Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Podstawowe urządzenie systemowe -co to? skąd sterowniki?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 luke_z

luke_z
  • 414 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 18 sierpnia 2009 - 13:07

Witam szanowne zgromadzone grono macowców, dawno nie zabieralem głosu na forum ale nadszedł czas na poradzenie się mądrzejszych. Problem jest taki, zainstalowałem przez Bootcamp na moim Mac'u Pro Windowsa XP, po instalacji zainstalowalem wszystkie sterowniki z płyty z OS X. No i gdy zajrzałem do manadżera urządzeń zobaczyłem taki obrazek:

Dołączona grafika

Moje pytanie jest takie: co to jest za "Podstawowe urządzenie systemowe"? Jakie stery i skąd trzeba doinstalować żeby to zlikwidować (nie mówię tu o kontrolerze video, bo jeszcze nie zainstalowałem sterów od grafiki jak robiłem screena, po instalacji ich bład przy "podstawowym..." nie zginął).
Ma ktoś jakiś pomysł z czym to się je lub sobie z ty poradził:?:

#2 majer

majer
  • 296 postów
  • SkądChorzów

Napisano 18 sierpnia 2009 - 15:08

zainstaluj wszystkie sterowniki wkładając płytkę osx... często gęsto też tak miałem, a po zainstalowniu wszytkiego, nagle cudownie coś znikało.. inna sprrawa płytka uszkodzona z win xp, i nie doinstalował czegoś... windows xp home czy pro?

#3 luke_z

luke_z
  • 414 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 18 sierpnia 2009 - 16:03

No tak tylko z automatu z płyty OS X wszytko instalował, chyba że mówisz o tym żeby jakoś samemu ręcznie mu to instalować. Choć jeśli wskazywałem żeby zaktualizował sterownik i szukał go na CD to niczego nie znalazł. Win XP Pro.

#4 majer

majer
  • 296 postów
  • SkądChorzów

Napisano 18 sierpnia 2009 - 16:44

sorry luke_z brak pomysłów... ostatnie co mi wpadło do głowy to reinstal i instal innego xp z innej płyty...

#5 luke_z

luke_z
  • 414 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 18 sierpnia 2009 - 18:09

Wydaje mi się że tu wina nie leży po stronie windowsa tylko coś z komponentów maca nie jest rozpoznawane, szukałem troche na stronach Supportu ale nie bardzo wiem pod jaką nazwą to szukać na angielskim forum. Nie mam pojęcia móźe to jakiś chipset który nie jest rozpoznany z płyty, hmm... :confused:
Niemniej dzieki za zainteresowanie majer :-D , być może ktoś kto ma takiego Mac'a jak ja ma podobny problem? Może objawia się to tylko na dwu procesorowych maszynach?

#6 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 774 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 18 sierpnia 2009 - 19:19

A przeszkadza Ci to w czymś?

#7 luke_z

luke_z
  • 414 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 18 sierpnia 2009 - 19:48

Po za tym że drażni samym widokiem to nie, choć czasami uruchamianie Windy na macu to mordęga. Coś się ładuje myśli myśli i nie wiadomo co, dalej żadnych reakcji. Podobnie przy zamykaniu. Czasem trzeba mu pomóc na twardo. Nie wiem czy ma to związek jakiś ale kto wie.;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych