Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z AirPortem (przestaje dzialac, kernel_task zzera..)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 cyprian.pl

cyprian.pl
  • 162 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 07 września 2005 - 19:26

Witam, Mam nastepujacy, nieustepujacy problem z iBookiem. Problem wystapil w poprzednim egzemplarzu nabytym tydzien temu, a wymieniony na nowy z powodu wady wrodzonej napedu CD wczoraj. Objawia sie to tak: AirPort chodzi, chodzi (w poprzednim iB kilka dni, w obecnym wczoraj i troche dzisiaj), a potem przestaje (traci polaczenie z routerem), komputer traci uzywalnosc (kernel_task zzera czas procesra i dopiero wylaczenie AP daje mozliwosc zresetowania komputera). Po resecie AP jakis czas dziala, potem to samo. Dodam, ze na tym samym routerze chodzi PC i raczej nie ma problemow (tak samo jak kompy podlaczone kablem). Co to moze byc bo jestem zdesperowany?.... Chcialem zdegradowac soft do wersji 4.1, ale nie moge bo mi pisze, ze mam juz nowsza wiec po co... :|

#2 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 września 2005 - 23:09

Powtarzalność problemu na dwóch różnych egzemplarzach wskazywać może na to, że coś popsułeś* jakimś programem, który był zainstalowany na obu z nich. Jakieś programy third party kontrolujące sieć lub sam AP? Jeżeli zdecydujesz się na czystą instalację systemu, to może spróbuj zarchiwizować dane użytkowników i zrobić zupełnie czystą instalację. Potem daj mu dzień czy dwa na pochodzenie bez dodatków - sprawdzisz wtedy czy to komputer, czy może jakiś program. * zastrzeżenie dla czytających inaczej: to nie jest atak personalny, nie uważam Cypriana za komputerowego psuja.

#3 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 08 września 2005 - 07:41

..................ciach ...
* zastrzeżenie dla czytających inaczej: to nie jest atak personalny, nie uważam Cypriana za komputerowego psuja.



:lol: :lol: :lol:

#4 cyprian.pl

cyprian.pl
  • 162 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 25 października 2005 - 08:28

10 dni temu iBook poszedl do serwisu. Okazalo sie, ze wadliwa jest plyta glowna. Zamowiono nowa..... Niestety serwis otrzymal... wadliwa... Zamowiono wieksza partie...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych