Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

GG: 25327049


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#51 ksips

ksips
  • 59 postów

Napisano 27 stycznia 2011 - 16:34

Taka rada ode mnie - jeśli posiada on fant, należący do was (np. w skutek wymiany, która okazała się "jednostronna"), to polecam zadzwonić do dzielnicowego z rejonu w którym mieszka delikwent, i poprosić policjanta o wizytę w tej sprawie tam. Zazwyczaj, przedmiot szybko wówczas wraca do prawowitego właściciela :)

#52 majer

majer
  • 296 postów
  • SkądChorzów

Napisano 27 stycznia 2011 - 16:46

ciekawe ile zarobił na razie.

#53 Witas91

Witas91
  • 36 postów
  • SkądKostrzyn/Poznań

Napisano 28 stycznia 2011 - 18:19

nie mam już z nim kontaktu, ponieważ zablokował mnie na Gadu Gadu. Jeśli chce ktoś z nim pogawędzić, to podaje jego prawdziwy numer na którym jest online: 19563346. Pieniędzy nie odzyskam już nigdy, ale za to jak go dorwą będę miał nieziemską satysfakcje ;)

#54 massacrrrre

massacrrrre
  • 240 postów
  • SkądWrocław

Napisano 03 marca 2011 - 23:40

i co zrobia :) nic nie zrobia najwyzej zawiasy dostanie i prace spoleczne ;]

#55 webrider

webrider
  • 15 postów

Napisano 08 marca 2012 - 15:39

zawiasy może i tak ale to za pierwszym razem, a osób z tego co widzę jest więcej. A startował do zawodów podejrzewam, że z art. 286 kk. - od 6 miesięcy do 8 lat. A kasę jak go dorwą będzie musiał oddać tak czy inaczej. Też męczę się z gościem ze Stargardu który wypożyczył pieniądze od 4 osób (sprzedaż iphone, 2x ipad 2, macbook 13,3, samsung galaxy s2) ale sprawa raczej na finish`u bo ma oddać kasę (przestraszył się maamuuusi... osobnik lat 22). Sprawa ciągnie się od stycznia. Mam nadzieję Witas91, że gościa dorwią, zamkną, Ty odzyskasz kasę, a jego koledzy w celi przed bliższym zapoznaniem go nie przesmarują ^^

#56 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 08 marca 2012 - 16:31

Nie odświeżaj wątków starszych niż 6 miesięcy.

Zgodnie z regulaminem, nie odświeżamy wątków starszych niż pół roku. Znajdź aktualny wątek traktujący o tym samym problemie i w nim kontynuuj dyskusję. Zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych