Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dżwięk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 r33d

r33d
  • 7 postów

Napisano 26 lipca 2010 - 22:01

Witam, Kończę już powoli moją pierwszą aplikację i mam parę pytań (dla weteranów pewno podstawowych). 1. Skąd bierzecie dźwięki do Waszych gier? A jeśli robicie sami to jaki soft polecacie? 2. Jeśli zrobię muzyczkę w GarageBand to mogę ją wrzucić do aplikacji? Chodzi oczywiście o to czy licencja mi na to pozwala. Używam tylko pętli, które od zawsze były w programie, nie dodawałem żadnych nowych. Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź!

#2 ishadow

ishadow
  • 288 postów

Napisano 26 lipca 2010 - 23:10

1. Do tej pory nagrywałem wszystkie dźwięki sam, gdyż wyszło mi to łatwiej, szybciej i taniej niż z netu. Chociaż, nie potrzebowałem zbyt dużo dźwięków do tej pory. Gdybym potrzebował większej ilości efektów dźwiękowych, to pewnie bym je gdzieś kupił. 2. Z tego co wiem, wszystko co wyeksportujesz z Garage Band możesz użyć komercyjnie. Ja nagrywałem w nim muzykę do Blicks, ale podłączyłem do Maka klawiaturę midi i wszystkie ścieżki nagrałem sam. Garage Band ma bardzo fajne instrumenty, choć np. do FL Studio wiele mu brakuje, ale jak na program dołączany do systemu, to nie ma co narzekać.

#3 r33d

r33d
  • 7 postów

Napisano 28 lipca 2010 - 20:14

Okej, dzięki za odpowiedź. Zrobiłem mały research i chyba wszystko czego potrzebuję jest w Garage Band. Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych