Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Aplikacja która rozwiązuje wyrażenia algebraiczne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 szyymoon1

szyymoon1
  • 151 postów
  • SkądKatowice

Napisano 01 marca 2010 - 16:30

Witam, poszukuję aplikacji, która rozwiązuje wyrażenia algebraiczne, nie chodzi mi tylko o dodawanie, odejmowanie, mnożenie itp., ale również o skracanie wyrażeń algebraicznych oraz o uproszczanie ułamków, chociaż nie jest to niezbędne. Aplikacja powinna mnożyć wyrażenia algebraiczne. Proszę o szybką odpowiedź.

#2 MrMajek

MrMajek
  • 123 postów
  • SkądTrzebiatów

Napisano 01 marca 2010 - 16:41

Wolfram Alpha za 50$ :D ale jest wersja przeglądarkowa, Wolfram|Alpha .

#3 michasz

michasz

  • 2 914 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 marca 2010 - 17:08

Tak, polecam Wolfram Alpha, ale wiadomo - tylko w wersji jako skrót do Safari ;) ja zrobiłem taki skrót na SB, podmieniłem ikonkę przez WinterBoard i mam "aplikację za 50$" :P Aplikacja z App Store też się łączy z internetem, tylko po prostu ma interfejs dostosowany do iPhona, także wychodzi prawie na to samo. A 50$ możesz wydać na mnóstwoooo innych aplikacji.. ;) ewentualnie ostatnio był temat o SpaceTime - może będzie Ci pasować.. :)

#4 szyymoon1

szyymoon1
  • 151 postów
  • SkądKatowice

Napisano 01 marca 2010 - 19:15

Jeszcze jakieś propozycje? chcę zaznaczyć że nie muszą być zmienne, rozumiecie, poziom gimnazjum. ;]

#5 mikro123

mikro123
  • 1 274 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 marca 2010 - 19:40

Właśnie mam to w szkole (2 gimnazjum) i używam MathSolver'a

#6 szyymoon1

szyymoon1
  • 151 postów
  • SkądKatowice

Napisano 01 marca 2010 - 21:00

Mikro123 nie widzę aby skracał

#7 mikro123

mikro123
  • 1 274 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 marca 2010 - 21:06

Tzn. używałem tego rok temu właściwie. Mogłem pomylić nazwę, jak sprawdzę dam link do iTunes

#8 Endi

Endi
  • 414 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 marca 2010 - 21:11

Właśnie mam to w szkole (2 gimnazjum) i używam MathSolver'a


A ja przez całe gimnazjum i teraz w liceum używam czegoś o wiele lepszego i do tego darmowego. WŁASNEGO MÓZGU:!:

#9 okonez13

okonez13
  • 179 postów

Napisano 01 marca 2010 - 23:21

Wolfram alpha to dobre rozwiazanie, szczegolnie podoba mi sie ze jest w stanie narysowac wykres dowolnej fukcji, wystarczy napisac wzor. Osobiscie uzywam go do nauki niz jako sciage. Mysle ze do skracania ulamkow itp. wystarczy zwykly kalkulator...wiem ze to nie forum o poradach edukacyjnych ale mowie Ci lepiej sie poucz skoro w gimnazjum takie rzeczy sprawiaja Ci problemy bo w liceum i na studiach nawet z pomoca programu sobie nie poradzisz.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych