Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

MacBook Pro 13" 2009 Czy da się regulować pokrywę ekranu?


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 vanos

vanos
  • 3 posts

Posted 21 February 2010 - 11:44

Witajcie, Czy w tym sprzęcie można regulować ułożenie pokrywy monitora (część obudowy w której jest matryca lcd)? Obecnie po zamknięciu mojego maca szpara między dolną częścią obudowy, a górną jest po jednej stronie 2 razy większa niż po drugiej. A sprzęt jest nowy i jeszcze nie zdążył nawet upaść :) będę wdzięczny za pomoc. b

#2 Therioon

Therioon
  • 4281 posts
  • SkądZ brzucha:)

Posted 21 February 2010 - 11:46

zanieś do serwisu i może ci to poprawią

#3 1fajny1

1fajny1
  • 79 posts

Posted 21 February 2010 - 11:49

to jest chyba blad w konstrukcji, jesli faktycznie macowi nic innego nie dolega to zanies go do serwisu, tam go odpowiednio poskladaja, pozdro

#4 Cyryl6

Cyryl6
  • 248 posts

Posted 21 February 2010 - 12:25

Mam podobnie, ale roznica jest minimalna i widoczna tyko gdy macbook jest zamnkiety a w pracy ruznicy nie ma az szkoda oddawac do serwisu i czekac tydzien az wuci..

#5 vanos

vanos
  • 3 posts

Posted 21 February 2010 - 17:06

Serwis to ostateczność. Chcę wiedzieć czy można to wyregulować samemu. Mój kolega oddał swojego maca do serwisu i po tygodniu wrócił z rysami na obudowie i na matrycy :-x

#6 jackeill

jackeill
  • 640 posts
  • SkądWroclaw

Posted 21 February 2010 - 17:18

Nie ma jak tego regulowac. Mozesz sprobowac podgiac obudowe samemu (prawdopdoobnie jest zle spasowana), ale to moze sie skonczyc tragicznie. Jedyna rada - na przyszlosc - patrzec przed zakupem, czy wszystko jest ok. Ja swoj komputer przed zaplaceniem ogladalem z kazdej strony.

#7 vanos

vanos
  • 3 posts

Posted 22 February 2010 - 22:11

To w jaki sposób w serwisie będą w stanie ją dopasować?

#8 jackeill

jackeill
  • 640 posts
  • SkądWroclaw

Posted 22 February 2010 - 22:30

Jesli uznaja ze to wada fabryczna (a nie Twoja dzialalnosc destrukcyjna) prawdopodobnie dostaniesz cala nowa pokrywe.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users