Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Podróże małe i duże - nowy konkurs MyApple


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 01 lipca 2009 - 23:47

Zapraszamy wszystkich do udziału w nowym konkursie MyApple. Jako że sezon wakacyjny już w pełni, a co za tym idzie rozpoczęły się wyjazdy w różne ciekawe miejsca, chcielibyśmy zachęcić naszych użytkowników do opisania swoich wakacyjnych wojaży. W końcu nie samym Apple człowiek żyje.

Prace można przysyłać od pierwszego lipca, czyli konkurs jest już w pełni rozpoczęty. Za dobrze napisaną relację z ciekawych i nietypowych miejsc można otrzymać nawet 1 000 pkt. w konkursie „Bądź aktywny”. Wszystkim którzy myślą sobie teraz „Ale ja nie wyjeżdżam nigdzie za granicę, na Majorkę czy do Egiptu, nie mam o czym pisać...” mówimy stop! Nie myślcie w ten sposób. W Polsce, może nawet tuż za waszym płotem, jest mnóstwo pięknych miejsc o których nie wszyscy wiedzą. Warto je pokazać i promować. Jeśli mieszkasz w ciekawym regionie Polski to liczymy, że podzielisz się z nami swoimi wrażeniami.

Opis musi zawierać zdjęcia, mapkę dojazdu, możliwości dostania się do danego miejsca na różne sposoby oraz koszty z jakimi muszą się liczyć osoby chętne spędzić jakiś czas w danym miejscu. Możliwości oraz koszty zakwaterowania to także rzeczy, które dobrze byłoby zamieścić. Przynajmniej jedno zdjęcie musi posiadać jakiś akcent MyApple - koszulkę, czy otwartego laptopa ze stroną MyApple.pl bądź tapetą MyApple. Oczywiście inwencja twórcza jest bardzo mile widziana - ułożony z kamyków na plaży napis MyApple na pewno będzie się świetnie prezentował ;)

WAŻNE: Wszyscy zainteresowani proszeni są o wcześniejszy kontakt z redakcją w celu ustalenia szczegółów.
[newsindexhuge]http://farm3.static....653fcb945_o.jpg[/newsindexhuge]
[newsindexsmall]http://farm4.static....39babe2fa_o.jpg[/newsindexsmall]

Pierwsze relacje już zamieściliśmy tu: http://myapple.pl/podroze-z-myapple/ i czekamy na Twoją relacje z wakacyjnych wyjazdów. Pamiętaj ! Do wygrania są cenne nagrody !!!
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych