Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poszukiwania gier...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1283 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Napisano 16 marca 2010 - 23:39

Z powodu wielkiej ilości tematów, w których szukacie gier podobnych do tych, które już przeszliście, postanowiłem założyć wątek, gdzie wszystkie takie poszukiwania będą gromadzone. Mówimy stanowcze nie bałaganowi na forum!

#2 eXo

eXo
  • 63 postów

Napisano 20 marca 2010 - 19:36

Szukam gry

Witam szukam gry typu "dolec jak najdalej" przyklad : Flight of the Hamsters - Śmieszne Filmy, Filmiki, Gry Online -milanos.pl

oraz cos w stylu tej gry : Robot Unicorn Attack - A Free Online Flash Game From Adult Swim
Na poczatku moze wydawac sie glupia, ale jednak wciaga :D


Najlepiej jakby te gry byly darmowe, albo jak 0,99$, ale jak beda wart swojej ceny to moga byc drozsze :)

#3 Koyot

Koyot
  • 947 postów

Napisano 20 marca 2010 - 19:48

Z takich najlepsze (najlepiej oceniane na zagranicznych forach) to: -Canabalt -Racer -Doodle Jump -iCopter +Cyberrunner (ta akurat nie jest jakaś super, ale jest darmowa)

#4 eXo

eXo
  • 63 postów

Napisano 20 marca 2010 - 20:09

-canabalt - wydaje sie fajne, ale 2,39€ to troche duzo, poczekam jeszcze czy nie znajdzie sie lepsza gra :) -Doodle Jump i iCopter mam -Racer i Cyberrunner nie podobaja mi sie Dzieki :) A znacie moze taka gre, gdzie na poczatku ustawiamy kat, ewentualnie sile wyrzutu i potem w locie zbieramy rozne przedmioty ktore nas wybijaja wyzej, przyspieszaja, mozemy spasc np. na cos co nas wybije w powietrze. Cos jak Monkey Flight, tylko ze liczylaby sie odleglosc, a nie zeby zebrac jak najwiecej owocow :)

#5 Blaszko

Blaszko
  • 12 postów

Napisano 23 marca 2010 - 18:02

szukam gry ala ogame! witam jak w temacie, szukam gry podobnej do ogame tylko ze offline :P o ile taka istnieje. chodzi mi wlasnie o budowanie miasta czy planety i tak dalej. tylko ze takie wlasnie ze klikanie i czekanie - nie wiem jak to nazwac. Taka gierka strategiczna na nudne lekcje :)

#6 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 marca 2010 - 20:02

WeRule jest taka strategiczna ale nie jestem pewien czy jest offline.

#7 MalyGlod

MalyGlod
  • 47 postów
  • SkądGdynia

Napisano 23 marca 2010 - 22:48

Kiedyś była taka gierka RageSpace, która była jego wiernym klonem na iPhone, ale teraz jakoś znaleźć nie moge w Appstore.

#8 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 marca 2010 - 00:44

i dobrze... nie dosc ze ja kupilem a nie byla tania... to admin olal swoja robote nie bylo go miesiacami a ludzie na bugach w sekundy robili sobie po kilka miliardow surowca;] ragespace okazal sie totalnym failem..

#9 Jenot

Jenot
  • 2 204 postów
  • SkądChełm

Napisano 24 marca 2010 - 07:35

SimCity, Civilization, Settlers, z tym, że to raczej klasyczne strategie, do czegoś takiego jak ogame - obrazkowego, statycznego bardziej podobny jest np. Phoenix Emperor czy Kingdoms Live

#10 lobotommy

lobotommy
  • 553 postów
  • SkądGliwice

Napisano 24 marca 2010 - 10:31

"Outer Empires" - robisz wolne misje jako kupiec/mercenary, albo po jakims czasie jak zarobisz stawiasz własną kolonię. Rozbudowane jak diabli. "We rule" nie żadnego sensu, bo nic tam od niczego nie zależy, to jedynie takie simsy z gdzie zamiast mebli kupujesz budynki i drzewka. Bawię się w to ale to nie jest settlers online (którego niema...) nawet w dziesiątej części. Aaa, offline? No to Setlers i tylko to.

#11 Blaszko

Blaszko
  • 12 postów

Napisano 24 marca 2010 - 22:12

Dzieki za wasze posty :) Nakierowaliscie mnie na konretne gierki teraz latwiej bedzie sie szukac. Stokrotne dzieki :P

#12 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Napisano 25 marca 2010 - 00:01

Pozwoliłem sobie założyć nowy wątek stworzony na poszukiwania gier. Specjalnie dostał wcześniejszą datę, bym mógł tu przenieść kilka przykładowych postów. Wcześniej robił się za duży bałagan od tych tematów "Szukam gry". Koniec z tym - wszystkie nowe wpisy tego typu będą lądowały tutaj.

#13 eXo

eXo
  • 63 postów

Napisano 25 marca 2010 - 00:59

-canabalt - wydaje sie fajne, ale 2,39€ to troche duzo, poczekam jeszcze czy nie znajdzie sie lepsza gra :)
-Doodle Jump i iCopter mam
-Racer i Cyberrunner nie podobaja mi sie
Dzieki :)

A znacie moze taka gre, gdzie na poczatku ustawiamy kat, ewentualnie sile wyrzutu i potem w locie zbieramy rozne przedmioty ktore nas wybijaja wyzej, przyspieszaja, mozemy spasc np. na cos co nas wybije w powietrze. Cos jak Monkey Flight, tylko ze liczylaby sie odleglosc, a nie zeby zebrac jak najwiecej owocow :)


Gdyby ktos szukal tez gier tego typu to znalazlem "Flight of the Hamsters" :)

#14 Goku

Goku
  • 1 586 postów
  • SkądGorlice

Napisano 25 marca 2010 - 16:10

Dołączona grafika
Jest ta gra na iPhone?

#15 lef

lef
  • 279 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 marca 2010 - 17:19

-canabalt - wydaje sie fajne, ale 2,39€ to troche duzo, poczekam jeszcze czy nie znajdzie sie lepsza gra :)
-Doodle Jump i iCopter mam
-Racer i Cyberrunner nie podobaja mi sie
Dzieki :)

A znacie moze taka gre, gdzie na poczatku ustawiamy kat, ewentualnie sile wyrzutu i potem w locie zbieramy rozne przedmioty ktore nas wybijaja wyzej, przyspieszaja, mozemy spasc np. na cos co nas wybije w powietrze. Cos jak Monkey Flight, tylko ze liczylaby sie odleglosc, a nie zeby zebrac jak najwiecej owocow :)


Elf! Podskakujesz raz a potem przechylając urządzenie zbierasz gwiazdki różnego rodzaju, lizaki, premie, żaróweczki etc. Na nudne lekcje w sam raz, wszystkie rekordy biję na historii xD. 0,79$

Ew. Bouncedown- glutka trzeba utrzymać na środku planszy spadając na poruszające się w górę platformy o różnych właściwościach. Z gier bez końca polecam jeszcze Scoops, gra znaleziona przez moja koleżankę z klasy, obecnie absolutny hit rocznika! Z nieba lecą kulki lodów, które należy zbierać, jednocześnie unikając warzyw, które zerują mnożnik punktów i w końcu doprowadzają do klęski. Obie darmowe.

Dołączona grafika
Jest ta gra na iPhone?


Była kiedyś taka gra, w której strzelało się folią bąbelkową na czas- jak najwięcej w 30 sekund. Nic bardziej podobnego nie przychodzi mi do głowy, jeśli to może być to daj znać, odkopię nazwę.

#16 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 marca 2010 - 19:08

@lef, ta gra która opisales dla Goku to BoobleWrap bodajże

#17 lef

lef
  • 279 postów
  • SkądKraków

Napisano 26 marca 2010 - 16:53

Tak, to prawda :D. Już ją znalazłam, ale się nie wyrywałam, skoro kolega już niezainteresowany.

#18 Baniadmx

Baniadmx
  • 91 postów
  • SkądTarnów

Napisano 04 kwietnia 2010 - 11:35

iZoo szukam tej gry

Witam szukam dla zony tej gry iZoo nie ma je już aap polegała ona na układaniu klocków w postaci zwierząt gdzie znajdę ta grę pomoże ktoś bo mam zamiar wgrać nowszy soft i straci ta grę .
pozdrawiam


majkool
[HIGHLIGHT]Przeniosłem z działu iPhone - Pytania i problemy do App Store - Gry z App Store.
ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN [/HIGHLIGHT]

#19 zihlmann

zihlmann
  • 408 postów
  • SkądCK/WWA

Napisano 04 kwietnia 2010 - 11:49

Kliknij w iTunes przenieś kupione aplikacje (czy jakoś podobnie) to będziesz miał na komputerze.

#20 errah

errah
  • 106 postów

Napisano 04 kwietnia 2010 - 11:56

Tanzen? Spora ilość aplikacji, coś pewnie znajdziesz.

#21 Baniadmx

Baniadmx
  • 91 postów
  • SkądTarnów

Napisano 04 kwietnia 2010 - 13:51

nie nic z tego gra się nazywała iZoo nie da się jakoś jej zgrać na kompa
pozdrawiam

---- Dodano 04-04-2010 o godzinie 15:19 ----
YouTube - iZoo V1.2 for iPhone and iPod Touch tak wyglada ta gra

---- Dodano 04-04-2010 o godzinie 15:20 ----
YouTube - iZoo V1.2 for iPhone and iPod Touch tak wygląda ta gra

#22 Mercz

Mercz
  • 2 783 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 06 kwietnia 2010 - 14:26

A czy WeRule jest grą Offline?

#23 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Napisano 06 kwietnia 2010 - 15:57

nie

#24 jacek999placek

jacek999placek
  • 42 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 06 kwietnia 2010 - 17:15

Ja chce kupić sobie ipoda toucha, oglądałem różne filmiki o settlers ale nigdy nie widziałem jej na żywo. Wygląda bardzo fajnie napiszcie jakieś recenzje o tej gry, jest fajna czy nie. PISZCIE! Pozdrówka jacek999placek

#25 loskamillos20

loskamillos20
  • 51 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 kwietnia 2010 - 18:57

Settlersi są nieźli, ogólnie gra jest ciekawa i dosyć rozbudowana. Prawdziwych maniaków strategii tego typu wciągnie na długie godziny - tak było ze mną.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych