Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[prywatny spór] Heidi & Digiface


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
84 odpowiedzi w tym temacie

#76 janek

janek
  • 236 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 września 2005 - 20:36

[...] bo wbrew pozorom SAD wcale nie różni się od wielu innych firm na polskim rynku. A ponarzekać to sobie możemy przy piwie i kiełbaskach, jak już w końcu uda się ten zlot zorganizować :mrgreen:


Dokładnie tak jest.

A co do reszty - w punkcie w którym mówisz o wzajemnym wyjaśnianiu sobie pewnych kwestii zgadzam się z Tobą w 100%. Tak więc ten temat jest potrzebny i przy zachowaniu pewnych warunków ma b. pozytywne oddziaływanie.

Problem (dla mnie osobiście) polega na formie jaką niekiedy przybiera ta dyskusja. Pewne rzeczy lepiej sobie odpuścić, let it flow. Może czasem ubrać niektóre kwestie w bardziej dyplomatyczne ciuszki - nie wiem jak reszcie, ale mnie się przyda - ciężko wyłowić czasem istotną informację z całej strony zapisanej personalnymi pretensjami (oczywiście kieruję te słowa ogólnie do wszystkich). Uważam tak nawet jeśli to dyskusja jest zgodna z zasadami prowadzenia sporów (cóż, ja tam nie przepadam za greckimi korzeniami naszej kultury)[/b]

#77 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 15 września 2005 - 00:27

/offtopic

jak już w końcu uda się ten zlot zorganizować

najwcześniej w przyszłym roku ale z pewnością postaramy się to zrobić profesjonalnie.

#78 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 15 września 2005 - 09:03

profesjonalnie czy nie - i tak będzie fajnie :D cóż, ja tam nie przepadam za greckimi korzeniami naszej kultury. Są trzy korzenie europejskiej kultury: filozofia grecka, prawo rzymskie oraz religia judeo-chrześcijańska. Unia Europejska odżegnała się od nich wszystkich, tak więc w pewnym sensie nie mamy korzeni, więc nie będzie do czego wracać gdyby coś poszło nie tak. A ja bardzo lubię greckie korzenie :wink: A wracając do dyskusji z Heidim to chyba doszliśmy do wspólnego wniosku, że SAD wysyła niepotrzebnie ,,maila z automatu". To mnie najbardziej zmyliło... Swoją drogą, jestem ciekaw, jak wygląda podobna sprawa w Cortlandzie? Może ktoś wie? hej!

#79 Mac_Abra

Mac_Abra
  • 674 postów
  • Skądsskątowni

Napisano 15 września 2005 - 12:45

[...]A ponarzekać to sobie możemy przy piwie i kiełbaskach, jak już w końcu uda się ten zlot zorganizować :mrgreen:

Tylko koniecznie kiełbaski musimy jeść paluchami - ja bym zabronił wnosić metalowych przemiotów, a zwłaszcza sztućców (nawet plastikowych), w obawie o bezpieczeństwo uczestników, jak sobie już co nieco wypiją i przejdą do wspominania... np. starych dyskusji i uprzedzeń z nimi związanych :P :mrgreen:

;)

#80 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 15 września 2005 - 13:05

[...]A ponarzekać to sobie możemy przy piwie i kiełbaskach, jak już w końcu uda się ten zlot zorganizować :mrgreen:

Tylko koniecznie kiełbaski musimy jeść paluchami - ja bym zabronił wnosić metalowych przemiotów, a zwłaszcza sztućców (nawet plastikowych), w obawie o bezpieczeństwo uczestników, jak sobie już co nieco wypiją i przejdą do wspominania... np. starych dyskusji i uprzedzeń z nimi związanych :P :mrgreen:

;)


oj bedzie sie dzialo , bedzie :-)

#81 Digiface

Digiface
  • 595 postów
  • SkądDeutschland

Napisano 15 września 2005 - 15:18

[...]A ponarzekać to sobie możemy przy piwie i kiełbaskach, jak już w końcu uda się ten zlot zorganizować :mrgreen:

Tylko koniecznie kiełbaski musimy jeść paluchami - ja bym zabronił wnosić metalowych przemiotów, a zwłaszcza sztućców (nawet plastikowych), w obawie o bezpieczeństwo uczestników, jak sobie już co nieco wypiją i przejdą do wspominania... np. starych dyskusji i uprzedzeń z nimi związanych :P :mrgreen:

;)

Calkiem realne :mrgreen:
Biorac pod uwage ze wyciagnalem dlon do "Heidi" na zgode, a on mnie olal to mozna sie wszystkiego spodziewac. Osobiscie liczylem ze jako moderator da dobry przyklad ze mozna sie ostro spierac ,czasem "fuck-ow" sobie nawrzucac, ale jak ktos reke na zgode wyciaga to powinno sie ja chyba bezwarunkowo przyjac. Z zasada "zgoda buduje , nienawsic rojnuje ".

Ale moze sie myle ?? Jesli tak to jeszcze raz proponuje zgode i "podanie reki sobie" Uwazam ze w szczegoly nie ma co sie dalej wglebiac Ty masz swoje racje i ja mam swoje racje. Nie ma co sie powtarzac .Z czasem moze je zweryfikujemy.

ps.Jesli ma byc tak jak "Mac_Abra" napisal to ja bardzo prosze mnie wypisac z tego Forum. 8)

#82 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 16 września 2005 - 12:18

a póki co, temat bije rekordy popularności na naszym forum. Tak jak ,,Sami swoi" :D hej

#83 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 16 września 2005 - 15:08

a póki co, temat bije rekordy popularności na naszym forum. Tak jak ,,Sami swoi" :D
hej


jasne moze go podwiesic
:evil: :evil:

osobiscie jestem przeciwnikiem takich tematow na forum .... tyle

#84 PavelM

PavelM
  • 1 535 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 listopada 2005 - 11:36

Nie chciało mi się czytać wszystkich postów, więc moja konluzja może być nieaktualna. Moim zdaniem to forum bez Digiface i Heidi byłoby (w sensie merytorycznym) ...... niekompletne. Podajcie sobie znak pokoju. Amen.

#85 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 24 listopada 2005 - 11:58

PavelM, temat został zakończony 2,5 miesiąca temu!
EOT




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych