Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Macintosh Performa 5260


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 aafro

aafro
  • 2 postów

Napisano 03 stycznia 2007 - 16:37

Ok tak jak w opisie. Posiadam cos takiego ale nic nie dziala brak mu systemu(chyba) bo na ekranie widac tylko jakas dyskietke na srodku ekranu ze znakiem zapytania ? . Co mam na niego wgrac? skad to wziasc? jak to najlepiej zrobic? Bede wdzieczny za jakiekolwiek info na ten temat. piszcie na gg:3147710 lub maila. dzieki

#2 mekintosz

mekintosz
  • 964 postów

Napisano 03 stycznia 2007 - 20:31

Jakie parametry ma ta Performa :?: Jesli nie znasz to poszukaj, gdzies na obudowie powinno byc na tabliczne napisane (ale beda to standardowe dla tego modelu, mogly zostac zmienione. System mozesz sobie sciagnac za darmo ze strony SAD-u .

#3 psajcho

psajcho
  • 1 212 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 03 stycznia 2007 - 20:52

oczywiście mekintosz miał na myśli system pre X czyli 8 lub 9 :)

#4 Szynszyl_99

Szynszyl_99
  • 169 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 stycznia 2007 - 21:41

oczywiście mekintosz miał na myśli system pre X czyli 8 lub 9 :)


Raczej 7.5.3 .... inne należy kupić .....

Tu specyfikacja po angielsku (niestety polski mirror nie działa ;( ) http://apple-history...amily&order=ASC

#5 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 03 stycznia 2007 - 21:47

Po prostu potrzebujesz dyskietki z systemem, jakimkolwiek w wersji 7. Jest od dawna do pobrania za darmoche.

#6 mekintosz

mekintosz
  • 964 postów

Napisano 04 stycznia 2007 - 15:59

Tak mialem na mysli system 7.5.X ktory mozna pobrac za darmo z neta, moze niedlugo Apple udostepni tez OS 8, ale osobiscie w to wątpie.

#7 aafro

aafro
  • 2 postów

Napisano 04 stycznia 2007 - 19:04

dobra wszystko fajnie ale gdzie sa linki ???? skad mam wziasc ta instalke jaki system plikow ma miec dyskietka(JAKIM PROGRAMEM TO PRZEROBIC)

#8 Szynszyl_99

Szynszyl_99
  • 169 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 stycznia 2007 - 19:13

link do wersji english international:
http://download.info.../Full_Installs/

Jak masz pieca, moim zdaniem najprościej przygotować dyskietki instalacyjne przy pomocy emulatora BASILISK...

#9 Tarmas

Tarmas
  • 30 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 10 stycznia 2007 - 18:25

Jak masz pieca, moim zdaniem najprościej przygotować dyskietki instalacyjne przy pomocy emulatora BASILISK...


Nie dam głowy, czy bez enablera odpali. Nie pamiętam, a w tej chwili nie mam czasu na research. Jak ktoś ma wolne paręset mega na serwerze, to wrzucę obraz płyty z systemem 7.6 + update do wypalenia.

#10 kwantad

kwantad
  • 100 postów

Napisano 19 kwietnia 2008 - 21:23

Odradzam scenariusze ściagania Mac OS 7.x z sieci przy pomocy PC-ta. Szkoda zdrowia. Napisz do mnie a otrzymasz na dyskietkach odpowiedni (ew. oryginalny) Mac OS. Pozdrawiam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych