Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Facebook - jak usunąć konto?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 gudig9

gudig9
  • 49 postów

Napisano 04 marca 2010 - 17:23

Witam! Drodzy macuserzy i wszyscy inni! Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w usunięciu się z tego przeklętego portalu... Mój problem wygląda następująco. We wrześniu ubiegłego roku zarejestrowałem się na owym portalu. Na moje nieszczęście coś poszło nie tak przy rejestracji i zainstalowałem drugie konto - na ten sam mail, z takimi samymi danymi. Podejrzewałem, że facebook jak to pisał, automatycznie usunie konto poprzednie. Tak się nie stało. W momencie, w którym chciałem usunąć drugie konto... również wystąpiły problemy... bo konto się nie usunęło. Wciąż dostaje jakieś zaproszenia od ludzi których zresztą nawet nie znam, bo przecież fajnie jest wysłać komuś zaproszenie kogo się widziało raz kiedyś przechodząc szkolnym korytarzem... -____- Problem jest taki, że pisałem do Facebooka i po polsku i po angielsku - Nic, konta nie usunęli. Gdy podaje im mój mail do weryfikacji aby usunąć konto to wysyłają mi mejla, proszę o odpowiedzenie z niego. Tak też robię, po czym piszą, że takiego maila to oni w bazie nie mają... to skąd do cholery przychodzą zaproszenia cały czas na oba konta? Nie jestem teraz nawet w stanie zalogować się na to pieprzne konto... Błagam, pomóżcie, mam dosyć spamu. Zacząłem się ostatnio zastanawiać nad pozwaniem ich albo wysłaniem materiału do Uwagi - "Jak to przez swoją naiwność, stałem się więźniem facebook'a" ... Macuser Piotr / gudig9

#2 Phobos

Phobos
  • 307 postów
  • SkądPłn.

Napisano 04 marca 2010 - 18:44

Nie wchodź na Facebooka- proste :)

#3 wojtek82

wojtek82
  • 104 postów

Napisano 04 marca 2010 - 20:21

Tutaj masz opis:

http://www.facebook....gid=16929680703

Wchodzisz tutaj :

Log In | Facebook

i dajesz Submit

Później nie logujesz się na facebook przez 2 tygodnie i powinno usunąć

#4 gudig9

gudig9
  • 49 postów

Napisano 04 marca 2010 - 23:49

Mysta Phobos... bez uśmieszków proszę, bo sytuacja nie jest już dawno śmieszna :< Jestem na tyle bystry, żeby wiedzieć, że mam nie wchodzić. Ale nawet jak nie wchodziłem to jakimś cudem konto się uaktywniło.

Postanowiłem zrobić jak Pan wojtek82 poleca... niestety kolega nie doczytał, że nie mogę wejść na konto. Mój mail po prostu nie działa...

Dołączona grafika

Ale doczytałem, że mogę skorzystać z loginu. A więc spróbowałem użyć loginu. Efekt taki:

Dołączona grafika

Z angielskiego FAQ wyczytałem, że moje konto zostało zablokowane... no okej... tylko co z drugim kontem? Które zostało zablokowane, skoro miałem dwa konta na jeden mail? Na chwilę obecną nie jestem w stanie tego sprawdzić, bo nie mam nikogo ze znajomych co ma facebooka.

Nie wiem zatem co mam poczynić. Ale przynajmniej wiem, że jedno z kont jest zablokowane... ;3
Jest zatem progress. Będę jeszcze ew. próbował napisać tutaj:

Dołączona grafika

Jeszcze napiszę ew. na info@facebook.com tak jak to na owej grupie podają, by tam ew. pisać :3

Napiszę im żeby usunęli i tyle.

Panie wojtku82, dziękuję za chęć pomocy.

----

Napisałem do nich na wyżej wymieniony mail, albowiem okazało się, że drugie konto, na które dawniej miałem możliwość logowania się jest zablokowane, a pierwsze na które nigdy nie miałem możliwości istnieje... napisałem, żeby usunęli oba... oczywiście tego nie zrobią, bo jak mają potwierdzić, że ja to ja... debilizm... T____T jestem przeklęty!

#5 scurvy_shadow

scurvy_shadow
  • 825 postów
  • SkądŁódź

Napisano 05 marca 2010 - 09:02

Przepraszam, ale ile Ty tego 'spamu' dostajesz, ze zachowujesz sie tak melodramatycznie jak wprost z brazylijskiej telenoweli... Jesli nie uzywam konta na fb - czyli nie pisze i nie komentuje innych - to nie przychodza do mnie ZADNE maile. No... przepraszam, raz na ruski rok jak ktos zaprosi. Jednak jest to nieznaczacy procent maili ktore dostaje od wszystkich innych firm/stron/portali...

#6 gudig9

gudig9
  • 49 postów

Napisano 05 marca 2010 - 14:40

Dobra... nie masz takiego fajnego avatara jak ja, to wiesz, nikt Cie nie zaprasza... xD nie no żartuję sobie. Chodzi o to, że dostaję maile od różnych osób i to spoza granic kraju i ogólnie ktoś mi się wpisał na tablicę i od razu dostaję maila. Po prostu irytuje mnie taka nie rozwiązana sprawa, tym bardziej, że pragnę usunąć to konto już od bardzo dawna V__v Meczy mnie to, że po prostu jest tam moje zdjęcie i ludzie myślą, że w ten sposób mogą się ze mną skontaktować. Generalnie irytuje mnie to, że tam jest moje konto, z którego nie korzystam. Po za tym... nie chcę czegoś takiego i tyle, a mnie już to drażni bo na wiele możliwych sposobów próbowałem rozwiązać tę sytuację ale niestety mi się nie udało.

#7 skurch

skurch
  • 374 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 07 marca 2010 - 18:50

To sobie wyłącz powiadomienia na maila... OMFG!! Wchodzisz w ustawienia konta, dalej powiadomienia i tam wszędzie ustawiasz żeby nie wysyłał powiadomień na maila(nie wiem jak to jest po pl, bo ja tu mam wszystko po angielsku:P) a później zapominasz o FB...

#8 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 08 marca 2010 - 15:09

To sobie wyłącz powiadomienia na maila... OMFG!!
Wchodzisz w ustawienia konta, dalej powiadomienia i tam wszędzie ustawiasz żeby nie wysyłał powiadomień na maila(nie wiem jak to jest po pl, bo ja tu mam wszystko po angielsku:P) a później zapominasz o FB...

Zamiast się emocjonować, przeczytaj wątek ze zrozumieniem - gudig9 nie może dostać się na swoje konto :>




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych