Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nowy "oryginalny" iPhone SE kupiony z chińskim ekranem!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Stannn

Stannn
  • 1 postów

Napisano 27 września 2017 - 19:50

W sierpniu roku 2017 postanowiłem zakupić iPhona SE. Moje pierwsze spotkanie z firmą Apple. Udałem się do Saturna w Krakowie. Zakupiłem iPhone SE 128 GB.
Byłem bardzo zadowolony ze sprzętu - super szybko pracował, dobre zdjęcia itp. Po 15 dniach przestało działać TouchID. Po konsultacji z pomocą Appla zaktualizowałem IOS do najnowszej wersji - jeszcze gorzej! Zaczął się grzać i ssać baterie na moich oczach  - widziałem jak spadają %, po 5h NOWY iPhone rozładowany. 
Wkurzyłem się. Oddałem na gwarancje.
po 4 dniach przysłali mi kosztorys na 650 zł - " Nie autoryzowana ingerencja w urządzenie ... " ( nie oryginalny wyświetlacz ) !!!
W nowym iPhone'ie SE został zamontowany chiński wyświetlacz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sprawę wyjaśniałem przez 3 kolejne dni wisząc na telefonie z Apple. Apple powiedział że to nie możliwe i Saturn również to samo powiedział "to nie możliwe to na pewno musi byc wina Apple" 
W Satrunie pokazałem dowód zakupu, zdjęcia chińskiego badziewia z serwisu iSpot. W iSpocie sprawdziłem logi czy telefon przypadkiem nie był wcześniej uruchamiany. W Saturnie sprawdziłem czy przypadkiem ktos go nie zwracał i nie trafił przez przypadek z powrotem do sprzedaży. NIC. CZYSTO.
Trop prowadzi do:
a ) albo oszukano mnie w iSpocie
b ) Apple sprzedał telefon z chińskim wyświetlaczem 
c ) Saturn leci w kulki i ma z szemranego źródła Applowskie SE

Dodam że reszta iPhona podobno jest oryginalna, a telefon kupiłem na firmę. KTO KŁAMIE i KTO MNIE OSZUKAŁ? (ja myśle że Apple)  CO ZROBIĆ ŻEBY ODZYSKAĆ PIENIĄDZE LUB DOSTAĆ ORYGINALNY TELEFON ?! Jak macie pisać współczuje to z góry dzięki za te słowa, ale już je słyszałem od SATURNA i APPLE razy milion. 

[attachment=5192:IMG_0032_f6DGJEC.JPG]
 



#2 operator

operator
  • 31 postów
  • SkądŻyrardów

Napisano 28 września 2017 - 18:20

Jakaś plaga? Jeden ze znanych elektromarketów sprzedaje iPhone’ y z podrobionymi częściami?



#3 koliberek1

koliberek1
  • 1 091 postów
  • SkądRadom, Poland

Napisano 28 września 2017 - 18:27

To ten sam klient a nie plaga.
  • makemymind lubi to
Iphone 7 Black | Apple Watch Space Grey | Macbook Air 13 | iPad Air




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych