Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

wersja mobilna strony myapple


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 meg

meg
  • 310 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 08 grudnia 2018 - 07:21

Witam, 

czy można ją usunąć?  :D

 

Wersja mobilna Waszej strony, która włącza się automatycznie na telefonach jest KOSZMARNA (okrojona, niefunkcjonalna, nieczytelna) i uważam zupełnie niepotrzebna.

Chyba naprawdę już niewielki procent osób czytających jakiekolwiek fora na telefonie korzysta z telefonu, który nie jest smartfonem. A smartfon z założenia ma obsługiwać strony internetowe normalnie. Po co męczyć tak czytających, kiedy smartfony naprawde bez problemu i czytelnie prezentują normalne strony.

Ogólnie mam alergie na wszelkiee mobilne wersje stron, ale Wasza wygląda jak sprzed wojny do tego.

Męczące jest za każdym razem przełączanie się na normalny widok, a mógłby on być widoczny od razu.

Taka moja prośba do Was - wyłączcie to niefunkcjonalne brzydactwo.

Ewentualnie przysiądzcie i zróbcie coś porządnego. Dziękuję z góry.



#2 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 08 grudnia 2018 - 08:03

Ja korzystam z mobilnej strony od roku i nie mam problemu z tym jak wygląda. To, że jest okrojona to i fakt, ale znowu nie robi to ze strony nie funkcjonalnej. Nie rozumiem dlaczego mieliby usunąć. Jeżeli nie odpowiada Ci strona to zawsze możesz pobrać apkę ;)

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#3 winmaciek

winmaciek
  • 6 478 postów
  • Płeć:

Napisano 08 grudnia 2018 - 11:01

Mi wersja mobilna nie przeszkadza, czasem korzystam. Jeśli miałbym jakieś życzenie w tym temacie, to żeby respektowała proszenie o pełną wersję witryny w Safari.


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych