Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Przesiadłem sie na Maca! - Problemy z dopasowaniem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#51 Ro Ha Su

Ro Ha Su
  • 8 postów

Napisano 31 maja 2010 - 17:04

Co do Przycisków z lewej strony da się je przenieść na prawą ,łapcie :)
[url=http://szulcu.tk/2010/04/stary-uklad-przyciskw-paska-tytulowego-w-ubuntu-10-04/]Stary uk[/url]

#52 neg

neg
  • 134 postów

Napisano 31 maja 2010 - 19:56

on po prostu zamyka karty, ale program zostawia włączony, a zamykając go kompletnie zostawiasz wszystkie karty tak jak były



Bezdenna głupota osx. Po co coś zamykać ale nie zamykać... Albo zamykać do połowy ?

Ja tak może prosto wytłumaczę dock dla początkującego: :)
BŁĄD - Zamknąłeś okno, nie wyłączyłeś programu) W takiej sytuacji trzeba po prostu zamknąć proces komendą CMD + Q na klawiaturze, lub prawy przycisk myszy na ikonce w Docku i wybrać "Zakończ". Na początku trudno się na to przestawić, ale teraz jest to dla mnie dużo logiczniejsze niż w windows ;)


A niektórzy jeszcze w tym logikę dostrzegają ;) Możesz mi powiedzieć co w tym rozwiązaniu jest logiczniejsze niż w windows ?

#53 Numb

Numb
  • 256 postów
  • SkądWrocław

Napisano 31 maja 2010 - 20:10

Bezdenna głupota osx. Po co coś zamykać ale nie zamykać... Albo zamykać do połowy ?



A niektórzy jeszcze w tym logikę dostrzegają ;) Możesz mi powiedzieć co w tym rozwiązaniu jest logiczniejsze niż w windows ?


Powiedz mi, po co jesteś na tym forum? Żeby narzekać? Wychwalać jeden system ponad drugi? W Mac OS X uruchamianie programów jest to zrobione w taki sposób, innym to pasuje bardziej, a innym mniej. Masz wolny wybór, możesz używać Windowsa, *nixa, Mac OS X'a.

Nie widzę sensu w porównywaniu dwóch systemów, które ze sobą mają tylko wspólnego, że okna zerżnęły od Xeroxa.

#54 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 31 maja 2010 - 20:11

Bezdenna głupota osx. Po co coś zamykać ale nie zamykać... Albo zamykać do połowy ?


Pracowałeś kiedyś na OS X, czy sobie tylko radośnie trollujesz?

#55 B@rtasMAC

B@rtasMAC
  • 572 postów

Napisano 31 maja 2010 - 20:17

ludzie, bez offtopu ;) co do tego zamykania, najlepiej zamykać taką aplikację klawiszami cmd + Q, wtedy zamykamy przeglądarkę zachowując karty a co do porównywania dwóch systemów to mogę stwierdzić że oba systemy się uzupełniają :lol: ...i bez obu nie mogę funkcjonować ;)

#56 M@thias

M@thias
  • 188 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 maja 2010 - 21:02

ludzie, bez offtopu ;)

a co do porównywania dwóch systemów to mogę stwierdzić że oba systemy się uzupełniają :lol:
...i bez obu nie mogę funkcjonować ;)


... to smutne ale niestety prawdziwe, sam pracuje na obu platformach, ale szczeże wole Mac'a ... :) to taka dygresja :)

pozdr...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych