Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Namierzanie zgubionego iPhone'a


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Onua

Onua
  • 131 postów

Napisano 26 lipca 2010 - 20:14

Witam,

Kilka dni temu założyłem temat w sprawie najnowszego iPhone'a 4, tym razem chciałbym jednak zadać Wam pytania co do zgubionego iPhonea (3Gs). Otóż, kilka dni temu niefortunnie z kieszeni wypadł mi telefon, i niestety został zgubiony, wiem jednak w którym miejscu, jednak nie było już go tam. Czytałem tematy i chciałbym jakiegos podsumowania jak to jest ze zgubionym telefonem, czy jest możliwosc namierzenia aktualnego właściciela?

Posiadam wszystkie dokumentu oraz numery.

Ponad to, chciałbym się dowiedzieć, czy gdzieś na moim komputerze iTunes wrzucił z niego zdjęcia, SMSy?

Dziękuję, pozdrawiam!

[NICKMOD]majkool[/NICKMOD]
[MOD]Temat przeniesiony z działu "iPhone - Rozmowy ogólne". ;)
W TYM DZIALE NIE ZADAJEMY PYTAŃ - ZASADY[/MOD]


#2 GreaTskY

GreaTskY
  • 3 293 postów
  • Skądtowni?

Napisano 26 lipca 2010 - 20:18

Jeżeli miałeś(aś) wykupione konto mobile.me to jest tam opcja Find My iPhone jeżeli nie to raczej nie ma możliwości namierzenia telefonu, jeszcze zostaje opcja z Policją. Jeżeli została zrobiona kopia zapasowa to wszystkie dane będzie można przywrócić.

#3 Onua

Onua
  • 131 postów

Napisano 26 lipca 2010 - 20:21

Nie mam wykupionej opcji Mobile.me. Wydaję mi się, że kopii zapasowej również nie miałem zrobionej, ale miałem podany katalog, z którym miały synchronizowac się zdjęcia.

#4 GreaTskY

GreaTskY
  • 3 293 postów
  • Skądtowni?

Napisano 26 lipca 2010 - 20:28

Jak nie masz konta Mobile.me raczej nie ma szans na znalezienie telefonu. Często sam iTunes robi co jakiś czas archiwizację danych można to w prostu sposób sprawdzić, uruchom iTunes - Preferencje - Urządzenia i zostaną wyświetlone kopie zapasowe urządzeń.

#5 Onua

Onua
  • 131 postów

Napisano 26 lipca 2010 - 20:32

Mam zrobioną kopię zapasową swojego iPhone'a sprzed kilku dni. Czy jest szansa, że moge jakoś odczytać zdjęcia które na nim byly oraz smsy? Czy jest szansa, ze wrzuci te zdjęcia i wiadomości do nowego iPhone'a (planuje iPhone'a 4), czy się pousuwa?

#6 GreaTskY

GreaTskY
  • 3 293 postów
  • Skądtowni?

Napisano 26 lipca 2010 - 20:35

Od czytać chyba się nie da ale bez problemu przerzucisz wszystkie dane z kopii zapasowej na nowego iPhone

#7 Onua

Onua
  • 131 postów

Napisano 26 lipca 2010 - 20:36

Wszystkie dane? Co masz dokładnie na myśli - zdjęcia, SMS, notatki?

#8 eZie

eZie
  • 242 postów

Napisano 26 lipca 2010 - 20:58

Wszystkie dane? Co masz dokładnie na myśli - zdjęcia, SMS, notatki?


Wszystko to, co miałeś na poprzednim iPhonie

#9 Onua

Onua
  • 131 postów

Napisano 26 lipca 2010 - 21:06

Dobrze, dziękuję za informacje - strasznie ucieszyła mnie informacja, że moje zdjęcia oraz wiadomosci zostaną przeniesione. :) Mam nadzieję, że się uda odpowiednio zaktualizować archiwum galerii i skrzynki ze starego na nowy telefon. Jeśli ktoś ma podobne doświadczenie, to czekam na wiadomości.

#10 niula

niula
  • 662 postów
  • SkądPoznań / Dublin

Napisano 26 lipca 2010 - 21:16

Niestety ale zdjęcia nie.

#11 eZie

eZie
  • 242 postów

Napisano 26 lipca 2010 - 21:26

Tylko te z rolki aparatu się nie przywrócą, z tego co mi się wydaje...

#12 GreaTskY

GreaTskY
  • 3 293 postów
  • Skądtowni?

Napisano 26 lipca 2010 - 21:30

Niestety ale zdjęcia nie.


Zdjęcia z rolki aparatu zostaną przywrócone z kopii zapasowej.

#13 majkool

majkool
  • 4 385 postów
  • SkądPolice

Napisano 26 lipca 2010 - 21:50

A mnie się wydaje, że da się wszystko wyeksportować z kopii zapasowej w iTunes.

Programem iBackupBot, niestety jest tylko na Windows.

Pozdrawiam

#14 stolik

stolik
  • 396 postów
  • SkądKatowice, Poland, Poland

Napisano 27 lipca 2010 - 09:16

Tylko te z rolki aparatu się nie przywrócą, z tego co mi się wydaje...


jeżeli nie przestawiałeś ustawien iTunes - wszystko było ustawione domyślnie - tak jak podczas instalacji
to iphone robi synchronizacje automatycznie po podlaczenieu go kablem do komputerka i wszystko masz archiwizowane razem ze zdjęciami smsami i sejwami z gier

#15 Alex007

Alex007
  • 820 postów

Napisano 27 lipca 2010 - 11:36

Mi zgrało zdjęcia z rolki 3Gs do 4 po odtworzeniu kopi zapasowej z iTunes.

#16 Onua

Onua
  • 131 postów

Napisano 27 lipca 2010 - 20:52

Nic nie zmieniałem w ustawieniach iTunes. Synchronizowalem, robiło kopie zapasową. Liczę, że zdjęcia z rolki i wiadomości zostaną zgrane? :)

#17 PigmejWRT

PigmejWRT
  • 2 postów

Napisano 09 lipca 2012 - 16:51

iphone 4s Witam, mam pytanie co do iphone'a 4s. odkupiłem go, ale nie wiem jak sprawdzić czy jest zarejestrowany na Mobile.me a nie mam kontaktu z osobą od której go odkupiłem. Wie ktoś może jak to sprawdzić? Dziękuje z góry :D

#18 Łukasz Bochen

Łukasz Bochen
  • 140 postów

Napisano 09 lipca 2012 - 16:55

a co to za różnica. Załóż nowe konto i po sprawie (Mobile me już nie istnieje)

#19 PigmejWRT

PigmejWRT
  • 2 postów

Napisano 09 lipca 2012 - 17:11

a jaka teraz jest strona? i mówisz że nie ma żadnego problemu żeby to włączyć i wyłączyć ?

#20 dameon

dameon
  • 1 353 postów
  • SkądLublin

Napisano 10 lipca 2012 - 09:00

Włączasz iCloud a później zaznaczasz "Znajdź mój iPhone" - no i oczywiście uruchom "Usługi lokalizacji"

#21 nodi32

nodi32
  • 588 postów
  • SkądRadom!

Napisano 10 lipca 2012 - 18:02

Jeszcze tak co do wcześniejszych wypowiedzi.... Ja wyłączyłem w iTunes synchronizację zdjęć i musiałem zrobić restore bo się coś zwaliło. A i tak wszystko wróciło. Zdjęcia, filmiki, aplikacje, notatki, kontakty, smsy, wszystko powinno wrócić ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych