Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mac vs PC gra


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Plastik

Plastik
  • 539 postów
  • SkądŁódzkie

Napisano 17 lutego 2010 - 08:11

Nie wiem czy było ale warto zagrać ;)

Mac Vs Pc - Gry online. Wykop Gier

#2 thozo

thozo
  • 1 956 postów

Napisano 17 lutego 2010 - 08:17

Dobre. Przydałaby się wersja forumowa on-line, można by było po męsku rozwiązywać niektóre spory :D Pozdrawiam

#3 sancruz3

sancruz3
  • 2 436 postów

Napisano 17 lutego 2010 - 21:44

Hehe rozumiem ze bijesz tez do Ha-Makow :P

#4 thozo

thozo
  • 1 956 postów

Napisano 17 lutego 2010 - 21:53

Właśnie o to chodzi, że mi to obojętne, ale niektórym by cię przydało, moim zdaniem oczywiście ;-)

#5 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 17 lutego 2010 - 22:14

Hehe rozumiem ze bijesz tez do Ha-Makow :P


Jak dla mnie sytuacja z Ha-Makami idzie coraz bardziej na plus (+) a orginalne maki na minus (-), czytając doniesienia na MacRumors czy orginalnym applowskim forum niestety dochodze do wniosku dość przykrego - Mac - Apple mamy problem. - Ha-Mak - Apple mamy wyjście

Wiem jest sprawa legalności itd ... , ale wole być nielegalny i mieć komputer niż być legalnym i mieć komputer ale w serwisie.

Pozostaje jeszcze wierzyć że apple wykona jakiś gest do userów iMaków ale w to wątpię, jeźeli się sprawdzą moje najgorsze przypuszczenia i odzyskam kase za iMaka - to sorry ale Apple ale składam Ha-Maka

Wiem że temat jest o grze na którą nawet nie moge wejść bo 4500zł leży w serwisie co lepsze ostatnio ceny skoczyła nawet w gore a każdy wie że problem istnieje i nic z tym nie robi. Co więcej nikt z Europy nie zgłosił takiego problemu z matrycami - jestem pierwszy. A apple myśli źe problem dotyczy tylko komputerów z terenu USA gdzie zgloszeń jest pełno ale nie mają dla nas znaczenia bo to inna fabryka jest dla USA i dla Europy także problem nie musi występować w komputerach które my kupujemy.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych