Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zakupy na sklep.gram.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Skarin

Skarin
  • 13 postów

Napisano 18 lutego 2010 - 10:57

Hej! Witam wszystkich, jako, że pierwszy raz mam okazję się tu wypowiedzieć.

Mam do Was prośbę o opinię. Zamierzam kupić MacBooka Pro 13 w wersji najmocniejszej i już byłem gotów zamówić towar na stronie iSpot, ale natrafiłem w sieci na taki oto adres: [url=http://www.gram.pl/sklep_kategoria.asp?e=8gq2]Tanie iPody, MacBooki, MacBooki Pro, MacBook Air - Apple tanio na gram.pl[/url] . Czy ktoś z Was tu kupował? Przyznam, że ceny mają bardzo dobre (MBP 13, 2.53 Ghz, 4 GB RAM i 250 HDD za 5699 zł! W iSpot ten sam jest za 6200 zł!). Jak tak sprawdzałem ceny poszczególnych produktów, to są w większości dużo mniejsze aniżeli w innych sklepach oferujących produkty Apple. Co o tym sądzicie? Sklep wygląda bardzo porządnie i od kupna w nim dzieli mnie ledwie kilka kliknięć.

#2 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 18 lutego 2010 - 12:20

Jeszcze niedawno (ok. miesiąca temu) ten sam komputer był w cortlandzie za ok. 5800 zł, a teraz też ponad 6 tyś, także chyba ceny podskoczyły. Tak mi się wydaje. A ten sklep który podajesz może mieć jeszcze starsze ceny.

#3 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 18 lutego 2010 - 12:31

nawet nie wiedziałem, że na gram.pl sprzedają Maki :D

#4 Jax

Jax
  • 462 postów
  • SkądDolina Muminków

Napisano 18 lutego 2010 - 12:45

Opinie co do kupowania gier? Jest ok, ale przy jakiś dużych edycjach limitowanych dają d... po całości. Ostatni zakup dwa lata temu, przez Wiedzmin w EK. Od tamtej pory kupuje gdzie indziej, ostatnio zamówiłem FF XIII na PS3 w preorder. Zobaczymy. Z applem pełne zaskoczenie.

#5 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 18 lutego 2010 - 12:53

Ja byłem w pełni zadowolony z pre-order Wiedźmina, którego zamówiłem w gram.pl.

#6 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 18 lutego 2010 - 12:57

Opinie co do kupowania gier? Jest ok, ale przy jakiś dużych edycjach limitowanych dają d... po całości. Ostatni zakup dwa lata temu, przez Wiedzmin w EK. Od tamtej pory kupuje gdzie indziej, ostatnio zamówiłem FF XIII na PS3 w preorder. Zobaczymy. Z applem pełne zaskoczenie.


Kiedyś też kupowałem tam gry, ale 2 razy zdarzyło się tak, że wysłali mi dopiero tydzień po premierze, a miało być wysłane w ten sam dzień :(
Teraz jak już coś kupuję to z Empiku - taniej niż w sklepie o jakieś 10 % i przesyłka błyskawiczna :)

#7 krl.krl

krl.krl
  • 522 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 lutego 2010 - 13:11

est ok, ale przy jakiś dużych edycjach limitowanych dają d... po całości. Ostatni zakup dwa lata temu, przez Wiedzmin w EK.

Ja nie miałem problemu z ME EK (a pudełko jest bardzo duże).
Od jakiegoś czasu pakują w większe kartony.
W Warszawie polecam odbiór osobisty, w innych miastach lepiej wziąć kuriera.
Osobiście nigdy nie miałem problemów z gram.pl

#8 Alex007

Alex007
  • 820 postów

Napisano 18 lutego 2010 - 13:30

Jak myślicie czy na Macbooki będą działały kupony z wpln (tymi z gier) bo mam 300zł.

#9 krl.krl

krl.krl
  • 522 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 lutego 2010 - 13:45

Nie bo: 1. WPLnów już nie ma (chyba zostały zamienione na punkty cdprojektu) 2. Działały tylko z grami cdprojektu

#10 Riddle

Riddle
  • 1 631 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 lutego 2010 - 15:03

Sklep polecam, solidny i pewny, w końcu to jest CD-Projekt. Z tego co wiem, kolekcjonerka wiedźmina była ich jedyną poważną wpadką, a i tak ci co trafili na ten problem zostali wynagrodzeni. Kiedyś kupiłem od nich grę, otrzymałem z niepełnym składem(bez plakatu), wysłałem do nich emaila, a po kilku dniach ze zdziwieniem odebrałem list z plakatem i przeprosinami. Wszystkie inne zamówione gry (ok 10) nie sprawiły najmniejszych problemów. Ten sklep gram to najlepiej wyglądająca strona polskiego sklepu apple:)

#11 krl.krl

krl.krl
  • 522 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 lutego 2010 - 16:27

Sklep polecam, solidny i pewny, w końcu to jest CD-Projekt.


Raczej: to był cdprojekt.

#12 Riddle

Riddle
  • 1 631 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 lutego 2010 - 20:06

Co masz na myśli?

#13 krl.krl

krl.krl
  • 522 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 lutego 2010 - 20:58

Gram.pl jest samodzielne od jakiegoś czasu. Cdp ma teraz swoją stronę. Chociaż można się zalogować na stronie cdp używając danych konta z gram.pl.

#14 Riddle

Riddle
  • 1 631 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 lutego 2010 - 15:45

A, rzeczywiście! Właśnie odpakowałem spóźnioną o dwa tygodnie przesyłkę zawierającą pierwszego Mass Effecta, i na karteczce rejestracyjnej był adres cdp a nie gram:)

#15 hincu

hincu
  • 12 postów

Napisano 19 lutego 2010 - 15:58

jeden z największych sklepów w PL jeśli chodzi o gry komputerowe. W sprzęt dopiero wchodzą, ale są sprawdzeni, wiec można zamawiać bez obawy.

#16 Skarin

Skarin
  • 13 postów

Napisano 23 lutego 2010 - 10:44

Kupiłem kontrolnie grę i przyznam, że jestem bardzo zadowolony. Kurierem miałem ją następnego dnia! Sądząc z Waszych opinii widzę, że generalnie można pokładać zaufanie w tym sklepie. Prawdopodobnie zdecyduję się już ostatecznie na zakup MBP właśnie tu, bo póki co nie znalazłem żadnego innego miejsca, gdzie byłoby tak tanio. A czy ktoś z Was odbierał może coś osobiście w punkcie odbioru? Zauważyłem, że jest też taka możliwość.

#17 krl.krl

krl.krl
  • 522 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 lutego 2010 - 16:07

Ja odbierałem w Warszawie (w ich sklepie), jest ok. Jednak są narzekania na salony Sferisa, podobno obsługa jest często bardzo nieprzyjemna.

#18 Mr.P.

Mr.P.
  • 191 postów

Napisano 26 lutego 2010 - 19:01

Wiadomo coś na temat zniżek, czy u nich również obowiązuje 10%?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych