Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie na gwarancje w Krakowie lub Czestochowie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Inka

Inka
  • 142 postów

Napisano 08 listopada 2017 - 23:28

Hej, mam gwarancje, laptop macbook pro mi sie zawiesza, cos z grafika ma miejscami nie tak. Chcialabym oddac go do serwisu, jakie macie doswiadczenia z serwisami w Krakowie (oficjalnymi)? Moglabym jeszcze ewentualnie oddac w Czestochowie albo wyslac gdzies - tego juz sie boje. W Krakowie otworzyli niedawno drugi salon i zastanawiam sie do ktorego z nich bedzie lepiej oddac laptop, gdzie zrobia szybciej i lepiej.

Pomozcie kobiecie! :) Z gory dziekuje



#2 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 09 listopada 2017 - 10:42

Hej, mam gwarancje, laptop macbook pro mi sie zawiesza, cos z grafika ma miejscami nie tak. Chcialabym oddac go do serwisu, jakie macie doswiadczenia z serwisami w Krakowie (oficjalnymi)? Moglabym jeszcze ewentualnie oddac w Czestochowie albo wyslac gdzies - tego juz sie boje. W Krakowie otworzyli niedawno drugi salon i zastanawiam sie do ktorego z nich bedzie lepiej oddac laptop, gdzie zrobia szybciej i lepiej.

Pomozcie kobiecie! :) Z gory dziekuje

Zdecyduj się czy szukasz sklepu czy serwisu.
Niedawno w Krakowie otwierał się salon iDream - ale nie jest to drugi ich salon w Krakowie tylko pierwszy, nie ma tam serwisu, a serwisów w Krakowie jest już kilka (3).

Wyszukiwarkę autoryzowanych serwisów Apple (i osobno sklepów) masz tu: https://locate.apple.com/pl/pl/


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#3 Inka

Inka
  • 142 postów

Napisano 09 listopada 2017 - 23:49

chce oddac gdzies na gwarancji to szukam serwisu? sklep zapewne tez przekaze, ale lepiej od razu do serwisu? laik, kobieta, prosze o wybaczenie. zazwyczaj nie korzystam z gwarancji, bo juz na to za pozno i do wyrzucenia ;)



#4 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 10 listopada 2017 - 00:37

chce oddac gdzies na gwarancji to szukam serwisu? sklep zapewne tez przekaze, ale lepiej od razu do serwisu? laik, kobieta, prosze o wybaczenie. zazwyczaj nie korzystam z gwarancji, bo juz na to za pozno i do wyrzucenia ;)

Na gwarancję zgłaszasz do GWARANTA (Gwarantem jest Apple. a miejscem zgłoszenia: ASA - Autoryzowane Serwisy Apple). Na gwarancję zgłaszasz do dowolnego ASA (bez względu na miejsce zakupu iPhone). Do sprzedawcy zgłasza się roszczenia z tytułu rękojmi. 
Zamiast oddawać na gwarancję pośrednikom (np. sklepom nie prowadzącym autoryzowanego serwisu) już lepiej (szybciej, bezpieczniej) wysłać kurierem bezpośrednio do ASA (i wtedy nie musi być blisko Twojego domu, a czasem wysłanie na przysłowiowy drugi koniec Polski do serwisu który ma krótsze czasy naprawy jest lepszym rozwiązaniem niż pozostawienie sprzętu w sklepie "za rogiem". 

Listę ASA masz np. tu:
https://myapple.pl/f...154788Wszystkie ASA przyjmują przesyłki kurierskie ze sprzętem zgłoszonym do naprawy. Wielu zapewnia kuriera na swój koszt, inni za kilkanaście PLN. Wypełniasz formularz na stronie i dostajesz mail-em list przewozowy.

Masz wątpliwości : piszesz/dzwonisz do kilku i pytasz.

Możesz również zacząć od kontaktu ze wsparciem Apple:

https://getsupport.a...sp&PRKEYS=PL107

Jeżeli będzie potrzebna wizyta w serwisie to Cię sami tam skierują.


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#5 a.s-6704ce448e

a.s-6704ce448e
  • 842 postów

Napisano 10 listopada 2017 - 09:00

Na św. Filipa kolo Starego Kleparza jest iMad. Mają Serwis na miejscu i nawet za doplata zrobią Ci to ekspresem..

MacBook 12" (2016), iPhone 7, Apple Watch 3, Apple TV 4K 


#6 Inka

Inka
  • 142 postów

Napisano 10 listopada 2017 - 14:55

a wiesz moze jak szybko oznacza express? bo boje sie, ze strace tego laptopa na swieta :D na filipa juz bylam, bo jako niedojda nie umialam wlozyc karty do ipada lata temu :P 



#7 landr

landr
  • 1 389 postów

Napisano 10 listopada 2017 - 16:02

Usiąć wygodnie w fotelu , weź telefon i zadzwoń na infolinie np. do Cortlanda, ispot.....przyślą do domu kuriera zabierze sprzęt i za kilka dni przywiozą do domu naprawione....bee3 napiasał o tym...


Użytkownik landr edytował ten post 10 listopada 2017 - 16:04


#8 a.s-6704ce448e

a.s-6704ce448e
  • 842 postów

Napisano 11 listopada 2017 - 10:44

a wiesz moze jak szybko oznacza express? bo boje sie, ze strace tego laptopa na swieta :D na filipa juz bylam, bo jako niedojda nie umialam wlozyc karty do ipada lata temu :P

pewnie zalezy co mu jest.. ale z tego co wiem do pracy zabierają sie od reki... Jesteś poza kolejka obsługiwana :)


Użytkownik a.s edytował ten post 11 listopada 2017 - 10:45

MacBook 12" (2016), iPhone 7, Apple Watch 3, Apple TV 4K 


#9 Skylade

Skylade
  • 14 postów

Napisano 11 listopada 2017 - 20:26

Ze swojej strony mogę polecić iDream w Częstochowie, niedawno oddawałem tam macbooka pro 13 na wymianę ekranu (ścierająca się warstwa Antiglare <3). Po niecałym tygodniu, wrócił z nową klapą  :D .



#10 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 23 listopada 2017 - 10:57

Serwis.Me na Lubisz robi. w miarę szybko



#11 jacula

jacula
  • 46 postów
  • SkądKrk/NH

Napisano 20 lutego 2018 - 02:16

Ja też polecam serwis.me! Jak pytałem w iMad, sama diagnoza problemu trwała 4 dni. W serwis.me całość naprawy potrwała 4 dni.

BTW przenieśli się z Lubicz na Limanowskiego 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych