Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Sensowny internet do iphone-najlepiej orange (100mb)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 proxx

proxx
  • 1 264 postów

Napisano 04 listopada 2010 - 20:15

Poszukuje jakiegos internetu z limitem na 100mb najlepszy bylby orange bo na ta siec mam simlocka i nie musial bym sciagac...Istnieje jakies sensowne rozwiazanie tam? Cenowo z tego co wiem jest najtaniej 5zl=100mb w play A moze z ery za 10zl 100mb a potem obcinaja predkosc Jeszcze czytalem o gadu air,ale i tak chyba bardziej oplaca sie play?

#2 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 04 listopada 2010 - 20:21

Przecież masz regulaminy usług, wystarczy poczytać. Wspomnę tylko o Play, pamiętaj, że ta sieć działa w dużej części (poza miastami) na nadajnikach Plusa i tak albo trzeba internet wyłączyć (automatycznie może robić to operator) lub wykupić dodatkowy pakiet na te nadajniki. Ja mam dwa pakiety i jestem zadowolony. Jeszcze jedno, jak zakupisz pakiet danych, zanim poprzedni się skończy, to dane przejdą na następny miesiąc - bardzo fajnie rozwiązane. Gdyby tylko jeszcze pakiety mogły się same przedłużać, no ale wszystkiego mieć nie można. A jeszcze jedno, jak masz simlocka to, 1. Zostać w Orange 2. Wybul te 77pln i zdejmij lock w Orange Nie pakuj się w ultrasn0wy i inne g...a bo to tylko problemy potem robi - zresztą pewnie sam o tym czytałeś na forum już.

#3 AVALON

AVALON
  • 465 postów
  • SkądUK

Napisano 04 listopada 2010 - 20:22

JEśli abonament jest na firmę to za 8 zł masz 100mb.

#4 proxx

proxx
  • 1 264 postów

Napisano 04 listopada 2010 - 20:41

Jest na firme ale ja korzystam na innym numerze (mix chyba) narkoman a możesz powiedzieć z jakiego pakietu korzystasz że ci przechodzą niewykorzystane mb na nastepny miesiac ? Najwieksza wada pakietu play jest to że trzeba czekać pełen miesiąc żeby zamowic drugi pakiet (nastepne 100mb) nie mozna w trakcie miesiaca jak sie skonczy te 100mb wziac nastepnego.... Z zasiegiem play nie ma problemu




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych