Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MacBook Air 2020 macOS w.10.15.7. Niski pozostały ładunek baterii (mAH) w nowo zakupionym urządzeniu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 wojtek06061

wojtek06061
  • 1 postów

Napisano 17 października 2020 - 12:43

Dzień dobry

Zakupiłem niedawno nowego Macbooka Air 2020 w Cortlandzie stacjonarnie. Jest to mój pierwszy MacBook. Trochę w nim poszperałem i zauważyłem, że pozostały ładunek w baterii jest niższy o ok. 1000 od pełnej wartości nominalnej, gdzie liczba cykli wynosi tylko 6. Czy jest to jakaś wada baterii, czy jednak to normalne, że jest taki pozostały ładunek tej baterii. W załączniku dołączam screena z "informacji o systemie". Proszę o rozjaśnienie sytuacji.

 

Załączony plik  Zrzut ekranu 2020-10-17 o 13.13.46.png   311,4 KB   0 Ilość pobrań



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 października 2020 - 15:39

Ale super tytuł. Patrzcie i uczcie się, wy wszyscy, co piszecie 'problem z baterią' i elo.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych