Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

jak otworzyć plik ISO pod Mac


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 aro_3

aro_3
  • 131 postów

Napisano 19 maja 2010 - 08:36

Witam! Czy jest darmowy program do otwierania i przeglądania zawartości pliku ISO ? Pozdrawiam

#2 Pedro407

Pedro407
  • 597 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 maja 2010 - 08:49

ask dr google... wystarczyło wpisac "open iso mac os x". Oto wynik (pierwszy z brzegu): montowanie obrazu iso jako dysku zewnętrznego: easly Mount an ISO in MAC OS X

Jeśli coś ma ikonkę w systemie, to zwykle można to kliknąć i przynajmniej zobaczyć, czy przypadkiem coś się nie wydarzy;)

#3 RiQ

RiQ

  • 2 567 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 maja 2010 - 08:53

jest - dwuklik myszy :)

#4 aro_3

aro_3
  • 131 postów

Napisano 19 maja 2010 - 09:01

:) no tak ....

#5 Piaskowy

Piaskowy
  • 27 postów

Napisano 19 maja 2010 - 16:50

To ja sie podepne pod pytanie z troche innej strony zeby nie zakladac nowego tematu. Mam obraz plyty z systemem OsX musialem sciagnac sobie z neta bo swoje plytki mam w domu 250km od miejsca gdzie mieszkam aktualnie (akademik) i zeby zainstalowac system musze wypalic go na plytce dl juz taka mam tylko nie jestem pewny jak go wypalic zeby system sie zainstalowal na calkowicie czystym dysku bo plik jest w dmg, po prostu wypalac czy jakos konwertowac pod iso? Z gory dzieki za porady :) edit: teraz mam mb z zainstalowanym win7

#6 tomtom_su

tomtom_su
  • 374 postów
  • SkądWroclaw

Napisano 19 maja 2010 - 17:10

wypal plytke w Disc Utility, mozesz tez utworzyc obraz na pendrive 8Gb i tak zainstalowac poszukaj na forum i w sieci bo jest przynajmniej kilka przepisow jak to zrobic ;)
http://myapple.pl/ma...go-mozliwe.html

#7 Pitson

Pitson
  • 47 postów
  • SkądZe smoczej jamy

Napisano 19 maja 2010 - 17:32

a co można zrobic w momencie gdy pojawia się taki komunikat?:
Dołączona grafika

Obraz na 100% jest o.k.

#8 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 773 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 19 maja 2010 - 23:21

@tomtom_su: Twoja porada jest zbędna, pytający napisał, że ma Windows 7, czyli bez Disk Utility. @Piaskowy: są programy pod windows wypalające z .dmg, użyj któregoś z nich.

#9 tomtom_su

tomtom_su
  • 374 postów
  • SkądWroclaw

Napisano 20 maja 2010 - 08:32

ale zawsze moze miec kogos znajomego z Makiem ;) a tak poza tym to sugerowalem przeszukanie forum




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych