Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Ankieta] Jakiej nawigacji używasz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: [Ankieta] Jakiej nawigacji używasz (0 użytkowników oddało głos)

  1. Navigon (80 głosów [42.55%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 42.55%

  2. Tom Tom (53 głosów [28.19%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 28.19%

  3. Sygic (13 głosów [6.91%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 6.91%

  4. iGo (10 głosów [5.32%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 5.32%

  5. NDrive (9 głosów [4.79%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 4.79%

  6. Google Maps (23 głosów [12.23%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 12.23%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 horyzont

horyzont
  • 1 345 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 kwietnia 2010 - 08:49

Myśle że czas, w tym bałaganie, przekazac nowym użytkownikom, która nawigacja na iPhona działa najlepiej. Z komentarzami to jest tak że jeden potrafi zachęcic a drugi zniechęcic, natomiast liczby, zawsze same za siebie mówią. Proponuję więc ankietę, na którą mam nadzieję jak najwięcej osób odpowie.

Której nawigacji na iPhona używasz, w poscie pod spodem można ale niekoniecznie napisac, dlaczego akurat tą, ale taki temat już był, więc nie musi to się dublowac.

Pozdrawiam
Horyzont

---- Dodano 07-04-2010 o godzinie 09:03 ----
poproszę admina o zmianę działu na iphone > nawigacja :)

#2 tobian

tobian
  • 33 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 08 kwietnia 2010 - 22:58

Navigon! ;)

#3 dredg

dredg
  • 2 452 postów
  • SkądVendin les Béthune

Napisano 09 kwietnia 2010 - 08:17

TomTom!

#4 Chattab

Chattab
  • 34 postów

Napisano 09 kwietnia 2010 - 13:04

A ja mam właśnie taki dylemat jak powyżej. Chcę kupić którąś z tych dwóch nawigacji, ale z myślą o ROWERZE (tak, żeby docierać z punktu A do B mniej uczęszczanymi trasami, opłotkami, nie autostradami i drogami szybkiego ruchu). Za Navigonem przemawia fajniejszy interfejs (chyba) i niższa cena (aktualnie promocja). A za TomTomem bardziej aktualna mapa i specjalny tryb rowerowy. I bądź tu człowieku mądry! Co byście wybrali na moim miejscu? Sorry za lekki off-top.

#5 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 09 kwietnia 2010 - 17:56

Tylko i wyłącznie Sygic.

#6 gucorek

gucorek
  • 596 postów
  • SkądStalowa Wola

Napisano 09 kwietnia 2010 - 18:00

navigon i google maps(tylko ze to nie nawigacja ;pa wiec odchaczylem navigona :D)

#7 horyzont

horyzont
  • 1 345 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 kwietnia 2010 - 15:44

Google Maps to również nawigacja ;)

#8 mantis30

mantis30
  • 1 386 postów
  • Płeć:
  • SkądBydgoszcz

Napisano 22 kwietnia 2010 - 16:34

A ja mam właśnie taki dylemat jak powyżej. Chcę kupić którąś z tych dwóch nawigacji, ale z myślą o ROWERZE (tak, żeby docierać z punktu A do B mniej uczęszczanymi trasami, opłotkami, nie autostradami i drogami szybkiego ruchu). Za Navigonem przemawia fajniejszy interfejs (chyba) i niższa cena (aktualnie promocja). A za TomTomem bardziej aktualna mapa i specjalny tryb rowerowy. I bądź tu człowieku mądry! Co byście wybrali na moim miejscu? Sorry za lekki off-top.


Sprawdź MotionX GPS http://itunes.apple....d299949744?mt=8
jest również wersja Lite, na rower powinno wystarczyć :)

#9 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 22 kwietnia 2010 - 17:37

Ale się zmienił ten program! (w sumie ostatnio go używałem poprzedniego lata) ale czy on aby na pewno wytycza trasy jaikimi mamy jechać? Wydawało mi się, że tylko zapisuje nasz ślad i wyświetla go na mapie (i takie tam bajery) Co do tematu - na iP mam Navigona, ale używam automapy na dedykowanym urządzeniu. Na iP to tylko tak asekuracyjnie jest na wszelki wypdaek.

#10 sancruz3

sancruz3
  • 2 436 postów

Napisano 22 kwietnia 2010 - 19:33

Polska - AutoMapa Euroa,USA,Canada - Tomtom AutoMapa ma najwieksze pokrycie drog w naszym kraju bo az 640tys km a Tomtom 438tys km wiec roznica jest spora. Ale i tak wybralem tomtom'a poniewaz wszystko mam w jednym opakowaniu - nawigacje, mapy 47krajow, uchwyt genialny do nawi oprogramowanie dla tom toma pod mac os x, ladowarka oczywiscie, i zestaw glosno mowiacy. Co prawda cena dosyc wysoka ale warto bo wykonanie pierwsza klasa

#11 Therioon

Therioon
  • 4 281 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 22 kwietnia 2010 - 19:35

garmin gp mapa

#12 horyzont

horyzont
  • 1 345 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 lipca 2010 - 09:31

Testowałem iGo i Ndrive....nadal pozostaje przy Navigonie :)

#13 dredg

dredg
  • 2 452 postów
  • SkądVendin les Béthune

Napisano 02 lipca 2010 - 13:51

Ja po prawie 2 miechach musze powiedziec, ze nasi poludniowi sasiedzi zrobili kawal dobrej roboty, a chodzi o Sygic Aura... Zalety: + dobre menu, podchodzace pod navigona + kolory w menu i samej mapy, nie mozna ich zmienic ale sa super wiec + ^^ + Panorama wiev wbudowana bez dodatkowych oplat + Budynki w 3d w wiekszych miastach, super sprawa, w Polsce tylko Krakow i Wawa, ja pojezdzilem po Lille, zamiast na droge to patrze na navi ^^ + Plynnosc, apli korzysta z grafiki iphona, nie wiem czy to prawda ale ponoc inne nie... nawet w miescie z budynkami chodzi plynniutko na 3gs, ponoc na 3g rowniez... + Wbudowane specjalnie na mistrzoswta swiata wyniki live meczow^^ + Wbudowany komunikator + mozliwosc sygnalizacji kontrol policji, jakby wszyscy to mieli to by byla piekna sprawa ^^ + super mod pieszy + Sygnal lapie nawet w domu bez zadnego problemu, pierwsza navi ktora nie gubi sygnalu co kilka minut (testowane z i bez ttct) + Cena, przez pierwszy miesiac byla za 35€ teraz 2x wiecej... minusy - Czasem sie wysypuje, moze to wina ipka? - Czasem przechodzi w sleep choc ma oczywiscie podpiete zasilanie od ttct - Slaba mapa Polski, po wjezdzie Do Pl w Zgorzelcu nie widzial autostrady, chcial mnie przez wiochy prowadzic xD - Brak mozliwosci wylaczenia + i - do zoom'u, denerwuje mnie to, niepotrzebnie zabiera miejsce szczegolnie ze i tak mozna zoomowac przez multitouch... - Nie ma calej mapy europy w jednym :/ - Jeszcze nie dzialajacy infotraffic, zobaczymy czy bedzie za free

#14 jhartman

jhartman
  • 668 postów

Napisano 02 lipca 2010 - 20:15

Na rower i do chodzenia: Garmin HCX W aucie: Automapa

#15 horyzont

horyzont
  • 1 345 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 lipca 2010 - 09:30

Po dalszym przetestowaniu kilku produktów nadal nr 1 dla mnie jest navigon co prawda 2 razy w ciągu roku poprowadził mnie w wawie pod prąd ale jest i tak 100 razy lepiej niż z tomtomem i jego mapami. w momencie zmiany telefonu z 3g na 3gs zauwazalna duza roznica na szybkosci dzialania jak i w lapaniu fix'a w obecnej wersji 1.6.0 pod iOS 4.0 działa multitasking i podczas rozmowy telefonicznej aplikacja cały czas nawiguje :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych