Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MBA A1369 2011r. - nie widzi baterii, brak ikony baterii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomektj

Tomektj
  • 2 postów

Napisano 31 maja 2019 - 15:24

Z góry przepraszam, jeśli napisałem to w złym wątku.

 

Mam taki problem, że mój mac (OS High Sierra, wersja 10.13.6; 2011 rocznik; Intel Core i5, 1,7GHz) nie widzi baterii. Wszystko było w porządku, aż pewnego dnia przestał ją widzieć:

- brakuje ikonki baterii w prawym górnym rogu (jak próbuję w ustawieniach zrobić, aby ją pokazał, to błyskawicznie pojawia się i znika)

- ładowarkę mam podłączoną, ale nie ładuje baterii (nie pali się żadna lampka na niej)

 

Co może być powodem problemu? Jak go rozwiązać?

 

Z góry dziękuję za pomoc!



#2 DanielF

DanielF
  • 5 723 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 01 czerwca 2019 - 12:33

Zrób Reset SMC. Po tylu latach na pewno był komunikat, że bateria wymaga wymiany no i wyglada na to że skończyła się lub uszkodziła jakiś układ. Zwróć się do jakiegoś sprawdzonego serwisu i sprawdź co mu dolega. Możesz zrobić AHT i wpisać kod błędu lecz to i tak za mało do diagnozy.
Fallout ...war, war never changes...

#3 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 01 czerwca 2019 - 22:41

Z góry przepraszam, jeśli napisałem to w złym wątku.

 

Mam taki problem, że mój mac (OS High Sierra, wersja 10.13.6; 2011 rocznik; Intel Core i5, 1,7GHz) nie widzi baterii. Wszystko było w porządku, aż pewnego dnia przestał ją widzieć:

- brakuje ikonki baterii w prawym górnym rogu (jak próbuję w ustawieniach zrobić, aby ją pokazał, to błyskawicznie pojawia się i znika)

- ładowarkę mam podłączoną, ale nie ładuje baterii (nie pali się żadna lampka na niej)

 

Co może być powodem problemu? Jak go rozwiązać?

 

Z góry dziękuję za pomoc!

Kiedy ostatnio bateria była wymieniana na nową ?


Pomogłem ?   -  Lubię to 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych