Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zakup na raty - Saturn


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 naresh

naresh
  • 2 079 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 grudnia 2006 - 23:43

Witam, sciagnalem ze stronki saturna ulotke i znalazlem tam ciekawe info... otoz maja iMaca 24" 2,1GHz c2d z 1gb ramu, 250gb dyskiem itd. itp. na dodatek na raty 20x420zl 0%. Wychodzi niewiele taniej ale te raty sa swietne... tyle ze nie chodzi mi o iMac'a tylko macbooka... czy ktos ostatnio moze byl w saturnie i nie widzial czy maja tam macbooka c2d 2,0?

#2 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 17 grudnia 2006 - 23:50

Ja byłem tydzień temu ale C2D nie widziałem, tylko CD.

#3 BiM Service

BiM Service

    user_jgora

  • 972 postów
  • SkądJelenia Góra

Napisano 22 grudnia 2006 - 00:12

Witam, sciagnalem ze stronki saturna ulotke i znalazlem tam ciekawe info... otoz maja iMaca 24" 2,1GHz c2d z 1gb ramu, 250gb dyskiem itd. itp. na dodatek na raty 20x420zl 0%. Wychodzi niewiele taniej ale te raty sa swietne... tyle ze nie chodzi mi o iMac'a tylko macbooka... czy ktos ostatnio moze byl w saturnie i nie widzial czy maja tam macbooka c2d 2,0?



Z tego co sie orientuje, to to nie sa calkowite koszty zakupu, bo kredyt jest OBOWIAZKOWO ubezpieczony, a to wyjdzie dodatkowo jakies 15% ceny komputera.

Pzdr

#4 audiopain

audiopain
  • 332 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 grudnia 2006 - 00:35

moze sprobuj media markt? kupilem tam MBP na raty (faktyczne 0%), cene mieli taka sama jak w SADzie - sciagneli mi go, 2 dni to trwalo

#5 Filip Rychlik

Filip Rychlik

    aka felippe




  • 2 928 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 grudnia 2006 - 00:45

Raty nie sa obowiazkowo ubezpieczone,do tego nikt nie moze zmusic :) Wiem,bo znajmoy pracuje w GE (a ta wlasnie firma zapewnia obsluge ratalna). Jako bonus mozesz dostac mnostwo mp3 i filmow, bo wlasnie w tych celach wykorzystuja pracownicy Saturna Maczki. Poza tym nie licz na ich pomoc bo o Makach nie maja zielonego pojecia.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych