Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

dzwiek w G3 B&W raz jest raz nie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 simone

simone
  • 143 postów
  • Skądkrakow

Napisano 09 września 2005 - 18:01

trapi mnie jakis niezrozumialy problem w moim B&W...dzwiek raz jest raz go nie ma, nie ma regoly. zadnej... czy sa jakies drivery do karty na plycie (przepraszam za moje czasem glupie pytania - cale zycie bawilem sie ~PC)

#2 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 09 września 2005 - 18:10

Używasz wbudowanego głośnika? Jak tak to spróbuj na słuchawkach/głośnikach. Jak używasz już słuchawek/głośników to na odwrót :). Sterowników jako takich nie ma. Są rozszerzenia w systemie, ale jak czasami jest dźwięk a czasami nie ma to chyba raczej odpadają.

#3 simone

simone
  • 143 postów
  • Skądkrakow

Napisano 09 września 2005 - 18:14

nie, juz jak odpalam to komputer nie wydaje "brzdekniecia" <-- pieknie tu ujalem, nie? a po jakims czasie tak i to mnie wlasnie frapuje..

#4 janek

janek
  • 236 postów
  • SkądŁódź

Napisano 09 września 2005 - 19:21

U mnie z G4 AGP jest identyko, a co ciekawe zauważyłem, że jest to chyba kwestia oprogramowania. Zawsze kiedy przeinstaluje system głośniczek działa. Milknie po paru godzinach używania kompa. Na wyjściu audio oczywiście wszystko jest ok.

#5 simone

simone
  • 143 postów
  • Skądkrakow

Napisano 09 września 2005 - 19:41

dokladnie tak! zawesze jak przeinstaluje system (zwlaszcza 9.0++) do dziala jak zloto a potem nie...

#6 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 09 września 2005 - 19:43

Sam miałem "milczący" dzień (pierwsze dzień posiadania G3). Cuda switch zdziałał cuda, bo na wyjściu dźwięk jest, jednak głośniczek (sprawny) milczy. UPDATE Dopiero co sprawdziłem głońniczek. Działa! Fajnie brzmi jak na wbudowany :P Spróbujcie Panowie zresetować płytę, może pomoże.

#7 simone

simone
  • 143 postów
  • Skądkrakow

Napisano 09 września 2005 - 20:40

to juz testowalem ale niestety nic nie daje, jaka karta ewentualnie?? cos da sie prze-flash-owac z pc-ta ??




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych