Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[GrooveBox] #11 - Repertuary.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 02 czerwca 2010 - 12:36

Dziś prezentujemy wam aplikację szczególnie przydatną polskim fanom kina.
Repertuary.pl działają obecnie w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu i znajdziecie je w App Store.

http://www.youtube.com/watch?v=Jxaw7XKzTAk

#2 Stefano

Stefano
  • 7 postów

Napisano 02 czerwca 2010 - 12:43

Takiej aplikacji potrzebowałem :) Dzięki.

#3 Mr.P.

Mr.P.
  • 191 postów

Napisano 02 czerwca 2010 - 14:27

Inicjatywa jak najbardziej w porządku. Brakuje podstawowych informacji jak np. cena aplikacji . Kosztuje 1,59 Euro i tak naprawdę dostajemy nie wiele. Po obejrzeniu recenzji można łatwo dojść do wniosku, że recenzowany program jest po prostu słaby. Mamy darmowe odpowiedniki, które przewyższają funkcjonalnością recenzowaną aplikacje. Jak chociażby Admit czy nawet funkcja dostępna w TvGudie i to dodatkowo za darmo. Tak więc ocena aplikacji jest na wyrost moim zdaniem. Powinno być jakieś porównanie, albo chociaż odniesienie się do wspomnianych przeze mnie aplikacji. Gdyby tak było aplikacja nie powinna dostać oceny 4/5. Wymaga to niewątpliwie dopracowania.

#4 wlazly

wlazly
  • 47 postów

Napisano 02 czerwca 2010 - 14:51

moim zdaniem Repertoire jest lepsze, bo oprócz funkcji kina i filmy, zczytuje dane z gps i pokazuje kina w pobliżu. nie tylko w miejscowości w której aktualnie jestem. wygodniejsze w uzytkowaniu i na pierwsszy rzut oka intefejs jest przyjemniejszy. subiektywna opinia

#5 mendyczek

mendyczek
  • 132 postów
  • SkądGdańsk, Słupsk

Napisano 02 czerwca 2010 - 16:04

Ok Przede wszystkim jakość video jest naprawde dobra - duży + Poza tym krótko, sensownie i na temat. Faktycznie brakuje wzmianki o cenie, ale jak na pierwszą recenzję - super. Pozdrawiam i czekam na więcej.

#6 Turbo

Turbo
  • 526 postów

Napisano 02 czerwca 2010 - 16:32

Przydała by się także rezerwacja, albo online przy użyciu aplikacji lub chociaż numer telefonu na który można zadzwonić...

#7 adam.m.

adam.m.
  • 177 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 02 czerwca 2010 - 20:45

nie da sie tego słuchać

#8 budzik1

budzik1
  • 347 postów

Napisano 03 czerwca 2010 - 02:14

Szczerze to lektor ma kiepski i bardzo niewyraźny głos. Poza tym mam wrażenie jakby całość była przyspieszona (mowa o lektorze nie obrazie). Sam obraz bardzo dobry. Zawartość merytoryczna w tym odcinku raczej kiepska - brak ceny i porównania podstawowych funkcji konkurencyjnych programów. Pomysł na video recenzje trafiony wykonanie jak na razie na 3+

#9 GrooveBox

GrooveBox
  • 10 postów

Napisano 03 czerwca 2010 - 10:37

Cieszymy się, że proponujecie swoje alternatywy, zapisujemy je skrzętnie i jeśli nie znamy programu, to na pewno go sprawdzimy. Dzięki za ocenę i do usłyszenia jutro (hint: konkurs).

#10 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 03 czerwca 2010 - 15:39

To dup dup dup dup przy gwiazdkach skojarzylo mi sie jak cejrowski mowil dup dup dup dup do frytki ;) Fajna recenzja, musze sprawdzic ta aplikacje.

#11 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 czerwca 2010 - 10:11

Bardzo podoba mi się zarówno pomysł jak i wykonanie. Super! :)

#12 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 04 czerwca 2010 - 10:13

Kurde, ale nie zwróciłem uwagi, że tylko w wymienionych miastach :(

#13 Beyo

Beyo
  • 162 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 czerwca 2010 - 20:54

Mojego miasta nie ma na liście, używam jednak Repertoire :)

#14 xiazek

xiazek
  • 1 postów

Napisano 07 czerwca 2010 - 08:05

@Turbo, Po kliknięciu na kino (z dowolnej listy) są wszelkie informacje o kinie (adres mapa itp) łącznie z przyciskiem pozwalającym na połączenie telefoniczne z rezerwacją telefoniczną w kina.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych