Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Aplikacja dzięki której iphone zmieni się w kontrolera do gier.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nihatek

Nihatek
  • 12 postów

Napisano 08 sierpnia 2010 - 20:50

Tak jak w tytule szukam aplikacji dzięki której nasz iphone zmieni się w kontrolera do gier.

#2 WhY?

WhY?
  • 126 postów

Napisano 09 sierpnia 2010 - 06:29

Polecam NFS shift(płatne)Mega jump(jak ja brałem było za free)oraz Real Racing GTI(free),Rollercoaster Extreme, np. Labyrinth lite Edition, Snow Moto Racing Free, South Park Mega Milionare Free, Wyścigi z serii Volswagen, Asphalt 5 też jest demko za free, Downhill Snowboard Free, Fast and Furiorst Adrenaline Lite oraz Rolando w części także umożliwia sterowanie iPhonem/iPodem Touch. Starczy??Większość gier tutaj opisanych jest za darmo (nfs shift i chybamega jump już płatne).


Pozdro!!

---------- Wpis dodano o 07:29 ---------- Poprzedni wpis dodano o 07:29 ----------

*Jeszcze Waterslide Extreme

#3 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 09 sierpnia 2010 - 06:44

Była taka jedna, ZooZ Control, ale działała tylko pod windę. Sprawdź teraz, może już jest update. Wpisz ' game controller ' w Apple Store.

#4 Nihatek

Nihatek
  • 12 postów

Napisano 09 sierpnia 2010 - 09:42

Why nie chodziło o gry tylko że na iphonie będe miał przyciski takie jak naprzykłąd kontroler do xboxa i będe mógł grać w fife na PC za pomocą iphona. Witos - niestety nie ma tej aplikacji.

#5 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 09 sierpnia 2010 - 10:53

Wpisz game controller, jest kilka aplikacji, niektóre mogą sterować również całym systemem.

#6 danteusz

danteusz
  • 527 postów
  • SkądWrocław-Psie Pole, Wroclaw, Poland, Poland

Napisano 10 sierpnia 2010 - 11:06

Używanie iPhone jako pada to przerost formy nad treścią, sto razy lepiej kupić choćby taniego pada do kompa

#7 Nihatek

Nihatek
  • 12 postów

Napisano 11 sierpnia 2010 - 23:24

Może i przerost formy nad treścią. Ale to nie jakaś wielka filozofja zmiescic joypad i 6 przycisków na ekranie ;P

#8 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 12 sierpnia 2010 - 05:33

Też uważam, że skoro już się ma iP oraz skoro są programy umożliwiające sterowanie wszystkim z fotela, to dlaczego nie wykorzystać ich do lenistwa.

#9 danteusz

danteusz
  • 527 postów
  • SkądWrocław-Psie Pole, Wroclaw, Poland, Poland

Napisano 12 sierpnia 2010 - 10:05

1. Przyciski ekranowe nie umywają się do fizycznych 2. Pojawi się lag który utrudni granie 3. Podłączenie pada trwa szybciej niż łączenie się aplikacją z serwerem 4. Mogą wystąpić problemy z kompatybilnością 5. Dzisiaj standardem są dwie gałki i kilkanaście przycisków, tego się na iPhone nie upchnie 6. Szkoda zachodu, leniwy człowiek kupuje pada i ma spokój Jakieś pytania? :]

#10 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 12 sierpnia 2010 - 11:04

Tak jedno: sprawdzałeś to, czy teoretyzujesz celem zniechęcenia ?

#11 danteusz

danteusz
  • 527 postów
  • SkądWrocław-Psie Pole, Wroclaw, Poland, Poland

Napisano 12 sierpnia 2010 - 11:11

ZooZ Control nie sprawdzałem. Używałem zdalnej myszki Logitecha, działanie pada nie różni się zbytnio. Do tego grałem w wiele gier korzystających z wirtualnych przycisków. Wniosek jest jeden: nigdy touchscreen nie zastąpi pada

#12 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 12 sierpnia 2010 - 11:15

Czyli teoretyzujesz. Sprawdź, a potem pisz. Programów jest więcej niż ZooZ.

#13 danteusz

danteusz
  • 527 postów
  • SkądWrocław-Psie Pole, Wroclaw, Poland, Poland

Napisano 12 sierpnia 2010 - 11:16

Czyli nie teoretyzuje. OK, jak chcesz to jeźdź sobie amfibią po autostradzie, skoro ignorujesz argumenty przeciw.

#14 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 12 sierpnia 2010 - 11:16

Czyli teoretyzujesz. Sprawdź, a potem pisz. iP to nie mysz Logitech'a. Programów jest więcej niż ZooZ.

#15 danteusz

danteusz
  • 527 postów
  • SkądWrocław-Psie Pole, Wroclaw, Poland, Poland

Napisano 12 sierpnia 2010 - 11:22

Czyli teoretyzujesz. Sprawdź, a potem pisz.
iP to nie mysz Logitech'a.
Programów jest więcej niż ZooZ.

Po pierwsze powtarzasz się, po drugie iP to nie pad

#16 klotek

klotek
  • 62 postów
  • SkądMiłkowice, Legnica, Poland, Poland

Napisano 15 sierpnia 2010 - 09:49

Próbowałem wielu "padów", ale niestety, na WiFi jest lag. Który niszczy przyjemność - grać się [nie] da, ale jest to po prostu widocznie opoznione. WifiPad Joypad I gry turowe na kompa z wykorzystaniem pada xP

#17 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 15 sierpnia 2010 - 11:17

A jaką siecią WiFi dysponujecie ? Jeśli b, albo g, to nie dziwi mnie opóźnienie. Sprawdźcie w sieci typu n, ale nie "b,g,n compatibile" tylko "n only". Jakoś nie sądzę, żeby programiści napisali bezużyteczną aplikację, nieprawdaż ?

#18 horyzont

horyzont
  • 1 345 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 sierpnia 2010 - 11:59

WifiPad na "N" Smiga aż miło, wrzuciłem przed chwilą do testów. Co prawda jedyna gra jaką mam na kompie (mac) to Fifa 06 ale grało mi się lepiej niż na klawiaturze :) Dzięki chłopaki za ten temat :) Btw: uzywam innych kontrolerów (iphone-komp) do obslugi programów muzycznych (gram własną muzykę z laptopa) i nigdy nie mam opoznien.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych