Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iOS 4


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
252 odpowiedzi w tym temacie

#251 Aroow

Aroow
  • 98 postów

Napisano 28 czerwca 2010 - 08:37

Najgenialniejsza może tak, ale najlepsza wg. mnie to wielozadaniowość. Właśnie robię JB do 4.0 i okazuje się, że redsn0w automatycznie włącza Multitasking, jestem zadowolony z takiego rozwiązania :).

#252 Luk@s

Luk@s
  • 24 postów
  • SkądDG

Napisano 28 czerwca 2010 - 09:08

Dla Was to trzymanie wifi jest genialne, dla mnie porażkowe (nie wyłączam nigdy wifi, a przyznam się, że ipoda używam rzadko, tym sposobem teraz ciągle musiałbym go ładować). Utrzymanie połączenia wifi może być potrzebne, ale wypadałoby dodać opcję włącz/wyłącz - ja używałem z Cydii do tego programu Insomnia i w razie czego na chwilę włączałem podtrzymanie, teraz będę musiał szukać czegoś, co to podtrzymanie wyłączy. A multitasking to jakiś zart - jakby ktoś nie zauważył, jak aplikacja nie jest ios4 tested, to nie będzie on z nią działał (a nieoficjalny multi działał mi ze wszystkim bez problemu). Czuję, że moja przygoda z Apple się powoli kończy...

#253 GGrzebyk

GGrzebyk
  • 87 postów
  • SkądZielona Góra, PL

Napisano 28 czerwca 2010 - 09:11

Dla Was to trzymanie wifi jest genialne, dla mnie porażkowe (nie wyłączam nigdy wifi, a przyznam się, że ipoda używam rzadko, tym sposobem teraz ciągle musiałbym go ładować). Utrzymanie połączenia wifi może być potrzebne, ale wypadałoby dodać opcję włącz/wyłącz - ja używałem z Cydii do tego programu Insomnia i w razie czego na chwilę włączałem podtrzymanie, teraz będę musiał szukać czegoś, co to podtrzymanie wyłączy.
A multitasking to jakiś zart - jakby ktoś nie zauważył, jak aplikacja nie jest ios4 tested, to nie będzie on z nią działał (a nieoficjalny multi działał mi ze wszystkim bez problemu). Czuję, że moja przygoda z Apple się powoli kończy...


Fakt opcja wł/wył utrzymywania wi-fi by się przydała, bo póki co pozostaje tylko całkowite odcięcie, a robić to za każdym razem przy blokowaniu mija się z celem.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych