Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Przesylanie plikow


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 bartolo

bartolo
  • 89 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 czerwca 2010 - 20:20

Chce przeslac plik (np. Pages) do iPad i w ta strone jest to latwe ( dropbox, mobileme) ale czy jest mozliwosc przeedytowania takiego pliku w Pages i wyslania go do komputera? Po edycji moge go wyslac mailem, iWorks-em lub export. Export wydaje sie rozsadny ale nie moge znalezc nigdzie tego pliku. Wiem ze mozna to zsychronizowac przez iTunes ale musze to zrobic bezprzewodowo (i tu wraca dropbox lub mobileme). Czy jest taka mozliwosc dropbox -> Pages -> dropbox ? (dropbox lub inny program z dyskiem sieciowym)

#2 szymonvader

szymonvader
  • 557 postów
  • SkądBędzin

Napisano 17 czerwca 2010 - 07:15

A program airsharing? Czy jakoś tak?

#3 bartolo

bartolo
  • 89 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 czerwca 2010 - 15:00

Próbowałem ale działa tylko wgranie do iPad-a :(

#4 biblo

biblo
  • 432 postów

Napisano 21 czerwca 2010 - 21:41

Witam przy okazji mojego pierwszego posta :-) Poradźcie mi proszę w jaki sposób mogę przerzucić do iPada 150-megabajtowy plik PDF. Mailem nie za bardzo chcę to robić - w grę wchodzi kabel USB lub adapter USB lub kart SD. Da się??? Pozdrawiam, biblo

#5 Zwickau

Zwickau
  • 817 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 czerwca 2010 - 22:02

Witam przy okazji mojego pierwszego posta :-)

Poradźcie mi proszę w jaki sposób mogę przerzucić do iPada 150-megabajtowy plik PDF. Mailem nie za bardzo chcę to robić - w grę wchodzi kabel USB lub adapter USB lub kart SD. Da się???

Pozdrawiam,
biblo


Tak możesz, najpierw zainstaluj ,,iBooks" z AppStore'a. Potem skopiuj PDF do iTunesa, a to zsynchronizuj :D

#6 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 21 czerwca 2010 - 22:07

ALbo GoodReadera i też przez iTunes wrzuć.

#7 biblo

biblo
  • 432 postów

Napisano 21 czerwca 2010 - 22:18

Już znalazłem dokładny opis i parę ciekawych informacji tutaj http://myapple.pl/ip...-ipad-pdfy.html

W każdym razie dzięki! :-)

#8 JARIK

JARIK
  • 323 postów

Napisano 14 lipca 2010 - 11:31

Mam problem z przesyłaniem plików do Pages w formacie pdf. Niby sie synchronizuje a nie można ich otworzyć, bo ich nie widać. Plik w formacie pages synchronizuje się i otwiera bez problemu. Jakaś rada, zmiana jakiegoś ustawienia?

#9 Jenot

Jenot
  • 2 204 postów
  • SkądChełm

Napisano 14 lipca 2010 - 13:07

Pliki do Pages w formacie pdf? Jesteś pewien, że to właśnie chcesz zrobić?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych