Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Najlepszy kalendarz do iPhone'a?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 robertgrzelewski

robertgrzelewski
  • 266 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 czerwca 2010 - 15:27

Moi drodzy potrzebuje jakiegos fajnego i dobrego zamiennika systemowego kalendarza iPhona. Musi synchronizowac sie z google !!!! Wiem ze jest tego mnostwo w AppStore wiec moze jakies obiektywne ocenki z Waszej strony na temat różnych aplikacji - POZDROWIONKA

#2 stojak1030

stojak1030
  • 2 186 postów
  • SkądŻary, Poland

Napisano 24 czerwca 2010 - 15:35

może SaiSuke ? jest darmowy i jest "Google Calendar Sync" ;)

#3 tasmaniec

tasmaniec
  • 585 postów

Napisano 24 czerwca 2010 - 15:40

ja używam systemowego z iPhone'a, mam ustawioną synchronizację z 3 kalendarzami z google, które mogę swobodnie edytować i tworzyć nowe rzeczy w nich na iPhone'ie... wszytsko dobrze funkcjonuje, a Tobie co nie pasuje, że chcesz zmienić?

#4 robertgrzelewski

robertgrzelewski
  • 266 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 czerwca 2010 - 15:44

chcialbym aby z poziomu iPhona mozna bylo zaznaczac wydarzenia kolorami, zeby np tak jak jest w SaiSuke byl widoczny napis (tzn wydarzenie jest opisane w tej krateczce i nie musze naciskac na dany dzien zeby sie podswietlilo co mam w tym dniu), i najlepiej aby w ikonce kalendarza pokazane bylo ile mam wydarzen na dany dzien !!!! Tak jak jest w systemowym kalendarzu tyle ze tam pokazuje nam jesli mamy jakies zaproszenie

#5 tasmaniec

tasmaniec
  • 585 postów

Napisano 24 czerwca 2010 - 15:52

ja mam podzielony kalendarz na 3 wersję (u mnie jest to uczelnia, prywatny i praca), każdy ma inny kolor i poprostu dodając jakieś nowe wydarzenie wybieram w jakim kalendarzu ma być, no a jeżeli chodzi o resztę to wszystkie wydarzenie są opisane jezeli wybierasz opcję widoku jaką jest lista, a ilość na dany dzień też rozwiązuje opcja widoku lista...

#6 kal8

kal8
  • 195 postów

Napisano 24 czerwca 2010 - 16:35

Jeżeli dobrze zrozumiałem to można synchronizować domyślny kalendarz z iPhone'a z Google Calendar?

#7 tasmaniec

tasmaniec
  • 585 postów

Napisano 24 czerwca 2010 - 17:29

możesz wrzucić do calendar.app z iPhone'a kalendarze z google, dzięki temu możesz je synchronizować, tworzyć i edytować... i nie tylko jeden, ale i kilka... ja mam to zrobione w ten sposob, że mam założone kalendarze w google i są one wrzucone do iPhone'a i do iCal na Mac'u... w każdej chwili mogę je edytować i dodawać, a dzięki temu, że są to kalendarze google to moge je synchroznizować ze wszytskimi urządzeniami... zarówno z telefonem jak i komputerem na raz... a jak nie będę miała ani jednego, ani drugiego to mogę wejść w przeglądarkę na dowolnym komputerze i dalej zarządzać lub sprawdzać kalendarze...

#8 Ament

Ament
  • 503 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 25 czerwca 2010 - 08:36

Znalazlem taki tutorial w sieci ale niestety nie moge teraz tego sprawdzic: 1. Wejsc w Ustawienia 2. Poczta, kontakty, inne 3. Dodac konto 4. Microsoft Exchange 5. E-mail - wpisac nazwe, np Kalendarz Google Domena - puste Uzytkownik - wpisac swoj adres gmail Haslo - wpisac swoje hasło do konta gmail 6. Dalej (pojawia się linijka do wpisania serwera) Serwer - m.google.com 7. Dalej 8. Wybrac co ma byc synchronizowane (poczta, kontakty, kalendarz)

#9 summerinparis33

summerinparis33
  • 210 postów

Napisano 25 czerwca 2010 - 09:46

sprawdziłem, działa. Dzięki za podpowiedź.

#10 lilli

lilli
  • 17 postów

Napisano 09 września 2010 - 13:14

ja mam to zrobione w ten sposob, że mam założone kalendarze w google i są one wrzucone do iPhone'a i do iCal na Mac'u... w każdej chwili mogę je edytować i dodawać, a dzięki temu, że są to kalendarze google to moge je synchroznizować ze wszytskimi urządzeniami... zarówno z telefonem jak i komputerem na raz... a jak nie będę miała ani jednego, ani drugiego to mogę wejść w przeglądarkę na dowolnym komputerze i dalej zarządzać lub sprawdzać kalendarze...

jak.... proszę napisz jak to zrobiłaś... walczę z tymi kalendarzami i nie mogę się połapać. Problem mam taki, że w google mam kilka kalendarzy a synchronizuje mi się tylko jeden...

ps, wypróbowałam ten sposób z Microsoft Exchange i tez synchronizuje się tylko ten jeden kalendarz z google.

#11 ravd

ravd
  • 95 postów
  • SkądKraków

Napisano 09 września 2010 - 13:44

wejdz na m.google.com/sync i bedziesz mogl ustawic, ktore kalendarze maja byc synchronizowane z iP

#12 gaudi

gaudi
  • 16 postów

Napisano 09 września 2010 - 18:09

Zrób tak jak mówi ravd, tylko na m.google.com/sync zmień z PL na ANG, bo pod polskim pisze że nie da rady, a po angielsku już jest ok. Mam pytanie odnośnie kalendarza, da się jakoś zmienić kolory kropek jeżeli mam dwa kalendarze z Google? Aktualnie ustawiły mi się wyblakła żółta i jasna brązowa, które są praktycznie identyczne. Pozdrawiam

#13 lilli

lilli
  • 17 postów

Napisano 10 września 2010 - 09:48

Zrób tak jak mówi ravd, tylko na m.google.com/sync zmień z PL na ANG, bo pod polskim pisze że nie da rady, a po angielsku już jest ok.


Pozdrawiam


Edytuję- pospieszyłam się z odpowiedzią- niestety dalej mam problem ;(

Zamiana języka pomaga o tyle, że faktycznie docieram do miejsca, w którym mogę wybrać kalendarze do synchronizacji- niestety po wybraniu nic się nie zmienia ;( nie wiem gdzie robię błąd...restartowałam iphone'a, wylogowałam się z konta google zalogowałam ponownie- nic nie pomogło....;( macie może jeszcze jakieś pomysły...?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych