Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[giełdowa przygoda/oferta] Czyżby jednak office po polsku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Grzeczny

Grzeczny
  • 223 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 grudnia 2006 - 13:03

Wiem, że było wałkowane 126374 razy. Ale ja dzisaj na giełdzie pod Stodołą (W-wa) widziałem u piratów jak byk; Mac Office Pl. Pytałem tych gości, ale oni tacy bardziej w dresach byli i odpowiadali tylko , że "ofis polski". Czy ktoś wie co to jest?

#2 Jędrys

Jędrys
  • 65 postów
  • SkądGdynia

Napisano 23 grudnia 2006 - 22:48

Pirat. I fake. :-)

#3 Grzeczny

Grzeczny
  • 223 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 grudnia 2006 - 14:24

W czym rzecz? Pierwsze rozumiem bo, że pirat sam napisałem. Drugiego już nie rozumiem. Raz, że nie po naszemu a dwa, że mnie idzie o to co spiracił, aby ewentualnie kupić oryginał. Dziwię się, że osoba znająca tak doskonale język obcy, swoim własnym dowcipem na to nie wpadła.

#4 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 24 grudnia 2006 - 18:38

fake = podróba, fałsz Też tak myślę, nie ma Office Mac PL niestety... Nawet słownika w standardzie nie ma PL, trza se doinstalować.

#5 njet

njet

  • 1 342 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 grudnia 2006 - 19:12

Ja myślę, że panowie piraci nie mieli tego tak czy inaczej jak zainstalować, więc założyli, że musi być PL i tak napisali.

#6 klem

klem
  • 34 postów

Napisano 24 grudnia 2006 - 21:25

Jedyne co jest to polski słownik do starszej wersji M$ Office (bodajże X), który pracuje również z M$ Office 2004. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapraszam pod link:
...

#7 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 25 grudnia 2006 - 00:38

Nie słyszałeś , że pirata można kupić zanim jeszcze taki program w ogóle zrobią?? Znajomy kiedyś kupił na giełdzie Tomb Raidera z polonizacją zrobioną przez rosjan, to dopiero był śmiech. Lara Croft mówiąca po polsku z pięknym akcentem zza Buga :D

#8 maryo666

maryo666
  • 574 postów
  • SkądPuławy

Napisano 25 grudnia 2006 - 09:20

Zebyscie sie jeszcze nie zdziwili jakby ten office byl juz ze zintegrowanym slownikiem i polskim menu bez polskich fontow :) ps. gralem w tego tomb raidera :D

#9 Hackmaniak

Hackmaniak
  • 459 postów

Napisano 29 grudnia 2006 - 21:44

To racja. Są trzy możliwości: 1 Piraci się nie znają i to jest wersja angielska albo lepiej polska, ale Windowsowa. 2 MS nie umiał zrobić spolszczenia, ale zrobili nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy. Wolał bym tego nie dotykać nawet. 3 Jeden z tych piratów jest fanem Mac' ów i sam zrobił wszystko, działa lepiej niż oryginały i MS przez najbliższe kilka lat lepszej wersji nie wypuści. Rozwiązania są w kolejności od najbardziej do najmniej, moim zdaniem oczywiście, prawdopodobnego rozwiązania.

#10 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 29 grudnia 2006 - 23:06

To racja. Są trzy możliwości:
1 Piraci się nie znają i to jest wersja angielska albo lepiej polska, ale Windowsowa.
2 MS nie umiał zrobić spolszczenia, ale zrobili nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy. Wolał bym tego nie dotykać nawet.
3 Jeden z tych piratów jest fanem Mac' ów i sam zrobił wszystko, działa lepiej niż oryginały i MS przez najbliższe kilka lat lepszej wersji nie wypuści.


4) panowie próbowali za 20zł sprzedać NeoOfice :)

#11 Hackmaniak

Hackmaniak
  • 459 postów

Napisano 30 grudnia 2006 - 10:06

4) panowie próbowali za 20zł sprzedać NeoOfice :)


A to też racja. MS Office po polsku nie jest mi w ogóle potrzebny, ale chyba nawet z ciekawości bym kupił, żeby zobaczyć jak działa. Tylko nie mam czasu aby się udać na giełdę komputerową. Jak by ktoś się zdecydował, to chętnie się dowiem, która wersja jest prawdziwa.

#12 maryo666

maryo666
  • 574 postów
  • SkądPuławy

Napisano 30 grudnia 2006 - 10:44

Idz z laptopem i sprzwdz :)

#13 Monika_M

Monika_M
  • 858 postów
  • Skądz Banowana

Napisano 30 grudnia 2006 - 11:34

Najlepiej będzie jak weźmiecie wydruki z tego wątku, za takie rozreklamowanie powinniście dostać za darmo,, a mała obietnica, że cos na ten temat napiszecie to może jeszcze i inny programik z serii "drobny piracik" ???

#14 orzels

orzels
  • 759 postów

Napisano 30 grudnia 2006 - 17:12

Na temat polskiego MS Office na Mac to ja sie usmiechne rubasznym i szczerym :D Panowie zza Buga jak na razie przeskoczyli czesciowa lokalizacje Excela, a nad reszta pakietu dopiero pracuja. I z tego co mi wiadomo (czytalem na rosyjskich forach, a co, znam rosyjski) to przydatna sprawa jest... francuska wersja Ms Office. Ponoc najszybciej przerobiona, i najbardziej otwarta... A za reszte opowiesci zaraz mnie tu ktos skasuje, wiec milkne :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych