Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Konto Apple Developer - opłaty


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 skorek11xn

skorek11xn
  • 26 postów

Napisano 11 kwietnia 2010 - 20:22

Na początek chciałem napisać, że nie wiedziałem gdzie ów temat upchać, więc uznałem że dział Offtopic będzie najbardziej bezpieczny. Tak jak w temacie. Założyłem sobie konto Developer tylko po to aby pobrać SDK, lecz nie miałem pomysłu co z tym zrobić, więc pakiet skasowałem. Nic więcej nie robiłem na ów koncie po za pobraniem SDK. Ostatnio wyczytałem że muszę za to zapłacić. Nie zapisywałem się do testów żadnej bety OS4, ani tym podobnych. Czy więc muszę uiścić jakąś opłatę za zdobycie Apple ID? (Bo zdaje mi się że tylko to zyskałem przez rejestrację)

#2 mhroku

mhroku
  • 132 postów
  • SkądPoznań / Koziegłowy

Napisano 11 kwietnia 2010 - 20:26

Chyba nie. Płacisz jeżeli chcesz umieszczać aplikacje w itunes. Ja sam zapłaciłem z jakieś 4 miesiące po założeniu konta.

#3 wezuwiusz

wezuwiusz
  • 783 postów
  • SkądDublin, Katowice

Napisano 11 kwietnia 2010 - 20:28

nie. oplacic musisz jedynie w momencie kiedy bedziesz chcial kozystac z pomocy developerskiej, pisac programy (a dokladniej 'wypuszczac je w swiat'), ew. uzyskac dostep do bety. samo zarejestrownie nie pociaga za soba zadnych oplat.

#4 wishu

wishu
  • 198 postów

Napisano 11 kwietnia 2010 - 20:29

konto deweloperskie musisz opłacić jeśli chcesz umieszczać aplikacje w appstore/testować swoje aplikacje na telefonie, w przypadku gdy tylko pobrałeś SDK z ciekawości, może żeby napisać dla jaj jakiś program ale nie będziesz umieszczał go w app store nie ponosisz żadnych opłat i za nic płacić nie musisz :)

#5 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 11 kwietnia 2010 - 20:29

Na pewno nie, konto płatne umożliwia dostęp do pewnych zasobów dodatkowych oraz obsługę konta iTunesConnect i rejestrowanie programów i urządzeń. Póki nie zapłacisz nie będziesz miał dostępu do tych opcji, ale nie pobiorą od Ciebie pieniędzy za samo konto podstawowe (ja miałem takie konto parę lat).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych