Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak napisać własny program?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 sebocis

sebocis
  • 2 postów

Napisano 05 czerwca 2010 - 12:14

Witajcie jestem tu nowy i liczę na waszą pomoc czy znacie jakieś programy aby chociaż popróbować napisać własny program na IPhone.

#2 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 05 czerwca 2010 - 12:51

Skoro jesteś nowy to lepiej przyjrzeć się forum co by wiedzieć, że mamy na nim działa dla deweloperów. Tam też przenoszę temat. A żeby napisać własny program jak to zwykle trzeba mieć środowisko programistyczne (w tym przypadku xcode) i znajomość języka programowania na daną platformę.

#3 pio11

pio11
  • 1 700 postów

Napisano 05 czerwca 2010 - 13:00

No i musisz mieć Maca :) plus znajomość języka Objective C przynajmniej w zakresie podstawowym.

#4 sebocis

sebocis
  • 2 postów

Napisano 05 czerwca 2010 - 13:09

Dzięki za odpowiedź. Poszperam sobie jeszcze.

#5 SweepeRpl

SweepeRpl
  • 196 postów

Napisano 11 czerwca 2010 - 12:02

Bardzo polecam ta ksiazke:

Beginning iPhone Development: Exploring SDK

#6 skurch

skurch
  • 374 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 14 czerwca 2010 - 13:52

Też mam tą książkę :) i również polecam.

#7 pilchu

pilchu
  • 7 postów

Napisano 16 czerwca 2010 - 10:32

A ja dla osób które chcą coś zrobić ale nie chcą się przy tym narobić, opisałem program [url]http://myapple.pl/dla-deweloperow/142954-dragonfiresdk.html[/url] który pracuje pod Windowsem i pozwala tworzyć mało zaawansowane aplikacje dla IPhona w C++

#8 dusker

dusker
  • 383 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 16 czerwca 2010 - 11:36

A ja dla osób które chcą coś zrobić ale nie chcą się przy tym narobić, opisałem program http://myapple.pl/dl...gonfiresdk.html który pracuje pod Windowsem i pozwala tworzyć mało zaawansowane aplikacje dla IPhona w C++


Tak to już w życiu jest, żeby coś zrobić trzeba się narobić. A szczególnie to prawda w branży produkcji oprogramowania.
Poza tym wątpię, że aplikacje napisane w dragonfiresdk przejdą approval process, przez przepis w dev agreement, który ogranicza programistów do korzystania z narzędzi dostarczonych przez Apple.

pt

#9 pilchu

pilchu
  • 7 postów

Napisano 16 czerwca 2010 - 12:07

Właśnie tu chłopaki z DFSDK wymyślili sposób, po wysłaniu aplikacji .cpp wraz z obrazkami i wszelkimi dodatkami na ich serwer, aplikacja jest przerabiana na IPA, co do samego umieszczania w AppStore w wersji Ultimate programu jest możliwość przeprowadzenia za pomocą strony dragonfiresdk pełnej autoryzacji programu. Kilka produkcji już przeszło przez appProcess - w moim poście umieściłem kilka tworów.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych