Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

LISTA WSZECHCZASÓW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#76 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 lipca 2010 - 18:32

ale jakie odpowiedzi słyszysz to w sumie nie jest istotne i nie zmieniają one faktu, że się pytasz. dla mnie różnica jest w takim wypadku kolosalna.

#77 Heniutek

Heniutek
  • 423 postów
  • Płeć:

Napisano 14 lipca 2010 - 19:15

ale jakie odpowiedzi słyszysz to w sumie nie jest istotne i nie zmieniają one faktu, że się pytasz.
dla mnie różnica jest w takim wypadku kolosalna.


Czy dobrze Cię rozumiem?
Dla Ciebie jest OK jak ukradniesz zdjęcie ale jest bardzo źle gdy ukradniesz muzykę?

#78 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 14 lipca 2010 - 19:18

Czy dobrze Cię rozumiem?
Dla Ciebie jest OK jak ukradniesz zdjęcie ale jest bardzo źle gdy ukradniesz muzykę?

o czym Ty mówisz? Sam Ciebie teraz nie zrozumiałem, Roberto nic takiego nie mówił, zapoznaj się z KK i definicją kradzieży i dopiero zadawaj takie pytania.

#79 Heniutek

Heniutek
  • 423 postów
  • Płeć:

Napisano 14 lipca 2010 - 19:31

o czym Ty mówisz? Sam Ciebie teraz nie zrozumiałem, Roberto nic takiego nie mówił, zapoznaj się z KK i definicją kradzieży i dopiero zadawaj takie pytania.


No przecież ta dyskusja jest dlatego, że część osób twierdzi, że ściąganie muzyki z internetu to kradzież. Rozumiem, że Roberto się do nich zalicza. Dla mnie nie ma różnicy czy kopiuje plik z obrazem czy plik z dźwiękiem. Zrozumiałem, że dla Roberto jest tu jakaś różnica. Jeśli on to nazywa kradzieżą to czego nie rozumiesz w moim pytaniu?

---------- Wpis dodano o 20:31 ---------- Poprzedni wpis dodano o 20:25 ----------

Dobra. Jarzę :-)
Odpowiedź Roberto nie była do mnie.

Przepraszam.


...ten egocentryzm mnie zniszczy.

#80 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 14 lipca 2010 - 19:56

jak prawie każdego na tym forum :)

#81 woocash

woocash
  • 1 624 postów

Napisano 15 lipca 2010 - 14:41

ale jakie odpowiedzi słyszysz to w sumie nie jest istotne i nie zmieniają one faktu, że się pytasz.
dla mnie różnica jest w takim wypadku kolosalna.


Skoro odpowiedź jest nieistotna, to obiecuję, że od dzisiaj będę zawsze wysyłał maila do artysty z pytaniem czy mogę sobie pobrać jego utwór, i nawet gdy usłyszę "nie" to i tak to zrobię - skoro odpowiedź jest nieistotna.

#82 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 15 lipca 2010 - 14:43

Przeciez Roberto nie pisze o muzyce ;)

#83 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 lipca 2010 - 14:52

woocash - nie są istotne dla mnie ani dla dyskusji. najważniejsze jest to, że się pytasz i o to czy się pytasz było pytanie. więc po co w ogóle było to "ale"?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych