007 - 11:20

Ja mysle,ze warto dac im szanse.To co nowe, nieznane zawsze traktowane jest z dystansem,a według mnie dobra kampania,widoczna bo co jak co,ale nie mozna im zarzucic,ze kampania jest nijaka moze byc poczatkiem ich dobrego wejscia na rynek.Trzeba czekac na dokładna oferte -juz 16 marca.

#14 Łukasz Ignacyk

Łukasz Ignacyk
  • 4 943 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 14 marca 2007 - 15:08

Z takim marnym zasięgiem będą musieli walczyć o klientów cenami, tak jak Idea Centertel na początku swojej działalności.

#15 mekintosz

mekintosz
  • 964 postów

Napisano 14 marca 2007 - 15:25

Ale Idei sie udalo, wiec moze i Play tez sie postara. Ale ja wlasnie przedluzam umowe w Orange i nie zamierzam zmieniac operatora :)

#16 woojt

woojt
  • 300 postów
  • SkądWuWuA --> The Right Side

Napisano 14 marca 2007 - 15:38

Z takim marnym zasięgiem będą musieli walczyć o klientów cenami, tak jak Idea Centertel na początku swojej działalności.

akurat zasiag gsm maja w calej polsce a utms nawet lepiej niz np.plus

#17 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 14 marca 2007 - 15:47

akurat zasiag gsm maja w calej polsce a utms nawet lepiej niz np.plus


hehehehehe spoko lepiej bo kozystaja z retransmiterow plusa i maja kilkanascie swoich ;)

#18 DP1990pl

DP1990pl
  • 160 postów

Napisano 14 marca 2007 - 16:06

U mnie Orange dalej ma słaby zasięg. Brat ma i wiem, ze gada przez okno, choć już sie poprawiło. Era OK, Plus GSM OK. Jestem z Śląska. Okolice Pszczyny

#19 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 14 marca 2007 - 16:08

jesli chodzi o zasiegi to od dawna wiadomo... mamy 3 sieci retransmiterow w polsce i: plus > era > idea/orange play dopiero buduje swoja siec i korzysta z sieci plusa wiec powinno byc podobnie (oczywiscie przy przeciazonych retransmiterach urzytkownicy plusa maja hendicap nad urzytkownikami play) czyli uwzgledniajac play ten zapis wyglada tak plus >= play > era > idea/orange

#20 Łukasz Ignacyk

Łukasz Ignacyk
  • 4 943 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 14 marca 2007 - 16:26

jesli chodzi o zasiegi to od dawna wiadomo... mamy 3 sieci retransmiterow w polsce i:

plus > era > idea/orange

play dopiero buduje swoja siec i korzysta z sieci plusa wiec powinno byc podobnie (oczywiscie przy przeciazonych retransmiterach urzytkownicy plusa maja hendicap nad urzytkownikami play) czyli uwzgledniajac play ten zapis wyglada tak

plus >= play > era > idea/orange


A to ciekawe. Myślałem, że Orange ma najwięcej nodeB i BTSów ze wszystkich operatorów.

http://malopolska.btsearch.org/

#21 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 14 marca 2007 - 17:18

no i wbrew pozorom ta tabelka potwierdza moja wypowiedz... pamietaj ze ilosc nie znaczy jakosc... plus ma najwiecej retransmiterow w zakresie 900MHz a z praw fizyki wiadomo nam ze ta fala w stosunku do 1800MHz "lata" dalej ale jest mniej "przenikliwa"... dlatego tez madre firmy 1800 stawiaja tylko tam gdzie jest to konieczne czyli w wielkich metropoliach gdzie sa budynki z grubymi murami badz tez ze stali i szkla gdzie klientom zalezy na tym aby fala "przenikala" wglab takiej infrastruktury umozliwiajac polaczenia z wewntrz... dobra nie bede sie rozpisywal bo na ten temat to prace magisterskie powstawaly ;)

#22 Łukasz Ignacyk

Łukasz Ignacyk
  • 4 943 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 14 marca 2007 - 18:36

no i wbrew pozorom ta tabelka potwierdza moja wypowiedz... pamietaj ze ilosc nie znaczy jakosc... plus ma najwiecej retransmiterow w zakresie 900MHz a z praw fizyki wiadomo nam ze ta fala w stosunku do 1800MHz "lata" dalej ale jest mniej "przenikliwa"... dlatego tez madre firmy 1800 stawiaja tylko tam gdzie jest to konieczne czyli w wielkich metropoliach gdzie sa budynki z grubymi murami badz tez ze stali i szkla gdzie klientom zalezy na tym aby fala "przenikala" wglab takiej infrastruktury umozliwiajac polaczenia z wewntrz... dobra nie bede sie rozpisywal bo na ten temat to prace magisterskie powstawaly ;)


Mi nie zależy na zasięgu po łąkach i lasach ;-)

#23 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 15 marca 2007 - 02:16

tak tyle ze zobacz ile 1800 plus ma na miasta gdzie ma to sens, a gdzie ma 900... powiem tak... przychylilem sie do tego twierdzenia po testach (glownie w mazowieckim ale bylem podczas tych testow w roznych regionach Polski), gdyz po prostu to sie potwierdzilo... nie jestem bron boze handlowcem plusa ale uwazam osobicie ze ma on najlepszy zasieg w Polsce (rownierz w trudnych rejonach - np jak wlazilem na rysy byl najlepszy ale wtedy nie mialem orange... tego zostawilem w samochodzie na prkingu bo juz tam glupial a era i plus smigala ;)) a jesli chodzi o miasta to tu glownie moge powiedziec o Wawie... plus ma zasieg duzo lepszy w tym miescie niz inne konkurencyjne firmy... aczkolwiek zauwazylem to rowniez we Wroclawiu.. PS: sypialnie warszawy (konstancin anin zalesie itp) w budynkach praktycznie bez bolu radzi sobie tylko plus (tutaj co dziwne p4 ma ogromne problemy jak era... orange radzi sobie calkiem niezle).

#24 justiii

justiii
  • 20 postów

Napisano 15 marca 2007 - 10:08

Jesli chodzi o zasieg play,to mysle, ze trzeba spokojnie poczekac-siec sie rozwija i bedzie lepiej ,bo przeciez takie sieci buduje sie kilka lat.Ja testuje siec i np. wyjazdy spoza Wawy nie były problemem-mialam zasieg wszedzie.

#25 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 15 marca 2007 - 10:53

Jesli chodzi o zasieg play,to mysle, ze trzeba spokojnie poczekac-siec sie rozwija i bedzie lepiej ,bo przeciez takie sieci buduje sie kilka lat.Ja testuje siec i np. wyjazdy spoza Wawy nie były problemem-mialam zasieg wszedzie.


ta niby komorka zasieg pokazuje tyle ze co chwila rozlacza lub laczy dopiero za ktoryms razem itp ;) jak na razie tragedia jestem testerem od poczatku roku i wiem ze zostaje przy plusie ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych