Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Blokowanie telefonu ikonką


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 zenek73

zenek73
  • 29 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 19 października 2016 - 21:00

Witam!

 

Może słabo szukałem, może po złych hasłach, ale przydało by mi się coś takiego że mam ikonkę której kliknięcie blokowało by mi telefon.

Powód? Raz że przycisk u góry w IP jakoś niewygodnie czasami się po niego sięga, poza tym w moim etui Spigen Neo Hybrid o ile przyciski głośności zachowują się jak trzeba to przycisk blokady telefonu

nie ma skoku a przynajmniej wyczuwalnego co mnie strasznie denerwuje. Bez etui jest idealnie. Zresztą bez etui telefon jest idealny. Nawet chyba lepiej się trzyma ręki niż samo etui, ale wiadomo... chwila nieuwagi :)

Tak więc dziwne by było gdyby taki prosty programik nie istniał. Zwykła ikonka która w zasięgu palucha po stuknięciu blokuje mi Ajfona. No chyba że jest jakiś skrót o którym nie wiem co jest też możliwe ;)

Assistive touch może ma taką opcję ale wolałbym ikonkę niż takie coś ;)

 

Pozdrawiam,

Wojtek



#2 Najwyzszy

Najwyzszy
  • 665 postów
  • SkądStrzegom

Napisano 19 października 2016 - 21:38

W cydii masz tego sporo. QuickLock czy Activator. Do wyboru, do koloru.



#3 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 października 2016 - 08:23

Assistive Touch.

Ustawienia -> Ogólne -> Dostępność ->AssistiveTouch.


Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#4 zenek73

zenek73
  • 29 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 20 października 2016 - 19:47

W cydii masz tego sporo. QuickLock czy Activator. Do wyboru, do koloru.

Ah... Kurcze i tu mam problem. Mam nowego SE i za punkt honoru obrałem sobie jak najdłużej trzymać się natywnego iOS bez kombinowania. Wiem że (ponoć) to banalne ale jeśli tylko jailbreak by mi to dawał to chyba pozostanę na ekranie blokującym się po 30 sec. Na poprzednim telefonie z Win10 zwykle kończyło się to losowym telefonem "do przyjaciela". Tutaj w sumie zdarzyło się tylko raz. Ale będę pamiętał o Cydii - pewnie w końcu się złamię...


Assistive Touch.

Ustawienia -> Ogólne -> Dostępność ->AssistiveTouch.

 

Hej macsupport :)

Wolałbym w inny sposób niż AT. Próbowałem nawet początkowo tego rozwiązania - ale ze względu na to że nie byłem jeszcze przyzwyczajony do przycisku Home czy jak to się tam nazywa. Ale to jednak nie do końca mi odpowiada. Zawsze gdzieś ta ikonka pływa sobie na ekranie i nie udało mi się jakoś tego rozsądnie zacząć używać :) Chyba że też bym się przyzwyczaił jeśli by nic poza jailbreakem nie zostało.

Przepraszam że nie wpisałem tego w tytule ale chyba nie da się edytować postów bo nie widziałem takiej opcji wczoraj jak chciałem uzupełnić informację.


Czy Twoja Siri umieć już polski? Wciąż nie? No to nie czepiaj sie kazdego brakujacego ogonka!


#5 davidose

davidose
  • 134 postów

Napisano 21 października 2016 - 11:43

Nie ma takiej ikonki a szkoda bo taki androdrut ma tego masę. Pozostaje JB lub używanie AT. Do AT można sie przyzwyczaić choć psuje on nieco całą estetykę systemu, ja wywaliłem wszystkie opcje i zostawiłem tylko blokowanie ekranu dzięki czemu jednym tapnięciem od razu blokuje tel.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych