Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie można pobrać Polonizator?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 TCD

TCD
  • 44 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 09 stycznia 2007 - 09:49

Mieszkam w Londynie i tutaj kupiłem mojego mac mini. Chciałbym zainstalować sobie Polonizatora na moim kompie, ale nie wiem gdzie go szukać. Zarejestrowałem się na stronie SAD, lecz do tej pory nie mam żadnego odzewu z ich strony w postaci maila lub przesyłki z Polonizatorem. Dodam tylko, że posiadam system w wersji 10.4.8. Może znajdzie się ktoś kto udostępniłby mi polonizatora o ile jest to legalne? ;)

#2 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 09 stycznia 2007 - 09:56

a czy warunkiem otrzymania polonizatora nie jest zakup komputera od sad lub jego przedstawiciela? Zadzwoń do nich i to sprawdź. Maile trzeba wysyłać do konkretnych osób nie na "ogólne adresy"

#3 marczynski

marczynski


  • 1 688 postów
  • SkądKonskie, Poland

Napisano 09 stycznia 2007 - 10:08

TCD na pewno nie można pobrać Polonizatora z internetu. Spróbuj wypełnić ten formularz i czekaj na odpwiedź od SADu http://www.apple.com.pl/rejestracja/
Ja na Twoim miejscu napisałbym do SADu w tej sprawie.

#4 TCD

TCD
  • 44 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 09 stycznia 2007 - 10:20

Już dawno wypełniłem ten formularz. Właściwie zaraz po zakupie komputera, ale wciąż brak jakiegokolwiek kontaktu z SAD :(

#5 k.rosinski

k.rosinski
  • 174 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 stycznia 2007 - 10:38

AFAIK polonizator dostępny jest tylko i wyłącznie dla klientów SADu. Jeśli nie kupiłeś swojego komputera w SADzie to raczej nikła (zerowa) szansa na uzyskanie polonizatora. Przykro mi.

#6 marczynski

marczynski


  • 1 688 postów
  • SkądKonskie, Poland

Napisano 09 stycznia 2007 - 10:41

AFAIK polonizator dostępny jest tylko i wyłącznie dla klientów SADu. Jeśli nie kupiłeś swojego komputera w SADzie to raczej nikła (zerowa) szansa na uzyskanie polonizatora. Przykro mi.


Nie przesadzaj... W SADie też są ludzie.

#7 TCD

TCD
  • 44 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 09 stycznia 2007 - 10:45

Ale ten SAD jest szybki!!! Dopiero co zapytałem Was o polonizatora , a polonizator przyszedł pocztą wprost do mojej skrzynki na listy. Mam już polonizator. Dzięki SAD!!!!

#8 k.rosinski

k.rosinski
  • 174 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 stycznia 2007 - 10:46

Nie przesadzaj... W SADie też są ludzie.

Temu nie przeczę, przytoczyłem tylko oficjalne stanowisko firmy, jakim jest jak sądzę odpowiedź na takie pytanie dyrektora zarządzającego SADu.

#9 TCD

TCD
  • 44 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 09 stycznia 2007 - 16:24

Komputer kupiłem w Londynie, zarejestrowałem w SAD i otrzymałem DVD z polonizatorem więc chyba nie ma znaczenia gdzie został zamówiony/kupiony komputer :)

#10 k.rosinski

k.rosinski
  • 174 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 stycznia 2007 - 16:30

Cieszy mnie, że otrzymałeś polonizator. Jestem zdania, że SAD powinien całkowicie go uwolnić i wysyłać go każdemu chętnemu. Może fakt otrzymania przez Ciebie polonizatora zwiastuje nam cichy krok w dobrym kierunku... Oby!

#11 l3o

l3o
  • 5 postów
  • SkądBerlin

Napisano 11 stycznia 2007 - 20:29

huhu az nie wieze ze dostales to do londynu po tym jak to przeczytalem odrazu sie tez zajerestrowalem na SADzie i czekam na plyta ciekiewa czy wysla do berlina fajnie by bylo :) EDIT: @TCD ile czasu w sumie na to czekales ??

#12 TCD

TCD
  • 44 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 11 stycznia 2007 - 21:49

hehe Powodzenia, mam nadzieję że dostaniesz... Znasz to.... Za dwa tygodnie :) Tyle czekałem Pozdro

#13 l3o

l3o
  • 5 postów
  • SkądBerlin

Napisano 12 stycznia 2007 - 11:50

hehe dobra czekam ^^

#14 l3o

l3o
  • 5 postów
  • SkądBerlin

Napisano 23 stycznia 2007 - 13:06

otwieram dzisiaj skrzynke i patrze jest polonziator no wkoncu mozna mac po polsku odpalic to sie brat ucieszy bo sie po angielsku meczy mi w sumie objetnie ale jemu nie za bardzo :) ... to komplement dla SAD'u za szybkie i bez problemowe wyslanie rowniez w zagaranice

#15 jedru

jedru
  • 61 postów

Napisano 15 lutego 2007 - 18:58

rejestracja w SAD Czy ta rejestracja to bylo tylko wyslanie formularza? Czy takze jakies oplaty, cla, vaty etc? Dzieki

#16 mind

mind
  • 673 postów
  • SkądWysokie Maz.

Napisano 15 lutego 2007 - 19:22

A ja wysłałem e-mail do miłej pani z prośbą o polonizator. Wysłała mi, a gry wyszła poprawka 10.4.7 wysłali mi sami drugi.... do 10.4.8 jeszcze nie mam :(

#17 jedru

jedru
  • 61 postów

Napisano 15 lutego 2007 - 19:25

a czy moglbys przeslac na priv e-mail do "milej Pani". thx




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych