Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Narzędzie Dyskowe zwraca błąd drzewo fsroot jest niepoprawne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Stasio90

Stasio90

    I hear the Angels cry, the calling my name.

  • 1 550 postów
  • SkądŁaziska Górne

Napisano 16 października 2021 - 07:00

Witam,

 

Na wstępie nie jestem pewien czy to dobry dział by pisać o moim problemie, lecz uważam że, narzędzie dyskowe jako integralna część jest związana ściśle z tym systemem. Jednakże w razie odmiennego zdania, prosiłbym o przeniesienie do odpowiedniego działu.

 

System jest dość nowy, nie mam zbyt dużo aplikacji zainstalowanych, wręcz można powiedzieć, że raptem z 5 aplikacji których potrzebuję. Wczoraj naszła mnie ochota, by sprawdzić co pokaże właśnie narzędzie dyskowe, jako że chciałem przy okazji sprawdzić, czy tak samo jak na Mac OS X 10.6 mogłbym naprawić uprawnienia aplikacji. O ile wolumin Macintosh HD nie zwracał żadnego błędu, o tyle w woluminie DATA, już takowy błąd się znalazł, a z tego co czytam, jedyną opcją jest sformatowanie tego woluminu, co raczej przy obecnej chwili, nie wchodzi w rachubę.

 

3wMrkZ.pngDodam tylko, że nie zauważyłem jakichkolwiek problemów z samym systemem, bądź dostępem do plików. Jedyne co zauważyłem że gdy słucham muzyki na głośnikach i zgaśnie ekran, to przestaje automatycznie odtwarzać piosenkę, ale raczej to nie jest związane z tą sytuacją.


Macbook Pro 13 M1 8GB/256GB, iPhone XS 64GB





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych