Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Bluetooth - dwa rządzenia na raz?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 janhalb

janhalb
  • 935 postów

Napisano 07 kwietnia 2010 - 08:47

Przepraszam, pewnie się okaże że pytanie jest głupie jak torba młotków - wybaczcie biednemu humaniście... Czy jeśli będę z moim MB (jak w podpisie) używał myszy bezprzewodowej na bluetooth, to będę mógł _jednocześnie_ bezproblemowo korzystać z innego urządzenie także łączącego się przez BT? Np. synchronizować telefon albo używać go jako modemu? Ile urządzeń _jednocześnie_ może obsłużyć BT?

#2 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 07 kwietnia 2010 - 09:25

Sadze ze bez problemu polaczysz telefon i myszke i klawe w tym samym czasie. Z tym ze myszka moze byc troche laggy. Wez pod uwage ze procek potrzebuje troche mocy obliczeniowej na zabawe z modulem blutut wiec moze byc tak ze przy wiekszym obciazeniu procka bedzie wlasnie cos lagowac. Co do maks uzadzen sadze ze nawet 7 mozna jednak podlaczyc a uzytkowac to dwie rozne sprawy - przy siedmiu na raz moze sie okazac ze beda podlaczone ale nie beda uzytkoable ;)

#3 cook

cook
  • 52 postów
  • SkądPolska

Napisano 07 kwietnia 2010 - 09:29

Piconet - Wikipedia, the free encyclopedia

#4 maciejtca

maciejtca
  • 596 postów
  • SkądTrzebnica, Poland

Napisano 07 kwietnia 2010 - 09:37

mysz + E51 jako modem działa bez problemu :) Nie zauważyłem lagów na myszy. Teraz sprawdziłem jeszcze przesyłanie zdjęć na drugi tel i też działa :P

#5 N_E_M

N_E_M
  • 1 481 postów
  • SkądOne of Banksy's manors

Napisano 07 kwietnia 2010 - 09:41

Większość osób korzysta z rozwiązania klawiatura na BT + myszka BT (i pewnie też łączy telefon w tym czasie), więc nie powinno być problemów z większą ilością urządzeń ;)

#6 Loti

Loti
  • 801 postów
  • SkądWro

Napisano 07 kwietnia 2010 - 10:04

Głośniki + telefon BT działają jednocześnie bez problemów.

#7 janhalb

janhalb
  • 935 postów

Napisano 07 kwietnia 2010 - 13:22

Dzięki, dzięki, dzięki. :-)

#8 thozo

thozo
  • 1 956 postów

Napisano 07 kwietnia 2010 - 13:25

Ja też dzięki, bo nie wiedziałem o 3-bitowym Mac adresie determinującym 7 urządzeń. Pewnie jeden z bitów to host.

#9 czak22

czak22
  • 34 postów

Napisano 15 lutego 2014 - 10:40

Dwa urządzenia audio jednocześnie Witam szanownych forumowiczów, moje pytanie dotyczy dwóch połączeń audio. Posiadam dwa systemy audio z odbiornikami bluetooth w mieszkaniu, jeden w salonie drugi w łazience. Czy łączył ktoś może dwa urzadzenia na raz aby móc słyszeć to samo i tu i tu? Pozdrawiam

#10 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 15 lutego 2014 - 10:46

Witam szanownych forumowiczów, moje pytanie dotyczy dwóch połączeń audio. Posiadam dwa systemy audio z odbiornikami bluetooth w mieszkaniu, jeden w salonie drugi w łazience. Czy łączył ktoś może dwa urzadzenia na raz aby móc słyszeć to samo i tu i tu? Pozdrawiam


Nie zadziała. Albo jedno albo drugie będzie grać.

#11 prem1969

prem1969
  • 33 postów
  • SkądOlsztyn/Rotterdam

Napisano 28 września 2021 - 17:44

Czy jest możliwość połączenia dwóch głośników bluetooth do jednego Maca , tej samej marki i serii (identyczne ) , czy to nie koliduje ? Czy drugi musi być innej firmy ?



#12 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 28 września 2021 - 19:11

Nie koliduje. Połączenie BT następuje po adresie fizycznym, który jest z założenia unikatowy.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych