Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Po zainstalowaniu sterowników do telefonu LG system nie ładuje się. Czy mogę się dobrać do plików na szyfrowanym dysku?


Najlepsza odpowiedź kostek , 07 grudnia 2017 - 08:41

No nie podawałem rozwiązania będąc przekonanym, że jestem ignorowany właśnie przez jego prostotę, znaną wszystkim tutaj obecnym :)

Kopiowanie ważnych plików przez Terminal, następnie format, a potem czysta instalacja.

Inaczej się nie da.

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kostek

kostek
  • 311 postów
  • SkądPiaseczno

Napisano 04 grudnia 2017 - 11:37

Panowie i Panie  :) mam spory problem z moim Macbook Pro 13" rok 2014 + McOs Sierra.

Wczoraj musiałem zainstalować jakiś program LG do łączenia się z telefonem. Program wymagał też pobrania ze strony LG i zainstalowania jakichś sterowników USB. To uczyniłem, instalator poprosił o restart kompa i od tego czasu, po wprowadzeniu hasła użytkownika biały pasek idzie do końca ale system się nie włącza. Cały czas tkwi na ekranie z moim logo i paskiem.

Próbowałem chyba wszystkiego, włącznie z zainstalowaniem ponownym systemu (bez wymazywania dysku). Cały czas to samo.

Dysk jest szyfrowany przez File Vault.

 

Mam pytanie, już mniejsza o system. Mam na dysku w folderze dokumenty kilka bardzo ważnych plików. Czy mogę je jakoś skopiować na pendrive albo coś, przy użyciu Terminala? Macie jakieś pomysły?

 

Pozdr.

Kostek


scann.R Team Member


#2 kostek

kostek
  • 311 postów
  • SkądPiaseczno

Napisano 05 grudnia 2017 - 16:37

Temat do wora!

Poradziłem sobie.


scann.R Team Member


#3 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 05 grudnia 2017 - 20:40

Ideą forum jest, wedle mojego rozumienia, by dzielić się rozwiązaniami, także jeżeli samemu się do nich dotrze. Mam nadzieję, że wkrótce temu zadośćuczynisz. W przeciwnym wypadku nie widzę przeciwwskazań, by każdy Twój przyszły temat kierować „do wora”, jako że zareprezentowałeś właśnie wybitnie antyforumową postawę. Twoja wola; poddaję pod rozwagę jedynie i pozdrawiam.

Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#4 kostek

kostek
  • 311 postów
  • SkądPiaseczno

Napisano 07 grudnia 2017 - 08:41   Najlepsza odpowiedź

No nie podawałem rozwiązania będąc przekonanym, że jestem ignorowany właśnie przez jego prostotę, znaną wszystkim tutaj obecnym :)

Kopiowanie ważnych plików przez Terminal, następnie format, a potem czysta instalacja.

Inaczej się nie da.


scann.R Team Member


#5 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 07 grudnia 2017 - 08:46

O, i to jest obywatelska postawa! :)
Dziękuję bardzo i oznaczam jako rozwiązany.

Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych